Patch 0.8.0

Wszystko na temat patchów.
Awatar użytkownika
Bunduk

Re: Patch 0.8.0

Postautor: Bunduk » 04 paź 2012, 19:17

Nowy patch jest super, wreszcie zachciało mi się w to grać bo jest coś nowego.
Czasami fizyce brak realizmu ale co z tego, realizm jak dla mnie nie jest wyznacznikiem grywalności, jego brak może dawać więcej funu niż sztampowe symulacje których osobiście w większości nie znoszę.
Przejechałem kilka metrów na jednej gąsienicy w T-34 i naprawdę fajne doświadczenie, tym bardziej że z akcji wyszedłem cało :D Ogólnie, zachowanie czołgów jest takie jakby naturalniejsze, nie męczy zmysłów, mogę sobie pomyśleć - o, to jest fajne!
Nowe dźwięki są trochę sterylne, nie wiem co więcej o nich napisać, zobaczę jak dłużej pogram czy zaczną się robić męczące choć tak czy siak w większości przypadków mam włączonego winampa (w którym tak czy siak nie lecą wasze denne Sabatony, 40 do jednego, darcie mordy i Polsko Walcz. BLE!!!).
Grafika też nie drażni, pykam na włączonej nowej oprawie. Za nic bym jej teraz nie wyłączył bo jest fajna, trochę nadaje bajkowości - nigdy nie lubiłem szaro-burych, śmierdzących klimatów.
Tylko jedną rzecz spartaczyli - w menu badań jest totalna kupa, poprzedni model drzewka i menusów był czytelny. Szkoda że zmienili rzecz prawie idealną na jakiś pseudo-modernistyczny crap.
-> World of Warships - walcz na morzu!
tomi_lee

Postautor: tomi_lee » 07 paź 2012, 16:49

Witam.
Czy przypadkiem w tym patchu nie wzrosła "pazerność" twórców na kredyty?Jestem raczej niedzielnym graczem ale wcześniej chyba zawsze wychodziło się na plus po bitwie.Teraz kredyty szybko ubywają bo przegrana bitwa = ujemny bilans końcowy.
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 07 paź 2012, 16:59

Nie.
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
tom21

Postautor: tom21 » 07 paź 2012, 18:33

tak, znacząco wzrosła cena naprawy arty wysokotierowej
Garaż: KW5; T-44; IS4; Jagdtiger; Bat Chatillon 25t; Object212; T-50-2; PzKpfwIII/IV; M4A3E2; MEDIUM MARK I + 2 miejsca w garażu
Czołgi odkryte na które nie mam hajsu:
IS7,Object 704
UnDead86

Postautor: UnDead86 » 08 paź 2012, 6:48

może i nie wzrosła pazerność ale widać, że twórcy zastosowali chwytm marketingowy, po każdej bitwie można sobie porównać ile to można zarobić będąc na konci premium, ja się powoli zaczynam łamać, żeby nie kupić ...
Garaż:
CCCP: T-54, ISU-152, IS-7, SU-122-54
Rzesza: Tiger II, Panther II, Indien-Panzer, Tiger P
USA: T1 Heavy, T-29
Francja: AMX 50 120, AMX AC 48
UK: AT-15
ChRL: T-34-2

Odblokowane: IS-4, Obiekt 704, T-32, AMX 50B, E 75, E 50, Leopard PT A, WZ 120, Ferdinand
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 08 paź 2012, 9:47

Tak jak dotąd. Grasz i się nie przejmuj kasą, sama leci na premce. To że na tej ostatniej bitwie nie zarobiłeś to po prostu pech - przy wygranej byłbyś oczywiście na plusie. Tu zjadła cię cena ammo. Jak grałeś z najlepszym działem to 1025 za pestke to już wiesz czemu takie koszty. W nastęnej bitwie wyjdziesz na spory plus. Taki urok gry. Jeśli oprócz tego grindujesz inne, niższe tiery to sobie spokojnie na nich zarobisz. Sledź specjale - w nich zawsze są jakieś premie do zarobków. Dzięki temu w dzień spokojnie milion srebra nastukasz.
Najbardziej w tym patchu cieszy podniesienie kosztów naprawy wysokotierowej arty. Jakby to samo zrobili na niższych tierach to by już było cudownie
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
Klaczov

Postautor: Klaczov » 09 paź 2012, 11:38

1Jurko pisze:Tak jak dotąd. Grasz i się nie przejmuj kasą, sama leci na premce. To że na tej ostatniej bitwie nie zarobiłeś to po prostu pech - przy wygranej byłbyś oczywiście na plusie. Tu zjadła cię cena ammo. Jak grałeś z najlepszym działem to 1025 za pestke to już wiesz czemu takie koszty. W nastęnej bitwie wyjdziesz na spory plus. Taki urok gry. Jeśli oprócz tego grindujesz inne, niższe tiery to sobie spokojnie na nich zarobisz. Sledź specjale - w nich zawsze są jakieś premie do zarobków. Dzięki temu w dzień spokojnie milion srebra nastukasz.
Najbardziej w tym patchu cieszy podniesienie kosztów naprawy wysokotierowej arty. Jakby to samo zrobili na niższych tierach to by już było cudownie

Jurko twierdzisz o arcie tak a nie inaczej a nie posiadasz żadnej widzę w garażu ...
każdemu się wydaje że to takie O walnąć pestkę z góry O_o
nie rozmywając ,koszta ogromne , dla mnie o 5k za duże , ciężko nie raz wyjść na plus przy wygranej mając 5k dmg ...
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 09 paź 2012, 12:16

Arta ma być wsparciem i chciałbym żeby grali nią tylko ci co umieją. Do tego by doprowadziły wysokie koszty jej naprawy. Nic tak nie denerwuje jak po 5 art z każdej ze stron. Pozostaje tylko schować się HT za domkiem i poczekać aż się wytłuką. Przyjrzyj się jeszcze raz czym grałem. Kilka art się znajdzie. Nie lubie ich bo strasznie psują zabawę. Ciekawe że jak wylosuje bitwę bez arty to napoczątek leci z 10 komentów w kilku językach o radości z ich braku. Potwierdza to że nie tylko ja jestem uprzedzony. Gdyby była max 1-2 na bitwę to bym słowa nie powiedział. Da się wtedy fajnie pograć. Ale 5? Skoro można sobie wyłączyć niektóre tryby gry to fajnie by było wybrać tryb gry całkiem bez arty. Pewnie grałbym tylko na nim
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
TL497

Postautor: TL497 » 09 paź 2012, 18:25

1Jurko pisze:Arta ma być wsparciem i chciałbym żeby grali nią tylko ci co umieją. Do tego by doprowadziły wysokie koszty jej naprawy. Nic tak nie denerwuje jak po 5 art z każdej ze stron. Pozostaje tylko schować się HT za domkiem i poczekać aż się wytłuką. Przyjrzyj się jeszcze raz czym grałem. Kilka art się znajdzie. Nie lubie ich bo strasznie psują zabawę. Ciekawe że jak wylosuje bitwę bez arty to napoczątek leci z 10 komentów w kilku językach o radości z ich braku. Potwierdza to że nie tylko ja jestem uprzedzony. Gdyby była max 1-2 na bitwę to bym słowa nie powiedział. Da się wtedy fajnie pograć. Ale 5? Skoro można sobie wyłączyć niektóre tryby gry to fajnie by było wybrać tryb gry całkiem bez arty. Pewnie grałbym tylko na nim

Dokładnie

Dodatkowo zmienił bym sposób celowania bo taki widok z satelity jest wobec innych nie fair.
Jest za precyzyjny jak no coś co stoi 700m dalej i trafia nas ukrytych za domem, prosto w silnik.

A zaobserwowaliście może czołgi widmo (Zombie)?. Raz przez takiego mało nie przegraliśmy bitwy ponieważ mój Team strzelał do niego a nie do wrogów.
TL497

Postautor: TL497 » 09 paź 2012, 20:03

Jeśli mówisz o tym zombie czołgu to wyglądał jak by nie został jeszcze zniszczony czytaj normalny wygląd i podany % hp, z tą różnicą że nie dało sie go przebić czytaj trafienia non stop za 0 oraz na liście graczy był martwy czyli zombie.
A zaobserwowałem również problemy z dźwiękiem zaraz po końcu odliczania przez bitwą.

Zabawne są za to przypadkowe samobójstwa jak np. topowy IS8 spada ze skarpy i sie rozbija w drobny mak :) albo ktoś tak nie cofa przed wrogami że wpada do morza czy rzeki i tonie.

Wróć do „Uaktualnienia i Patche”