World of Tanks - milion kont oraz rekord graczy online.

Oficjalne komunikaty.
Awatar użytkownika
pw524

Re: World of Tanks - milion kont oraz rekord graczy online.

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 16:03

O rany kolejny wujek dobra rada :roll: . Ja doskonale wiem że nic nie ma za darmo ale uważam ze powinno to być zrobione tak ze albo kupujemy grę albo miesięczna stała opłata za konto. Sam będziesz punktowany przez Niemców, Angoli itp... dla których to będą grosze a dla ciebie wydatek. W tej grze na złocie stoi wszystko wbrew pozorom i kto ma złoto ten rządzi.
Prosty przykład, na koncie premium i z pociskami premium gość będzie miał IS-a 7 w tydzień a ty będziesz parkotał dalej lighttraktorem bo ci nie dadzą nosa z krzaków wystawić.
Opłata proszę bardzo ale stała.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Morgon_

Postautor: Morgon_ » 23 sty 2011, 18:01

pw524 pisze:O rany kolejny wujek dobra rada :roll: . Ja doskonale wiem że nic nie ma za darmo ale uważam ze powinno to być zrobione tak ze albo kupujemy grę albo miesięczna stała opłata za konto. Sam będziesz punktowany przez Niemców, Angoli itp... dla których to będą grosze a dla ciebie wydatek. W tej grze na złocie stoi wszystko wbrew pozorom i kto ma złoto ten rządzi.
Prosty przykład, na koncie premium i z pociskami premium gość będzie miał IS-a 7 w tydzień a ty będziesz parkotał dalej lighttraktorem bo ci nie dadzą nosa z krzaków wystawić.
Opłata proszę bardzo ale stała.

No może i wujek, ale skoro synek mało wie o życiu, to trzeba go oświecić :)

O WoT też chyba niewiele wiesz, skoro takie banialuki piszesz.
Co Ci do tego, jak szybko ktoś zrobi IS7? To nie zmieni ani o jotę sytuacji Twojego loltraktora. Sptkasz tego IS7 w bitwie tireów 1? Poza tym nie wiem jakim cudem w tydzień ktoś miałby IS7 zrobić.
Druga sprawa, czy za ten Twój gold można umiejętności sobie kupić? Co z tego, że ktoś bogaty będzie miał IS-7 ze złotą amunicją, skoro i tak będzie grał jak łamaga?

Trzecia rzecz - twórcy chcą wycisnąć z tej gry pieniądze i model opłat jaki stosują, jest wg mnie bardziej efektywny od stałej opłaty. Dopóki nie przegną i kasa nie będzie decydować o zwycięstwie, to taki model jest w porządku.
Awatar użytkownika
pw524

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 18:12

Oj no oczywiście że mało wiem ;) . Jak jesteś tak obtrzaskany z WOT to wiesz jak wyglądają bitwy tierów (na razie), Dzisiaj grałem Tigerem I w czołówce było po 2 IS4 a na końcu Vk3601. Zajechałem tego IS4 z tyłu walę go w tył "odbicie pocisku", weszło dopiero za drugim razem i zamiast rozsmarować go po planszy zdjęło go do 3% (na tyle przyday się moje "umiejętności"). To co miał powiedzieć ten biedak w VK?
Co do płatności to fakt ze to jest najbardziej efektywny sposób na zbicie kasy.
Skowoo

Postautor: Skowoo » 23 sty 2011, 19:29

Co do tej dyskusji o golda powiem krótko ale treściwie - pakować kasy w to na darmo nie będą, jakiś dochód musi być żeby gra mogła dalej się rozwijać, mnie też to nieco denerwuje, ale jak zapewne większość graczy wolałbym ciupać w rozbudowaną i ciekawą grę, nawet jeżeli co piąta osoba będzie miała nademną drobną przewagę, niż cały czas tkwić w tych samych tankach. A poza tym jak naprawdę lubisz grać w WoTa to doceń fakt że będziesz grał 50% więcej, i na IS7 / Mausie będziesz miał większe umiejętności niż "krezus z goldem", a poza tym podejrzewam że nie będzie to jakiś niebotyczny wydatek. Eh, a miałem napisać krótko i zwięźle :roll: :
Obrazek
ICEMAN

Postautor: ICEMAN » 23 sty 2011, 20:23

Panowie z tego co narazie wiadomo to koszt konta premium to zaledwie ok 30 zł na miesiąc wiec proszę was nie róbcie sobie jaj ale polak już taki jest jak za darmo to garściami ale jak już trzeba zapłacić chociaż 1 zł to już jest wielki problem masakra.

Sory ze nie na temat ale jak takie rzeczy słucham to mnie krew zalewa
Awatar użytkownika
pw524

Postautor: pw524 » 23 sty 2011, 21:03

Kolego 30 zł na miesiąc to faktycznie nie dużo i to by była stała opłata co miesiąc o której pisałem wiec czego się ciskasz?
Ja też jestem za tym że lepiej płacić i grać w fajną grę niż nie płacić i mieć kichę.
Wszystko się rozbija o to żeby to były naprawdę "rozsądne pieniądze".
ICEMAN

Postautor: ICEMAN » 23 sty 2011, 22:50

pw524 pisze:Kolego 30 zł na miesiąc to faktycznie nie dużo i to by była stała opłata co miesiąc o której pisałem wiec czego się ciskasz?
Ja też jestem za tym że lepiej płacić i grać w fajną grę niż nie płacić i mieć kichę.
Wszystko się rozbija o to żeby to były naprawdę "rozsądne pieniądze".

Kolego pisałem ogólnie gdzies na forum jest cennik i nie o to chodzi zeby była stała opłata bo to tez nie dobrze bo wielu potecjalnych nowych graczy sie zrazi niech sie wciaga w gre na pierwszych poziomach "wtajemniczenia" a potem jak chca pograc lepszym sprzetem kupujesz sobie konto premium na puł roku i pykasz albo kupujesz troszku złota i wykupujesz konto premium na 30 dni jak komu wygodniej ale steła opłata to nie jest to .
No jak na razie sa to rosadne pieniadze jak dla mnie oczywiście o ile takie ceny faktycznie beda !!!
Awatar użytkownika
baba1234

Postautor: baba1234 » 27 sty 2011, 7:15

Zgadzam się z przedmówcami, że 30zł to nie koszmarna kwota... Jakbym miał dać na grę z PS3 250 zł to za taką kasę mam 8 miesięcy rozwijającej się gry w czołgi ;) A poza tym najlepsze w tym wszystkim jest to że aby grać w tą grę NIE MUSISZ płacić co miesiąc 30zł tylko wtedy gdy potrzebujesz konta premium lub golda...bo do tierów 1-3 raczej nie przydatne konto premium ;) no chyba że ma się zbędną kaskę...Ja jednak do tiera 5 będe próbował bez premki grać, dopiero potem jak naprawy droższe i pociski to wtedy premium i heja :mrgreen:
Garażtype59,IS7,isu152,Object 704,Fv4202
Awatar użytkownika
Ryszardix

Postautor: Ryszardix » 27 sty 2011, 11:41

milion kont, ale pewnie dużo osób ma więcej niż 1 konto, ja sam mam 3 konta :)
Jak byłeś mały to dotykali cię patykami bo nie wiedzieli co to jest!!!
Barthez42

Postautor: Barthez42 » 27 sty 2011, 15:09

milion kont, ale np. na serwerze amerykańskim zazwyczaj jest tylko ok 3 tys graczy , niezależnie od pory dnia, z czego 1/3 jeździ tą wredną pchłą T-54 :)
Obrazek

Wróć do „Aktualności”