jak kupić złoto

Masz problem? Szukasz pomocy? Ten dział jest właśnie dla Ciebie!
walw71

jak kupić złoto

Postautor: walw71 » 23 cze 2011, 20:02

witam.mam pytanie czy mogę kupić złoto za PLN i jak to zrobić.wiem że można za euro i $.nigdzie nie mogę znaleźć odp.proszę o pomoc.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Ahas

Re: jak kupić złoto

Postautor: Ahas » 23 cze 2011, 20:09

Możesz kupić w Żabce. Drukujesz sobie taki druczek ze strony WoT i płatności, idziesz do Żabki, jeśli nie masz tam karty to ją zakładasz, sprzedawca wprowadza do kompa dane z druku, wracasz do domu i masz golda.
Awatar użytkownika
Harakiri20

Postautor: Harakiri20 » 23 cze 2011, 20:59

Jak zmienić walutę na PLN ?

Wchodzisz na
https://game.worldoftanks.eu/payment/

wybierasz GBP ( w przeliczeniu na PLN wychodzi taniej niż EURO ) i interesującą Cię ilość golda

- Continue

W prawym górnym rogu wybierasz kraj - POLAND

Kwotę powinno przewalutować na PLN i powinieneś móc wybrać sposób płatności który Ci najbardziej odpowiada
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kamehameha

Postautor: kamehameha » 26 cze 2011, 8:47

Ahas pisze:Możesz kupić w Żabce. Drukujesz sobie taki druczek ze strony WoT i płatności, idziesz do Żabki, jeśli nie masz tam karty to ją zakładasz, sprzedawca wprowadza do kompa dane z druku, wracasz do domu i masz golda.

Mam takie pytanko, jaki mam druczek ze strony wot wydrukować? Mam zalozyc karte kredytowa, trzeba miec 18 lat? W tym druku musze ja wypelnic, i mam tam wpisac adres wota tak?

Tylko bez wyzwisk :)
Awatar użytkownika
Serpent

Postautor: Serpent » 28 cze 2011, 19:36

Tam gdzie masz wybór płatności, wybierasz Moje Rachunki. Wypełnij pola poniżej (nie zapomnij o mailu) i kliknij Dokonaj Płatności.
Wtedy wyskoczy ci do pobrania dokument sprzedaży(czy transakcji).
Spisz liczby które są pod kodem kreskowym lub po prostu wydrukuj ten kod kreskowy i zanieś do sklepu w którym obsługiwane są takie transakcje. Gość wprowadzi kod i wtedy wręczasz mu gotówkę + prowizję (zazwyczaj 2zł). Po kilku godzinach masz golda.

Bynajmniej tak to u mnie wyglądało.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamehameha

Postautor: kamehameha » 28 cze 2011, 19:37

Serpent pisze:Tam gdzie masz wybór płatności, wybierasz Moje Rachunki. Wypełnij pola poniżej (nie zapomnij o mailu) i kliknij Dokonaj Płatności.
Wtedy wyskoczy ci do pobrania dokument sprzedaży(czy transakcji).
Spisz liczby które są pod kodem kreskowym lub po prostu wydrukuj ten kod kreskowy i zanieś do sklepu w którym obsługiwane są takie transakcje. Gość wprowadzi kod i wtedy wręczasz mu gotówkę + prowizję (zazwyczaj 2zł). Po kilku godzinach masz golda.

Bynajmniej tak to u mnie wyglądało.

Wielkie dzięki, jutro się z tym pobawię bo dziś już nie dam rady, ale dzięki :) żabka jest u mnie gdzieś w okolicy ; )
Awatar użytkownika
kalash

Postautor: kalash » 28 cze 2011, 20:18

Masz u jeszcze temat z oficjalnego forum http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... bankowego/
Garaż: Maus, E50 Ausf.M, Gw Type E, ISU-152, KV2, M4A2E4, TigerII + dużo nisko tierowych maszyn.
Nick w grze; KillerBartek
Obrazek
Awatar użytkownika
kamehameha

Postautor: kamehameha » 28 cze 2011, 20:41

Ok, dzieki za ten link, napewno sie przyda :)

Wróć do „Pomoc”