Ostrzeżenie przed oszustami

Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Ostrzeżenie przed oszustami

Postautor: Abrakadabra77 » 20 lut 2013, 23:42

Na http://wot-news.com/main/post/02202013/3/Ostorozhno-moshenniki pojawiło się ostrzeżenie przed graczami i stronami oferującymi tanie lub wręcz darmowe złoto, które można otrzymać wpisując na stronce nasz login i hasło. Oszuści wysyłają również wiadomości na czacie w grze do wybranych graczy podając się za developerów i prosząc o podanie loginu i hasła a czasem też danych z karty kredytowej niby to w celu weryfikacji tożsamości.
Podobno zdarzają się ( w Rosji chyba) smsy z powiadomieniami o nagrodach, problemach z kontem itd w których również proszą o podanie loginu i hasła.
NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!
Wargaming nigdy nie prosi o takie dane, a złota tańszego legalnie kupić się nie da.
Wszelkie takie oferty obarczone są dużym ryzykiem utraty konta w grze - jak nie przez kradzież to przez zbanowanie. Afera ze złotem z allegro była całkiem niedawno...

---
Przyklejam
-lszekg
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Bunduk

Re: Ostzreżenie przed oszustami

Postautor: Bunduk » 22 lut 2013, 14:14

Ale kiepska metoda, tak to codziennie oszukują. Nikt kto ma choć odrobinę oleju w głowie i obycia z internetem nie da się tak łatwo nabić w butelkę.
1Jurko

Re: Ostrzeżenie przed oszustami

Postautor: 1Jurko » 23 lut 2013, 23:10

Tak? Złoto na allegro kupiły setki jak nie tysiące frajerów więc na to na pewno nie jeden się nabierze. Ostrzegać można i sto razy ale to i tak często nie pomoże.
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
Some_Body

Postautor: Some_Body » 24 lut 2013, 12:39

I bardzo dobrze. Im mniej ludzi z ujemnym IQ w grze, tym lepiej dla gry.
pojazdy w garażu: T34 / M48A1 Patton / JagdPz E100 / StuG III / KV-1S / T57 / Waffentrager auf Pz. IV / T54

rozwinięte / sprzedane X-tki: Object 268 / T110E5 / T110E4 / E100
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 24 lut 2013, 14:43

I to samo pisałem, ale znowu byłem atakowany, że tak nie wolno.
A jak ktoś jest głupi to niech cierpi, po co idiotów chronić przed nimi samymi?
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
HerrGraves

Postautor: HerrGraves » 25 lut 2013, 7:22

Bo czesc z nich to dzieci, a dzieci trzeba chronic. Nie wyobrazam sobie, zeby ktos dorosly dal sie nabrac na takie kretynskie sztuczki, babcie mieszkajace na zapadlych wichurach raczej nie graja w WoT. Pojawilo sie ostrzezenie i dobrze, moze jakis malolat uniknie kradziezy konta.
Zali wzrok orli zgaśnie, czyż ulegniemy w walce?
Ciaśniej ściśnijcie światu na gardle proletariatu palce!
Naprzód pierś podaj nagą, niech flaga na niebo zawiewa,
Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa
xeno

Postautor: xeno » 26 lut 2013, 13:48

Nie żartuj, zawsze znajdzie się jakiś cwaniaczek co wykalkuluje że lepiej opłaci mu się kupić na allegro golda i jeszcze będzie się nabijać z tych co kupują na "legalu". W dodatku nie każdy kto gra ot po robocie 2 godzinki z kumplami, nie bawi się w pisanie na forach, klany etc. musi wiedzieć że takie coś jest zabronione. Wiem, trzeba czytać regulaminy.
Spieszmy się strzelać w scoutów, tak szybko spotują...
fog7777

Postautor: fog7777 » 14 mar 2013, 11:50

HerrGraves pisze:Bo czesc z nich to dzieci, a dzieci trzeba chronic. Nie wyobrazam sobie, zeby ktos dorosly dal sie nabrac na takie kretynskie sztuczki, babcie mieszkajace na zapadlych wichurach raczej nie graja w WoT. Pojawilo sie ostrzezenie i dobrze, moze jakis malolat uniknie kradziezy konta.

Zdziwilbys sie ilu idiotow jest na tym swiecie, a grajacych w WoT tez mnostwo... I nie sa to dzieci tylko. Skoro dorosli ludzie daja sie nabrac na jakies fikcyjne strony, ktore wykradaja im dane z kart kredytowych czy dane do logowania na strone banku to na pewno nie mniej frajerow gra w WoT. Nie zal mi takich ludzi oczywiscie, bo kazdy kto ma troche wiecej IQ niz doniczka z kwiatem i potrafi odroznica konia od koniaku nie nabierze sie na takie zalosne zagrywki.
Mam 16 lat, ale nie jestem wyrozumiałym gnojkiem i milczę gdy starsi przemawiają i nie piszczę jak do mnie strzelają.

Neoros pisze:towarzysze? - IMHO nie ma nic gorszego, a ten skill wykorzystują nooby, które mają problem z poruszaniem się po mapie.
Podejucher

Postautor: Podejucher » 15 mar 2013, 11:29

Nie rozumiem co jest frajerskiego w kupowaniu złota od legalnie działającej w Polsce firmy, która wystawia faktury VAT i doładowuje nasze konto ze swojego telefonu ? Bo jest tańsze? To jest to frajerstwo? Bo tak napisali w regulaminie WOT? A ilu z Was kupiło konto WOT na allegro? Na pewno nie jeden się znajdzie. Frajerstwo to podać komuś swój login i hasło, albo korzystać z giftów.
Awatar użytkownika
dazpo

Postautor: dazpo » 15 mar 2013, 12:12

Nie rozumie tego
Nie rozumiem co jest frajerskiego w kupowaniu złota od legalnie działającej w Polsce firmy, która wystawia faktury VAT i doładowuje nasze konto ze swojego telefonu ?

powiedz mi szczerze czy naprawdę myślisz ze oni doładowując korzystają z własnych telefonów. O ile wiem to zaplata przez SMS czy nawet dzwoniąc na podane numery NIE są tańsze od przelewu.
A Regulamin to Regulamin złoto pewnie nie jest od samego dostawcy tylko pewnie sztucznie wytworzone wysyłając jakieś fałszywe sygnały które tworzą niezidentyfikowane złoto. A kasa u nich się musi zgadzać :roll:
Obrazek

Wróć do „Ogólny”