World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 632 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 64  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zarabianie pieniędzy
PostWysłany: 18 Sty 2012, 19:35 
Starszy Chorąży Sztabowy
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wroclaw
Wyższe tiery wymagają więcej expa, podczas robienia jego można uzbierać kasę.
Prawda ,tyle ze zarobki pochalniaja kase za naprawe czolgu , pomijajac juz to , ze od 7 tieru podstawowe zarobki spadaja. Ciezko jest znalezc zloty srodek- miec kase i czolgi ktorymi sie dobrze gra i wchodzi na coraz wyzsze tiery. Arakadabra podal dobra droge do osiagniecia jakiegos stabilnego stanu finansow , ja ide podobna droga - kw,kw-3 i kw-13 , teraz dokupilem kw-5 bo mniej czasu posiwecam na granie. Ale jak sie ma czas i nie ma sie parcia na szybkie zdobywanie kolejnych czolgow wyzszego tieru to spokojnie da sie rade dojsc do 8-9 tieru w zaleznosci od czasu i zdolnosci ;) .
Fakt na premce.
No na premce to nawet na IS-7 nie bedziesz stratny :lol: .

Angielskie: CenturionMK.7/1.
Chińskie: T-34-2.
Francuskie: ARL44.
Japońskie: Type 4 Chi-To.

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

PostWysłany: 18 Sty 2012, 20:17 
Starszy Kapral
Awatar użytkownika

W związku z wycofaniem typka w najbliższym czasie chciałbym się dowiedzieć jak do zarabiania ma się KW5 bo kosztuje tyle samo:P :?:

PostWysłany: 18 Sty 2012, 20:51 
Starszy Chorąży Sztabowy
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wroclaw
Zalezy od przebiegu bitwy ,spoko bez wiekszego trudu za bitwe wychodzi sie na czysto od 25-35 k. Za dobra bitwe ze dwa razy tyle, niestety w ostatnim czasie ciezko trafic na zbalansowane bitwy rzadza na nich nadal typki...No i ciezko sie przebija tym dzialem czolgi 9 tieru typu is-4 czy E-75 wiec warto sie skupiac na czolgach nizszego tieru.

Angielskie: CenturionMK.7/1.
Chińskie: T-34-2.
Francuskie: ARL44.
Japońskie: Type 4 Chi-To.

PostWysłany: 20 Sty 2012, 20:33 
Szeregowy

Witam Wszystkich:)
Co do zarabiania kasy to bardzo dobrze zarabia KV-5 nawet bez premki:). Oczywiście wiąże się to ze sporymi wydatkami na początku:(. Lowe też bardzo drogi w kupnie powiedziałbym nawet że to astronomiczna cena :( (Mam oba więc mogę się wypowiedzieć :lol: No ale do rzeczy;) Podaję same suche fakty

1) KV-5 na premce nawet potrafi zarobić 100k srebra, bez premki spokojnie 40-50 a nawet 60k srebra jak utłuczesz nim 5-6 fragów :D Dobry ma pancerz wierzy armata 107 ulepszona w stosunku do KW-3 i czas przeładowania działa z dosyłaczem to 7,6s. w miarę szybki jak na swoją wielkość. CO do zarabiania bardzo niska cena pestek no i naprawa tego kolosa to tylko 7,6k srebra
Co do osiągów to TYP-59 zjada na śniadanie w ilościach 3szt na raz (Obsiadły mnie kiedyś obsiadły 3 chińczyki ustawiłem się tylko tyłem do ściany budynku i było po nich, ma bardzo szybko obracająca się wieżyczkę przy nim Lowe to ślimak)

2) Lowe - na premce na czysto mi się udało maksymalnie zarobić 122k (specjalista i stalowa ściana 7 fragów) bez premki 45k srebra. Dużo droższa naprawa 9,5k niż w KV-5 no i pestki niemiłosiernie drogie. Wrzuca często do IX tieru całe szczęscie że ma lepszą armatę i może nawet przebić E-75 ale i tak nie ma z nim szans:(

3) KW-3 dobrze się na nim wychodzi tylko w KOMPANIACH VI tieru ponieważ w tych ramach nie ma sobie równych i on tam rządzi i zarabia

Mam nadzieję że pomogłem komuś wybrać czołg do robienia kasy :D No niestety życie jest okrutne i są to czołgi za golda :(

PostWysłany: 21 Sty 2012, 15:17 
Sierżant
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Jak widać na zamieszczonym poniżej obrazku nie trzeba mieć premki albo Typka żeby zarabiać - powiem więcej niekiedy team nie musi nawet wygrać, ciekawy kontrast pomiędzy KW a Pershingiem :D

Image

Uploaded with ImageShack.us

PostWysłany: 21 Sty 2012, 16:43 
Kapral

Teraz ma wyjść Typ 62. Ciekaw jestem Ile on bedzie zarabiał, biorąc pod uwage że 5-6 tiery zarabiaja najlepiej :)

PostWysłany: 21 Sty 2012, 16:47 
Starszy Chorąży

masz zły tok myślenia. kv zarabia podobnie lub nawet lepiej niż premiumy V tieru

PostWysłany: 21 Sty 2012, 16:59 
Młodszy Chorąży

Slaba bitwa w tym KW jesli tylko 14 tysiecy.

PostWysłany: 21 Sty 2012, 17:10 
Porucznik

Omega_WoS napisał(a):
Co do osiągów to TYP-59 zjada na śniadanie w ilościach 3szt na raz (Obsiadły mnie kiedyś obsiadły 3 chińczyki ustawiłem się tylko tyłem do ściany budynku i było po nich, ma bardzo szybko obracająca się wieżyczkę przy nim Lowe to ślimak)

Ekhem... Skwituje to jednym slowem - brednie :P

Bardzo trudnym zadaniem byloby sie obronic przed 2 typami naraz, a ty cos tu gadasz, ze KW-5 nawet 3 Typy ZJADA NA SNIADANIE? :D z 3 typami to i X tiery maja problem, takze troche rozsadku zalecam. To, ze ci sie udalo raz nie znaczy, ze jest taki mocny. Trafiles na leszczy, ktory strzelali na oslep i tyle.

+1 (OFFTOP)
Pomijam bujdy bo Typki nie są na tyle silne, żeby pokonać tier X, chyba, że jest to T30 lub AMX 50B.
Crazied

Neoros napisał(a):
towarzysze? - IMHO nie ma nic gorszego, a ten skill wykorzystują nooby, które mają problem z poruszaniem się po mapie.

PostWysłany: 21 Sty 2012, 17:11 
Sierżant
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Owszem Splott najlepsza nie była, chodziło mi tylko o porównanie, inna sprawa to to że po odliczeniu kosztów KW i tak zarobił więcej.
Chciałem jedynie pokazać że się da. Odkąd mam wymaksowanego Pershinga, przy moim stylu walki w większości przypadków wychodzę na +

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 632 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 64  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 2 gości