Tak unikniesz Bana na WOT

Poradniki World of Tanks dla prawdziwych czołgistów.
radekswak

Tak unikniesz Bana na WOT

Postautor: radekswak » 04 cze 2017, 21:03

Witam!

Dzisiaj podsunę wam pomysł na to jak bronic się przed banem ze strony Wargaming.

Ban może spotkać każdego bez względu na to czy używał niedozwolonych modyfikacji czy tez nie. Jest wiele przykładów na to, ze system wykrawania nieuczciwych graczy jest wadliwy.

Jako obywatel Unii Europejskiej przysługuje tobie prawo do obrony i dochodzenia swoich praw przed sądem.

Musisz jednak wiedzieć za co zostałeś ukarany. Wargaming nie daje nam jednak takiej możliwości. Nie wiemy za co zostaliśmy ukarani i nie są nam przedstawione żadne dowody winy.

Sa to standardy nie mające racji bytu w cywilizowanym świecie.

Ty jednak zgodziłeś się z warunkami umowy ustalonymi przez Wargaming. Innej możliwości nie masz jeśli chcesz grac w WOT.

Ale możesz się bronic.

Moj pomysł opiera się na pomocy ze strony firmy PAYPAL. Firma ta broni swoich klientów przed nieuczciwymi firmami sprzedającymi swoje produkty Online. Każda transakcja jest objęta automatycznie ochrona przez 180 dni od chwili zakupu.

Tak więc każdy przedmiot zakupiony w sklepie premium na stronie Wargaming i zapłacony poprzez usługę PayPal jest chroniony przez pól roku.

W przypadku zablokowania konta przez Wargaming wystarczy na stronie PayPal otworzyć nową skargę na Wargaming ( procedura trwa 2 minuty ). Firma PayPal wysyła zapytanie do WG. WG musi odpowiedzieć na zapytanie przez 7 dni. Jeśli tego nie zrobi otrzymujemy z automatu zwrot pieniędzy.

Z moje doświadczenia wiem, ze WG odblokuje tobie chwile później twoje konto. Jedynym warunkiem jest ponowna wplata pieniędzy w zlocie na konto WG.

Jest to jedyne znane mi działanie by zmusić WG do pozytywnego załatwienia odwołania od kary.

Oczywiście sposób ten ma kilka wad:

- musisz mieć konto PAYPAL
- musisz dokonywać zakupów w sklepie PREMIUM
- ochrona na zakup tylko 180 dni
- wymaga działania z twojej strony

Nie wiem czy WG podlega pod Prawo Unii Europejskiej ( siedziba firmy to Cypr ) czy pod inne Państwo spoza Unii Europejskiej.

Jutro postaram się dokładnie wyjaśnić czy zrzeczenie się moich praw konsumenta w trakcie zakupów w sklepie premium jest zgodne z prawem unijnym.

Wedle mojej wiedzy każdy konsument ma prawo do zwrotu zakupionego Online przedmiotu przez okres 30 dni od chwili dostarczenia.

Jeśli cena nie przekroczyła 40 Euro kupujący ponosi koszty przesyłki towaru do sprzedającego.

Można zwrócić towar, który był przez kupującego wypróbowany.

Pozdrawiam

radekswak
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Poradniki”