Jak zwiększyć płynność/szybkość/fps w World of Tanks? (Aktualizacja 8.4)

Poradniki World of Tanks dla prawdziwych czołgistów.
Jacol4

Re: Jak zwiększyć płynność/szybkość/fps w World of Tanks? (Aktualizacja 8.2)

Postautor: Jacol4 » 06 lut 2013, 10:01

Ponawiam pytanie kolegi wyżej.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Re: Jak zwiększyć płynność/szybkość/fps w World of Tanks? (Aktualizacja 8.2)

Postautor: Abrakadabra77 » 06 lut 2013, 14:04

WoT Tweaker dla patcha 0.8.3 http://www.mediafire.com/?1s6ekiebtrj623k
Mniejsze tekstury dla patcha 0.8.3 http://www.mediafire.com/?eaax6b4oi2da65l
Przed zmianami zrób kopię zapasowa podmienianych plików!
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
radzio121

Re: Jak zwiększyć płynność/szybkość/fps w World of Tanks? (Aktualizacja 8.3)

Postautor: radzio121 » 27 lut 2013, 15:11

witam!
mam problem z płynnością tej gry ogólnie trzyma te swoje ok 30 klatek ale na trybie snajperskim spada mi do ok. 8-10, ale także czasami jak jeżdżę czołgami też mam czasami ten sam problem spada mi do 10 na jakieś 15-20 sekund i mam problem bo wtedy przeważnie ginę bo mam mało fps.
usunołem za pomocą wot tweakera dymów różnych chmur itp. ale trochę to pomogło ale i tak mam te spadki fps głównie w trybie snajperskim, macie jakiś pomysł na ten tryb snajperski.
Seth9x

Postautor: Seth9x » 07 mar 2013, 19:28

Witam. Czy podmiana tekstur z 8.3 będzie działać po obecną 8.4 wersja?
Awatar użytkownika
KuraKura

Postautor: KuraKura » 17 mar 2013, 12:45

Seth9x pisze:Witam. Czy podmiana tekstur z 8.3 będzie działać po obecną 8.4 wersja?

jest nowa paczka, fps to nie zmieniło ale ładowanie mapy momentalnie :d "oczekiwanie na graczy" gdzie wczesniej wbijałem się 5-6sec przed rozpoczęciem bitwy ":d - w kompaniach rozstawiający już powiedziałc o miał powiedzieć xDD
patrick226

Postautor: patrick226 » 27 mar 2013, 17:37

radzio121 pisze:witam!
mam problem z płynnością tej gry ogólnie trzyma te swoje ok 30 klatek ale na trybie snajperskim spada mi do ok. 8-10, ale także czasami jak jeżdżę czołgami też mam czasami ten sam problem spada mi do 10 na jakieś 15-20 sekund i mam problem bo wtedy przeważnie ginę bo mam mało fps.
usunołem za pomocą wot tweakera dymów różnych chmur itp. ale trochę to pomogło ale i tak mam te spadki fps głównie w trybie snajperskim, macie jakiś pomysł na ten tryb snajperski.

Mam podobny problem. Tylko że u mnie normalnie w grze mam 120 fps, jak się przełaczam w tryb snajperski *wiadomo lizcy się każda sekunda( to spada mi do 20 fps, tak ścina że nie mogę nikogo trafić. Miał ktoś coś podobnego>?
W garazu:
E75
E100
IS 8
IS 7
GW PANTHER
AMX 90
Awatar użytkownika
kroko

Re: Jak zwiększyć płynność/szybkość/fps w World of Tanks? (Aktualizacja 8.4)

Postautor: kroko » 27 mar 2013, 18:42

Dzisiaj znalazłem coś bardzo ciekawego :D co przyda się dla tych co posiadają słabe PC.
Pozdro.

Link do forum:

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/129209-084-lowresallinone-mod-pack-updated/

Link do downloadu:

http://www.alphawaverecordings.com/wot.html
Obrazek Żryj mój ołów!
Awatar użytkownika
yukisan

Postautor: yukisan » 29 mar 2013, 8:44

Powyższy sposób poprawy szybkości działa, ale - moim zdaniem - jest dla desperatów.
To co najważniejsze - ping - poprawia, ale cała reszta pakietu to zupełnie inna bajka. Zmienia grafikę nie do poznania.
1. Wszystko jest pastelowe, nieostre jak słaba kreskówka dla dzieci.
2. Krzaki zniknęły zupełnie, drzewa widzisz tylko z bliska. Musisz pamiętać gdzie się ukryć. Krajobraz iście księżycowy, nienaturalny. Brak klimatu.
3. Rozdzielczość bardzo wysoka, ale ( u mnie ) niedopasowana do monitora. Porozciągało mi wszystko, a brak możliwości dostosowania.
4. Minimama na zoomie znika - staje się czarna.
5. Ciekawostka - oddalenie. Można tak odsunąć kamerę, że obserwujesz pole bitwy z baaardzo wysoka, widać chyba całą mapę, a Twój czołg to robaczek. Wysoce nieklimatyczne rozwiązanie.
6. Brak możliwości podniesienia jakości detali. Wykonałem jedą próbę i wykrzaczyło mi graficznie całą grę.
Podobno za firewallem istnieje życie ...

Obrazek
ttk

Postautor: ttk » 06 kwie 2013, 22:23

Mam problem z programem wot tweaker, po jego uruchomieniu i próbie wyłączenia czegokolwiek wyskakuje mi masa błędów i nie mogę zmienić nic. Problem mam właściwie nie tylko z tym programem, ale ogólnie z płynnością gry, ciężko gra się na 8fps-ach, a kiedy spada mi do 4, jest to prawie już niewykonalne. Nie zależy mi na grze na najwyższych ustawieniach, czy 60fps-ach, bo w chwili obecnej jest to niemożliwe, ale chciałbym osiągnąć znośną płynność gry.
Z góry dziękuję za pomoc. ;)
Awatar użytkownika
yukisan

Postautor: yukisan » 07 kwie 2013, 7:44

ttk pisze:Mam problem z programem wot tweaker, po jego uruchomieniu i próbie wyłączenia czegokolwiek wyskakuje mi masa błędów i nie mogę zmienić nic. Problem mam właściwie nie tylko z tym programem, ale ogólnie z płynnością gry, ciężko gra się na 8fps-ach, a kiedy spada mi do 4, jest to prawie już niewykonalne. Nie zależy mi na grze na najwyższych ustawieniach, czy 60fps-ach, bo w chwili obecnej jest to niemożliwe, ale chciałbym osiągnąć znośną płynność gry.
Z góry dziękuję za pomoc. ;)

Spróbuj tego zamiast tweakera
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -more/#top
Podobno za firewallem istnieje życie ...

Obrazek

Wróć do „Poradniki”