CZY WIERZYCIE W BAN PERMANENTNY ??!!!

radekswak
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2017, 20:58

CZY WIERZYCIE W BAN PERMANENTNY ??!!!

Postautor: radekswak » 04 cze 2017, 21:22

Moja przygoda z WOT trwała 5 lat. Przez ten czas wzbogaciłem firmę Wargaming o 1300 Euro = 5500 PLN. Proste wyliczenie 5 lat x 12 m-cy x 20 Euro na miesiąc ( konto premium + zakup golda + pojazdy premium ).

Pierwszego bana na tydzień jakoś przebolałem – mam drugie konto i tam tez grałem. Zastanawiało mnie jednak to za co go dostałem. Przypomniałem sobie ze kiedyś na końcu bitwy jakiś koleś napisał, ze mam się cieszyć na bana który mnie czeka. Dwa dniu później była wspomniana kara na tydzień.

Teraz co moich kont. Pierwsze zawsze premium, trzy podstawowe czołgi Rudy, Skorpion G i IS3A.
Drugie to konto z maksymalnie pojazdami IV Tieru.

Konto pierwsze zostało zbanowane 3 razy. Konto nr.2 nigdy.

Kwestia banów nie jest jednak powiązana z użytymi modami ( używam celowo określenia MOD a nie CHEATS po pierwsze ze względu na pisownie oraz to, ze coś dziś jest modem a jutro może być chitem ( k.... co za wyraz ).

Jak już pisałem w innych postach uważam, ze firma WARGAMING nie używa to wykrywania oszustów ( używam tego słowa celowo ) żadnych programów. Jest to moja opinia jako gracza a nie znawcy od tworzenia gier. Dla mnie jeśli się coś kontroluje ( jak prędkość samochodu ) to kontrola taka musi być:

stała czyli każdy gracz musi podlegać kontroli i to w każdej rozgrywce
przejrzysta czyli każdy gracz musi wiedzieć za co jest ukarany
podlegać wglądowi przez innych graczy czyli lista oszustów

Na dzień dzisiejszy firma Wargaming nie jest w stosunku do swoich klientów uczciwa. Nie przestrzega zasad logiki i uczciwości ( sprawiedliwości ). Wszystko działa na zasadzie:

„ Wiem ale nie powiem”.

Najlepszym tego przykładem jestem ja i moja walka z Wargaming.

Cala historia zakończyła by się cicho i bez rozgłosu jeśli tylko Support działałby uczciwie i rzetelnie. Niestety nie mogę przytoczyć wam całości korespondencji z Suportem, gdyż ci TCHÓRZE USUNĘLI treści korespondencji. Jednak wyciekło już tyle informacji i można je bez trudu odnaleźć w internecie, ze to ja nawet nie mając w reku wszystkich dowodów jestem bardziej wiarygodny niż Wargaming.

Po otrzymaniu bana permanentnego poprosiłem Support o zwrot kosztów za pozostały czas premium, zwrot za zakup niewykorzystanego złota oraz za czołgi premium. Poinformowałem ich jednocześnie, ze poprosiłem firmę PAYPAL o pomoc w rozwiązaniu sporu.

Wyraźnie powiedziałem,ze nie jestem zainteresowany dalsza współpracom. Chce zwrotu pieniędzy i się zegnamy.

Polski support nie odpowiadał przez 10 dni. To samo napisałem do Niemców. Opłaty szły z niemieckiego konta, mieszkam w Niemczech więc znając uczciwość Niemców byłem pewny ze pójdzie szybciej i łatwiej.

Niemcy odpowiedzieli ze konto jest zbanowane i ze nie pogram sobie w WOT. Odpisałem ze odpowiedz nie na temat, ze ma się skupić i nie wysyłać mi gotowców jako odpowiedzi.

W międzyczasie minęło 14 dni od zgłoszenia sprawy w PayPalu. Wargaming nie odpowiedział PayPal na pytania i z automatu otrzymałem zwrot 14 Euro. W tym momencie pomyślałem ze skoro nie odpowiadają na pytania PayPal to maja coś na sumieniu ( może w regulaminie gry ???).

Postanowiłem ich pocisnąć. Zapytałem czy oddadzą pieniądze za pojazdy premium.

Odpowiedz była jak mówi PiS druzgocząca:

BĘDZIE PAN MÓGŁ GRAC DALEJ W WARGAMING JAK KUPI PAN ZŁOTO ZA 14 EURO.

I to piszą Niemcy?! Pomyślałem ze albo ocipieli albo faktycznie był gdzieś błąd ludzki. Wiedziałem jednak ze skoro zrobili tak dwa razy to będą dawać bany dalej, a u mnie czasu na granie coraz mniej i ochoty jakby ubyło.

Pytam Niemca dwa razy czy będę mógł grac w WOT a nie w samoloty czy statki – odpowiedz:

PLAC I BĘDZIESZ GRAŁ

Zapłaciłem im 14 Euro i zaraz cofnąłem przekaz. Uczciwi Niemcy włączyli grę i mogłem grac w WOT.

Czyli trzymać ryja nie pisać o tym na forum i być dymanym do końca życia przez firmę zza wschodniej granicy z siedzibom na Cyprze. Ale takiego k....... nie można tolerować.

Jeśli ustalają swoje reguły, swoje regulaminy swoje zasady to się muszą ich trzymać.

Wedle moich przewidywań ( pisałem o tym na forum WOT ) zablokowali moje konto najpierw na Forum, później usuwali wpisy a na końcu zablokowali konto pod pretekstem używania modów.

Chociaż w rzeczywistości nie dostali tych upragnionych 14 Euro.

Zostały usunięte również nie tylko niektóre odpowiedzi z zapytań do Supportu ale cale Tickety!

To już skandal na skale światową. Spodziewałbym się tego po polskim forum, ale nigdy po niemieckim.

Równie dziwne jest to ze mino tego ze mam bana na cale życie bez problemów mogę dalej dokonywać zakupu w sklepie premium ( WOT ). Wczoraj bez większych problemów kupiłem pojazd premium.

To świadczy tylko o chciwości Wargaming.

Pozostaje do omówienia temat traktowania klientów firmy Wargaming przez Moderatorów.

Wedle mnie wykonują oni rzetelnie polecenia wydawane przez szefostwo – kłamać, oszukiwać i żeby wszystko grało w kasie.

Ich odpowiedzi na pytania innych klientów Wargaming w mojej sprawie są kłamliwe, nierzetelne i często bezsensowne.

Chętnie wdam się w dyskusje z Moderatorami, ale niestety jest to nie możliwe gdyż moje konta zostały zablokowane przez Wargaming.

NA KONIEC NAJISTOTNIEJSZA INFORMACJA

NIE SZUKAM POWROTU DO WOT. CHCE TYLKO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA POSTĘPOWANIE WARGAMING!
NIE UDOWODNIONO MI STOSOWANIA MODÓW.
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Ogólny”