Patch 0.7.4

Wszystko na temat patchów.
Uchicha

Re: Patch 0.7.4

Postautor: Uchicha » 03 lip 2012, 16:02

MrJohny pisze:Pytanie - czy wam też jakoś dziwnie trafiają HE? Raz wejdzie za 110% (dosłownie), innym za 10%, właściwie niezależnie od grubości pancerza. Zresztą AP też mają humory - wczoraj zdingował mi strzał z 75mmL/70 w... SU-85B. Idealnie na wprost, nawet był lekko nachylony więc pochył pancerza się zredukował do zera. Aż mi się chce zrobić coś strasznego...

I druga sprawa, już pisałem o tym ale myślałem że mam zwida - czołgi robią za pochodnie. Rozumiem jakbym dostał w przedział silnikowy, ale strzał od przodu i pożar (miałem tak teraz w Luchsie, dzień wcześniej w StuGu) - wtf? :shock:

PS. Fpsy też wariują. Jedna bitwa 10, druga 30+, trzecia 20 i tak w koło.

witajcie

pisze pierwszego posta na tym forum
Nie będe narzekał na patcha z jednym wyjątkiem ... .

co 8-10 gra wywala mnie do Windowsa.
a system mam ok bo sprawdzałem, ram też ok i komp się nie przegrzewa

mam tylko nadzieję że to niebawem naprawią bo lekko się można zdenerwować .

co do nowych czołgów to dla mnie rewelacja cos nowego
-> World of Warships - walcz na morzu!
Desolator

Postautor: Desolator » 03 lip 2012, 16:38

Uchicha pisze:co 8-10 gra wywala mnie do Windowsa.
a system mam ok bo sprawdzałem, ram też ok i komp się nie przegrzewa

mam tylko nadzieję że to niebawem naprawią bo lekko się można zdenerwować .

U mnie również gra zaczęła się wysypywać na pulpit co kilka bitew. Jednak następuje to wyłącznie wtedy gdy kończę bitwę (zostaję zniszczony lub wygrywam/przegrywam). Problem jest znany i podobno devsi pracują nad jego rozwiązaniem:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -patch-74/
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... age__st__0
Miejmy nadzieję, że do przyszłego patcha zdążą się z tym uporać...
Obrazek
W garażu:
ZSRR: IS-4, IS-8, KW-4, T-43, SU-100, S-51
Niemcy: E-75, E-50, Ferdinand, GW Tiger
USA: M110E5, M103, T30, T34, T25 AT, T20, M41, T49
Francja: Lorraine 40t, AMX 13 90, AMX M4 (1945), AMX 13 75, AMX 12t
Awatar użytkownika
Sammer97

Postautor: Sammer97 » 04 lip 2012, 8:42

U mnie od wprowadzenia 7.4 na mapie Smocza Grań zawsze występuje red screen. Nie zdarza się to na żadnej innej mapie.
Tak wiele idiotów, tak malo pocisków.
Awatar użytkownika
michalku

Postautor: michalku » 04 lip 2012, 8:48

Sammer97 pisze:U mnie od wprowadzenia 7.4 na mapie Smocza Grań zawsze występuje red screen. Nie zdarza się to na żadnej innej mapie.

Mam dokladnie to samo.
Czasami na samej mapie nie wystapi, ale juz na mapie kolejnej bitwy rozegranej po tej na Smoczej grani tak.
Rozwiazanie mam takie, ze na samym poczatku bitwy (na Smoczej lub kolejnej po niej) uruchamiam tryb snajperski i jak mam red screen'a, to daje alt+F4 (zamykam gre) i uruchamiam ponownie i od razu wchodze do opuszczonej bitwy.
Garaż: kilka kruszynek
Player michalku statistics
Awatar użytkownika
Sammer97

Postautor: Sammer97 » 04 lip 2012, 8:54

michalku pisze:
Sammer97 pisze:U mnie od wprowadzenia 7.4 na mapie Smocza Grań zawsze występuje red screen. Nie zdarza się to na żadnej innej mapie.

Mam dokladnie to samo.
Czasami na samej mapie nie wystapi, ale juz na mapie kolejnej bitwy rozegranej po tej na Smoczej grani tak.
Rozwiazanie mam takie, ze na samym poczatku bitwy (na Smoczej lub kolejnej po niej) uruchamiam tryb snajperski i jak mam red screen'a, to daje alt+F4 (zamykam gre) i uruchamiam ponownie i od razu wchodze do opuszczonej bitwy.

Robię to samo tylko czasami jest już parę czołgów w plecy. Jak wywala mnie do windowsa to chyba własnie po bitwach na Smoczej Grani.
Tak wiele idiotów, tak malo pocisków.
qkam

Postautor: qkam » 07 lip 2012, 15:04

Od poniedziałku nie będziecie mieć takiego problemu:

W poniedziałek 9 lipca w czasie restartu serwera zostanie wprowadzona niewielka aktualizacja.
Serwer będzie niedostępny od godziny 7:00 do 7:30 czasu polskiego.

Aktualizacja ta usunie mapę Smocza Grań z gry do czasu wprowadzenia niezbędnych usprawnień. Po zakończeniu prac na mapie, zostanie ona wprowadzona z powrotem do gry.

A już miałem nadzieję, że permamentnie usuną ta mapę :(
neomagnet

Postautor: neomagnet » 09 lip 2012, 17:02

Niby czemu? Fajna mapka, każdy rodzaj czołgu znajdzie dla siebie conajmniej kilka miejsc na niej, więc trzeba się cały czas pilnować.
Alt3ir

Postautor: Alt3ir » 09 lip 2012, 17:32

Również bardzo lubię te mapę tylko że strasznie rzadko mi się trafia. Wielopoziomowa i dająca dużo możliwości taktycznych.

Właściwie jedyna mapa której nie cierpiałem to był Komaryn i dziękuję niebiosom że już go nie ma.
Awatar użytkownika
HeavyDragon

Postautor: HeavyDragon » 23 lip 2012, 21:31

Właśnie zastanawiałem się dlaczego ostatnimi czasy tak przyjemnie mi się grało... No tak, nie trafiałem na mapkę "Smocza Grań"! Mam nadzieję, że te usprawnienia poprawią tą mapę precyzyjnie i nie będę się musiał wkurzać, że co rundę jadę scoutem i raptem drzewa zasłaniają mi pole widzenia i nie widzę dokąd jadę, a na tej mapie nie trudno się zawiesić na jakiejś irytującej skarpie.

Miałem nadzieję, że fizyka gry zostanie poprawiona w tym patchu, pozostaje oczekiwać tego w następnych...
Czołg Główny: E-100
Zabawka: Pz III/IV (As Pancerny)
Dodatkowe Czołgi: E-75, Prototyp T28, Kw-1s, GwPanther, Mt-25, IS

Wróć do „Uaktualnienia i Patche”