ZABLOKOWANE KONTO

Masz problem? Szukasz pomocy? Ten dział jest właśnie dla Ciebie!
Blackhole27

ZABLOKOWANE KONTO

Postautor: Blackhole27 » 26 sie 2012, 16:53

Witam pojawil mi sie komunikat "accepted fraudulent gift "- skontaktuj sie z wot suport. Podejrzewam ze to przez zloto z allegro. Czesto kupuje na alegro od wiarygodnych osob ale tym razem kupilem od nieznanej osoby poniewaz (jak ktos zauwazyl) nie wystawiaja od dluzszego czasu aukcji ze zlotem starzy wot-owcy . Mam pytanie czy to trzeba przeczekac , jezeli tak to ile? czy pisac ,tyle ze nie mam zielonego pojecia gdzie i jak .Napisane mam ze konto jest zawieszone (naszczescie nie zablokowane) z gory dziekuje za pomoc
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Re: ZABLOKOWANE KONTO

Postautor: Abrakadabra77 » 26 sie 2012, 17:00

Żeby odblokować konto musisz zapłacić Wargamingowi za złoto które zostało ci przesłane przez tegoż allegrowicza a który to allegrowicz wycofał płatność za nie.
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
Blackhole27

Postautor: Blackhole27 » 26 sie 2012, 17:04

a jak to zrobic ? kurde a przedwczoraj kupilem sobie premium tank . to sie nacieszylem..
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 26 sie 2012, 17:06

Kontaktuj się z supportem TUTAJ Oni poinstruują co , jak , ile i komu masz wpłacić
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
Blackhole27

Postautor: Blackhole27 » 26 sie 2012, 17:10

Dziekuje za pomoc . Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo gram uczciwie i nie zachowuje sie wulgarnie tylko ta wpadka ze zlotem od jakiegos oszusta . Masakra .

EDYCJA

No i napisalem . ale odpisali mi ze mam zwrocic 27500!!!!! golda .Rany! co za bezszczelni ludzie. Przeciez nie kupilem tego zlota na raz ! to trwalo z 2-3 miesiace ! kupowanie z allegro . ok dalem sie naciagnac ale dlaczego nie poinformowano mnie wczesniej ze kupuje oszukane zloto!! po pierwszym czy drugim razie? .i co teraz kupilem 2 premium typ 59 i superpershinga w tym miesiacu . I wydaje mi sie ze firma czekala tylko na odpowiedni moment i bach 27500!! masakra ! i juz widze jak wydam od reki ponad 400zl
Awatar użytkownika
baba1234

Postautor: baba1234 » 26 sie 2012, 21:23

No to powiem Ci tylko że nieciekawa sprawa...A kupowałeś chociaż raz legalnie złoto ???

Napisz do sprzedawcy że za odblokowanie konta musisz oddać 28 tys golda bo on znalazł się na czarnej liście czy coś i niech ci to przeleje w formie pieniężnej na konto...Jakby nie było masz prawo do reklamacji zakupionego "przedmiotu". Nie wiem co Ci odpisze, ale warto spróbować :P
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 21:25 przez baba1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Garażtype59,IS7,isu152,Object 704,Fv4202
Netrunner

Postautor: Netrunner » 26 sie 2012, 21:23

współczuje ....

ku przestrodze innym możesz podać nick lub dane sprzedawcy ?
Blackhole27

Postautor: Blackhole27 » 27 sie 2012, 8:24

Moze najpierw odpowiem na pytanie kolegi o nicku z allegro . Napisze tak: od jednego sprzedajacego napewno bedzie legalne zloto od [x] tylko ze narazie nie sprzedaje golda .Nigdy z jego zlotem nie mialem problemu . od reszty nie polecam . ponad 400zl .... to juz sie nie oplaca ,poniewaz za ta sume to mozna kupic konto z czolgami premium i paroma czolgami X tieru . ale juz dosyc sie nagralem ta gra to studnia :) laduje sie pieniadze i uzaleznia:) nie male pieniadze ,nie podoba mi sie rowniez podejscie do klienta bo moim skromnym zdaniem powienien dostac ostrzezenie a tu jak widac liczy sie tylko grosz... no tak dla niemca to moze jedno wyjscie do pubu dla mnie nie...za duza suma za odkupienie konta . przygode z wot czas zakonczyc ... przynajmniej zaoszczedzi sie troche grosza

Niepotrzebne usunięto :)
~Terius
junkers83

Postautor: junkers83 » 27 sie 2012, 8:59

Witam,

Netrunner pisze:ku przestrodze innym możesz podać nick lub dane sprzedawcy ?

Blackhole27 pisze:Moze najpierw odpowiem na pytanie kolegi o nicku z allegro . Napisze tak: od jednego sprzedajacego napewno bedzie legalne zloto od [x]

Chyba nie zrozumiałeś pytania zadanego przez Netrunner, chciał żebyś podał nick oszusta a nie reklamował niby uczciwego sprzedawcę.

Jak dla mnie temat podjeżdża reklamą allegrowicza o nicku [x] i próbą zastraszenia, a nie problemem z zablokowanym kontem.

Pozdrawiam

Niepotrzebne usunięto :)
~Terius
qkam

Postautor: qkam » 27 sie 2012, 17:40

Sprawa jest proste. Napisać do Sprzedawcy, że wpłaciliśmy pieniądze, a przedmiotu z aukcji (czyli złota) nie otrzymaliśmy. I tutaj Sprzedający powinien zwrócić pieniądze. Jeśli będzie inaczej sprawę zgłaszamy na Policji.

Wróć do „Pomoc”