Patch 0.8.2

Wszystko na temat patchów.
beduiniec

Re: Patch 0.8.2

Postautor: beduiniec » 16 gru 2012, 11:58

Patch jest pelen bledow, szczegolowe statystyki rozjezdzaja sie na linii uszkodzen zadanym sojusznikom, wszystkie staty od tego momentu sa przesuniete w gore, ale to szczegol. Dzisiaj grajac vk2801 dwa razy strzelilem do francuskiej arty 5 tieru, oba strzaly celne 0 dmg, zadnego komunikatu o rykoszecie/trafieniu w cel, ba, staranowalem to cos oboje padlismy i nikomu nie naliczylo fraga...[spoiler]Obrazek[/spoiler]
-> World of Warships - walcz na morzu!
TL497

Postautor: TL497 » 21 gru 2012, 19:51

Potwierdzam to co mówi przedmówca.
Totalnie rozjechane statystyki i to nie tylko odnośnie trafień ale również naliczania expa. Gra potrafi jakiemuś gościowi który zadał 500dmg (zadane i to "po podświetleniu"((paranoja)) ponad 600expa a mi za rozwalenie 2 i nabicie 1,5k dmg (zadanego) daje 510 expa ... mimo że gość nie ma premium. To samo zdarza sie w drugą stronę jakiś biedak namęczył i dostaje mniej expa niż ja, mimo że stałem gdzieś daleko i oddałem pare strzałów. To samo tyczy sie naliczania uszkodzonych przeciwników np. gość dostaje wsparcie mimo że według stat uszkodził 2 przeciwników a ja z 6 uszkodzonymi nie ... .
A mam pytanie czy sama obecność w klanie daje więcej % exp.?, bo z moich obserwacji tak.
barcioszek

Postautor: barcioszek » 21 gru 2012, 22:43

No jasne TOTALNIE rozjechane :lol:
To jak byś to nazwał gdyby te statystyki rozjechały się poważniej ;)

Przy naliczaniu EXPa znaczenie ma wiele czynników, zadany dmg to tylko jedna składowa. Może ten koleś miał niższy lvl niż Ty a pokiereszował czołgi wyższych tierów. Path tu nic nie zmieniał. Nie ma opcji żeby ktoś kto uszkodził 2 czołgi i dostał wsparcie, jeśli masz taki przykład to proszę o screena, albo od razu zgłoś taki fakt do supportu. Jestem jednak pewien, że piszesz bzdury.
Ani premium ani przynależność do klanu nie ma wpływu do ilości zdobytego expa. Posiadacze premium dopiero po walce dostają bonus w postaci 50% więcej doświadczenia.
Każdy kolejny Path wnosi coś ciekawego do rozgrywki i tak też jest tym razem.
Awatar użytkownika
Gorzki93

Postautor: Gorzki93 » 22 gru 2012, 8:11

Mi wniósł zacinki gry. Co 1-2 sek robi się przerwa na pół s i nawet obsługa garażu jest frustrująca. Do bitwy na razie nie chodziłem. Dziwne to to, bo sterowniki i inne pierdułki mam "po staremu". Odpalę jeszcze CCleanera i zainstaluje antyvira. Jak nic nie wykryje, to będzie to ewidentnie wina gry. Czytaj: nowych bugów / grzebania w optymalizacji. Komp robi się już leciwy, a odstający Radek HD2600 Pro ciągnie tylko na najniższych.

Za to garaż jest super.
X_______T110E5, IS-7
IX_______T95, VK45.02B
VIII______AMX50 100, Panther 2,
VII______Black Prince, T-43, SU-100M1, T71, Auf.Panther
Inne_____SU-100, CGC, 59-16, T21, E8 Sherman, A-20,
TL497

Postautor: TL497 » 22 gru 2012, 11:01

Proszę oto screeny, nie bendą dawał pojedyńczo każdego więc daje cały album:
https://plus.google.com/photos/11739733 ... banner=pwa
Pierwsze 4 screeny to 1 bitwa, pozostałe 3 screeny to 2 bitwa.
Proszę mi wytłumaczyć sposób naliczania expa, oraz sposób naliczania uszkodzonych pojazdów.

Tu masz wszystko wyjaśnione - http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mech ... nd_Credits
Wystarczy poczytać zamiast płakać i wynajdywać ukryte spiski spaślaka.
I btw "będę" a nie jakieś "bendą".
~T

Wróć do „Uaktualnienia i Patche”