Gdzie strzelać? Poradnik.(Aktualizacja)

Poradniki World of Tanks dla prawdziwych czołgistów.
Awatar użytkownika
Thorand

Re: Gdzie strzelać? Poradnik.

Postautor: Thorand » 27 sty 2011, 14:06

N1tro kawał dobrej roboty ! Odwzorowanie graficzne - miód !
Przeczytałem z zapałem i czekam na dalsze części... poczuj się zmotywowany.

Grajac VK45 czesto sie czlowiek zastanawia jak to sie stalo, ze sie oberwalo... Ujawnienie zielonych pol nie pomaga tylko atakujacym. Pomaga tez grajacym danym czolgiem, bo mowi jak sie masz ustawic aby nie oberwac czyli co schowac za skałką a co wystawic, bede pamietal by chowac bardziej prawa niz lewa strone :)

Wikileaks i tak ujawni cala prawde ! Kazdy slaby punkt Mause'a !
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
N1tro

Postautor: N1tro » 27 sty 2011, 14:54

bede pamietal by chowac bardziej prawa niz lewa strone

Ale pancerz boczny z jednej i z drugiej strony jest identyczny więc to nie ma najmniejszej różnicy :twisted: .
E-75 , E-50 , Panther II, Panther I, T44 ,T54, Gw panther , Vk 4502 ausf a , Is-3, Kv-4 SU-100, SU-152 Bez Premium!!!
MorSau

Postautor: MorSau » 27 sty 2011, 15:46

thorand cosik nie zaczaił.. :D :D ale ma rację że i w obronie się to przyda :twisted:
sledzik

Postautor: sledzik » 27 sty 2011, 17:39

Chodzi mu o jażmo KM
Obrazek
Awatar użytkownika
Thorand

Postautor: Thorand » 27 sty 2011, 20:54

N1tro pisze:
bede pamietal by chowac bardziej prawa niz lewa strone

Ale pancerz boczny z jednej i z drugiej strony jest identyczny więc to nie ma najmniejszej różnicy :twisted: .

Chodzi o gniazdo karabinu maszynowego z prawej strony.
DoNi_007

Postautor: DoNi_007 » 27 sty 2011, 22:43

Ja tam zawsze jak dostanę to od razu po pancerzu sprawdzam gdzie dostałem i sam wyciągam wnioski. Dzięki temu wiem jak można podpalić tigera.. ;)
No i gdzie najlepiej strzelać do np wrogiego VK.
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 27 sty 2011, 22:58

Ta. Tylko że jak w mojego IS7 walą to przebijają wieżę, łączenie kadłuba z wieżą i oczywiście pod dziubkiem. Jak ja waliłem dziś z 1-15 metrów do wrogiego IS7 to w nic z powyższych nie weszło :P Pod dziubek wchodzi z 50-200 a bliżej jakoś niespecjalnie chce :<
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
Bunduk

Postautor: Bunduk » 30 sty 2011, 1:07

Dziubek nie jest dobry we wszystkich czołgach. W IS7 nic nie przechodzi, może to wina mojego czołgu. Jak macie większe działo, można spróbować celować w wieżę IS, ale to nic nie gwarantuje. Tak jak w każdym pojeździe wieża jest najmocniejsza, a w IS stała się jakby głosem przyszłości. Bo projekt wieży o pochyłym pancerzu uniemożliwia penetrację większości pojazdów średniego tieru.

Sądzę też, że jak masz czołg z boku. Lepiej walić mu w silnik, niż bawić z gąskami, które zaraz naprawi o ile nie pójdzie z dymem. To zależy od sytuacji. W pojedynku dobrze zdemobilizować przeciwnika, lub jeszcze lepiej - zapalić go :twisted:
ElSnooker

Postautor: ElSnooker » 31 sty 2011, 9:15

Najlepiej wiedzą to ci, którzy zmagali się z nimi w realu ;)

http://www.lonesentry.com/articles/ttt_ ... index.html
Vivere militare est
robertkalisz

Postautor: robertkalisz » 31 sty 2011, 10:28

N1tro pisze:
kml pisze:No sorry, ale nie widzę sensu w tworzeniu poradnika i jednocześnie niepodawaniu wszystkich przydatnych informacji na dany temat. Albo robisz poradnik i starasz się zamieścić jak najwięcej danych, albo w ogóle go nie robisz i informacje zachowujesz dla siebie.

Powiem Ci, że nie mogę podać wszystkich krytycznych punktów, bo np. weźmy sobie takiego nowego gracz, który nie dawno zaczął grać i z nudy lub z jakiegoś innego powodu natrafia na taki poradnik. Po chwili przeglądania i czytania załapał umiejętności (i wie gdzie przebić większość czołgów), które ja zdobywałem przez długi okres czasu. Dlatego informacje te są dawkowane, żeby taki gracz nie był ani uber pro koxem ani noobkiem.

PS. Proszę więcej nie pisać takich komentarzy. Jeśli się komuś nie podoba niech wykorzystuje swoje własne doświadczenie lub przynajmniej nie zabiera głosu.

Napewno nowy gracz nie bedzie super graczem po przeczytaniu tego poradnika,ja go dokladnie przeanalizowalem i nic mi nie wychodzi,strzelam i strzelam i brak przebicia :)

Wróć do „Poradniki”