Pomocy!! kupiłem złoto podczas aktualizacji

Masz problem? Szukasz pomocy? Ten dział jest właśnie dla Ciebie!
Pierdziel

Pomocy!! kupiłem złoto podczas aktualizacji

Postautor: Pierdziel » 22 maja 2011, 7:06

16 maja nie zaglądając na forum i nie wiedziałem o aktualizacji wykupiłem przelewem złoto , lecz do tej pory go nie otrzymałem . Pisałem do Supportu odpisali mi coś takiego cytuje :

Thank you for contacting us. This is an automated response confirming the receipt of your ticket. One of our agents will get back to you as soon as possible. For your records, the details of the ticket are listed below. When replying, please make sure that the ticket ID is kept in the subject line to ensure that your replies are tracked appropriately. You can check the status of or reply to this ticket online at: https://support.worldoftanks.eu/index.p ... -174-98421

Kind regards,

World Of Tanks

Napisałem jeszcze do dotpey i lipa jak do tej pory

Co zrobić proszę o pomoc

Proszę o zmianę nazwy tematu na regulaminową - tzn. taką dzięki której od razu będziemy wiedzieli z czym masz problem

Harakiri
Ostatnio zmieniony 22 maja 2011, 11:09 przez Pierdziel, łącznie zmieniany 1 raz.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Pawello

Re: Pomocy

Postautor: Pawello » 22 maja 2011, 8:30

nie ten dzial.
Teraz czekasz na odpowiedz z supportu.
WIECEq

Postautor: WIECEq » 22 maja 2011, 9:05

Nie trzeba było się grzać . Teraz masz już nauczkę , czekajmy na odpowiedź od supportu - znikome szanse są ,że Ci pieniądze oddadzą bo mogą powiedzieć ,że jak Wół było napisane by w tym dniu nie kupować golda.
Awatar użytkownika
Harakiri20

Postautor: Harakiri20 » 22 maja 2011, 9:45

WIECEq pisze:Nie trzeba było się grzać . Teraz masz już nauczkę , czekajmy na odpowiedź od supportu - znikome szanse są ,że Ci pieniądze oddadzą bo mogą powiedzieć ,że jak Wół było napisane by w tym dniu nie kupować golda.

tylko nie ma obowiązku czytania tych komunikatów - poza tym kupowanie złota w czasie konserwacji serwerów jest NIE ZALECANE - nie NIE DOZWOLONE

poza tym otrzymałeś na pewno na e-mail potwierdzenie zapłaty więc nie powinno być problemu z odzyskaniem złota

Co to ticket'a - otrzymałeś automatyczną odpowiedź że Twój ticket został skierowany do odpowiedniego działu i żebyś czekał aż ich pracownik się z Tobą skontaktuję
Obrazek
Obrazek
ProsnipersLol-pl

Postautor: ProsnipersLol-pl » 22 maja 2011, 10:11

Trudna sprawa bo mało kto czyta info po angielsku bo pewnie mało osób go umie. A nie zawsze się przegląda forum w odpowiednim dziale i można przeoczyć info.Musisz czekać na odpowiedź mam nadzieje że pozytywną.Jak dostaniesz napisz co wymyślił ten pracownik wota heh.
Pierdziel

Postautor: Pierdziel » 22 maja 2011, 11:06

Harakiri20 pisze:
WIECEq pisze:Nie trzeba było się grzać . Teraz masz już nauczkę , czekajmy na odpowiedź od supportu - znikome szanse są ,że Ci pieniądze oddadzą bo mogą powiedzieć ,że jak Wół było napisane by w tym dniu nie kupować golda.

tylko nie ma obowiązku czytania tych komunikatów - poza tym kupowanie złota w czasie konserwacji serwerów jest NIE ZALECANE - nie NIE DOZWOLONE

poza tym otrzymałeś na pewno na e-mail potwierdzenie zapłaty więc nie powinno być problemu z odzyskaniem złota

Co to ticket'a - otrzymałeś automatyczną odpowiedź że Twój ticket został skierowany do odpowiedniego działu i żebyś czekał aż ich pracownik się z Tobą skontaktuję

Automatyczną odpowiedź otrzymałem, lecz potwierdzenia wpłaty na email nie mam tak jak ostatnio miałem ....
Awatar użytkownika
Dariuus

Re: Pomocy!! kupiłem złoto podczas aktualizacji

Postautor: Dariuus » 23 maja 2011, 6:04

Jeśli napisałeś po polsku i zgłosiłeś problem do angielskiego supportu to możesz poczekać, lub napisz jeszcze raz ale do polskiego supportu.

Wróć do „Pomoc”