Zmiany w drzewkach

Awatar użytkownika
DominiXD

Re: Zmiany w drzewkach

Postautor: DominiXD » 25 gru 2011, 1:56

Obrazek
Było w FAQ
Szukałeś tu sygnatury? Lol.
-> World of Warships - walcz na morzu!
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 25 gru 2011, 8:51

Dzieki fajnie sie to prezentuje.
Awatar użytkownika
Daveed

Postautor: Daveed » 25 gru 2011, 12:03

DominiXD pisze:Obrazek
Było w FAQ

Jak już podajesz pełne drzewko to chociaż sprostuj nieaktualne rzeczy, bo skoro komuś nie chce się poszukać full tech tree na stronie głównej, to bym bardziej nie będzie mu się chciało sprawdzać, że Obiekt 252 (IS-6) będzie czołgiem premium, a jego miejsce w drzewku zajmie Obiekt 730 (IS-8, T-10).
I was angry with my friend:
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

To nie easter egg! To tekst odpowiedzialny za bezpieczeństwo międzynarodowe, więc zostaw i idź psuć coś innego.
Ehh...
Awatar użytkownika
DominiXD

Postautor: DominiXD » 25 gru 2011, 14:13

Sorki Daveed ale ja w tych drzewkach jestem wgl nie kumaty. Drzewko zostało opublikowane w sierpniu więc owszem, mogło się co nieco zmienić. I pls, niekrytykuj odrazu posta, poprostu uznaj że wiesz więcej od nas i tą wiedzą według swojej woli dysponuj. Bylibyśmy wdzięczni gdybyś się nią z nami podzielił.
Szukałeś tu sygnatury? Lol.
Awatar użytkownika
Daveed

Postautor: Daveed » 25 gru 2011, 14:34

Nie muszę się dzielić, gdyż na wiedzę chciwy jestem, aczkolwiek wszystkie zmiany, które od sierpniowej publikacji w pełnych drzewkach nastąpiły są na forum wymienione i dlategoż zwróciłem na to uwagę.

W sumie powinienem mieć wylane, bo to Tobie chciało się pomóc, a Radziowi nie chciało się szukać, jednak święta są, a wtedy zawsze wzrasta u mnie poziom uszczypliwości, co daje +5 do trollowanka z ranka.
I was angry with my friend:
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

To nie easter egg! To tekst odpowiedzialny za bezpieczeństwo międzynarodowe, więc zostaw i idź psuć coś innego.
Ehh...

Wróć do „Ogólny”