World of Tanks - milion kont oraz rekord graczy online.

Oficjalne komunikaty.
sledzik

Re: World of Tanks - milion kont oraz rekord graczy online.

Postautor: sledzik » 08 sty 2011, 17:03

Dobra ataman a napewno to niejest literówka może ci chodi o 2%, albo o VK 4502. Ewentualnie na ile strzałów mu zdjołeś te 20%.
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
duszek26

Postautor: duszek26 » 08 sty 2011, 17:38

sledzik pisze:Dobra ataman a napewno to niejest literówka może ci chodi o 2%, albo o VK 4502. Ewentualnie na ile strzałów mu zdjołeś te 20%.

Może ktoś przywalił IS-7 tuż przed tym jak on wystrzelił i wyszło 20%, albo przeszczepił sobie armatę od ISU :D.A wracając do tematu 1kk kont to bardzo dobry wynik jak na betę ,tylko jestem ciekaw , ile z tego miliona jest regularnie w użyciu.
Obrazek
Czołgi na stanie :
41 różnych pojazdów pancernych ,za mało miejsca żeby je wszystkie wymienić :)
Awatar użytkownika
Lupsonic

Postautor: Lupsonic » 08 sty 2011, 17:49

W listopadzie na 700tys założonych kont, 500tys było aktywnych. Teraz myślę, że będzie to 750-800tys.
WZGÓRZA PRZEJDZIEMY,WODĄ POPIJEMY,
WODA PO WALCE MA JAK WINO SMAK.
AchtungPanza

Postautor: AchtungPanza » 20 sty 2011, 18:35

No i super.Ta gra ma potencjał.A jak dodadzą więcej drzewk więcej czołgów to już wogóle superaśnie.Będzie dla maniaków czołgów 8-)

Jest jedna jedyna skromna rzecz co mnie martwi a propo kont i graczy.

Swego czasu grałemn w rosyjska gra ALLODS ONLINE bardzo fajna,super grafika klimat.
Było dużo polskich gildi.I wszystko było super aż do czasu kiedy nagle wprowadzili że tracisz statystyki na broni czy zbroji.I trzeba było kupowac za prawdziwa kase potiony żeby naprawić :( Gra się wyludniła.

Martwię się tym że jak będzie już dużo graczy.Ktoś wpadnie na podobnie gupi pomysł zarabiania na graczach.

Może martwie się na zapas. :(
Awatar użytkownika
Reznow45

Postautor: Reznow45 » 22 sty 2011, 14:51

AchtungPanza pisze:No i super.Ta gra ma potencjał.A jak dodadzą więcej drzewk więcej czołgów to już wogóle superaśnie.Będzie dla maniaków czołgów 8-)

Jest jedna jedyna skromna rzecz co mnie martwi a propo kont i graczy.

Swego czasu grałemn w rosyjska gra ALLODS ONLINE bardzo fajna,super grafika klimat.
Było dużo polskich gildi.I wszystko było super aż do czasu kiedy nagle wprowadzili że tracisz statystyki na broni czy zbroji.I trzeba było kupowac za prawdziwa kase potiony żeby naprawić :( Gra się wyludniła.

Martwię się tym że jak będzie już dużo graczy.Ktoś wpadnie na podobnie gupi pomysł zarabiania na graczach.

Może martwie się na zapas. :(

Nie martw się, na razie wiadomo, że gold będzie za kase.
Garaż: T32, T28, M46, ISU, Centek I, Caernarvon, 13/75
Awatar użytkownika
pw524

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 8:56

No i już pupa bo kto ma kasę ten ma kasę na czołgi itp.... Powinno się kupić grę za ileś tam i tyle a nie tak że bogate dziecko ruskiego wataszki będzie mnie punktowało bo tatuś zapłacił złotą kartą.
Awatar użytkownika
pw524

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 9:01

Kamiloss pisze:Gra się rozwija, a że to beta i tyle ludzi w nią gra, to zasługuje na podziw. Poza tym nie zapominajmy, że 600 tyś z tego to Rosjanie :)

No to niestety widać że to ruska gra ruskie czołgi są cudowne. Powinno być tak ze w każdej nacji powinny być dobre i słabe czołgi a w Niemickich jeśli chcę postrzelać to mam do wyboru wielkiego jak stodoła powolnego woła Mausa bo z reszty najlepszych czołgów II ws zrobili szmatę.
Zaraz będzie że narzekam ale wybór między ruskimi a ruskimi to żaden wybór.

I niech już robią ten wipe bo odechciało mi się grać jak wiem że wszystko co mam (masę expa) i tak wpi..u.
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 23 sty 2011, 10:04

1. To nie AirRivals, żeby kasa dała Ci bronie 4 razy lepsze od normalnych graczy czy pancerz z dwukrotnie większą ilością HP. Tu wszyscy mają to samo. Tylko Ci płacący mają możliwość konwersji doświadczenia na wolne doświadczenie i kupienia dosyć drogich pocisków premium.
2. Zapominasz, że jest jeszcze drzewko amerykańskie. Poza tym, niemieckie czołgi nie są takie złe. Przynajmniej gracze, przeciwko którym ja grałem potrafili grać niemieckimi.
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
pw524

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 11:05

Ja też kolego sobie jakoś tam radzę ale troszkę przykro ze tak jest. Co do golda to właśnie o to mi chodzi że mam dużo doświadczenia na elitarnych i teraz to przenieść na wolne doświadczenie to kupę golda trzeba, a w przyszłości kaski.
Aha no i sprawa konta premium gold = konto premium = szybko punkty
Morgon_

Postautor: Morgon_ » 23 sty 2011, 11:48

pw524 pisze:Ja też kolego sobie jakoś tam radzę ale troszkę przykro ze tak jest. Co do golda to właśnie o to mi chodzi że mam dużo doświadczenia na elitarnych i teraz to przenieść na wolne doświadczenie to kupę golda trzeba, a w przyszłości kaski.
Aha no i sprawa konta premium gold = konto premium = szybko punkty

No niestety, niewiele rzeczy na tym świecie jest za darmo. Nikt też nie chce pracować charytatywnie, żeby dogadzać niezbyt sympatycznej społeczności, jaką są gracze MMO.

Lepiej żeby ta pierwsza prawda szybko do Ciebie dotarła.
Ciesz się, że będzie mimo wszystko opcja darmowego pogrania w WoT. Ale jak ktoś płaci to chyba nie jest dziwne, że coś powinien z tego mieć? Zwłaszcza, że nie dostanie za kasę przycisku "autowin", tylko bardzo zbalansowane przywileje. Jedyną przewagą takiego gracza w walce może być amunicja za gold. Ale na jej masowe wykorzystanie pozwoli sobie wg mnie znikomy odsetek graczy.

Wróć do „Aktualności”