aktualizacja

Masz problem? Szukasz pomocy? Ten dział jest właśnie dla Ciebie!
PanQQ

aktualizacja

Postautor: PanQQ » 21 sie 2011, 10:46

witam przed chwila wlasnie zaczela sciagac mi sie jakas aktualizacja niestety zostala przerwana pojawilo sie okno [placzenie z sewerem aktualizacji o tresci: ostrzezenie bad polaczenie z serwerem aktualizacji szczegolowe informacje dostepne w pliku dziennika gdzie jest ten dziennik i jak mam sobie z tym poradzic?
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
ard

Re: aktualizacja

Postautor: ard » 21 sie 2011, 11:27

PanQQ pisze:witam, przed chwila wlasnie zaczela sciagac mi sie jakas aktualizacja. niestety zostala przerwana, pojawilo sie okno placzenie z sewerem aktualizacji o tresci: ostrzezenie błąd polaczenie z serwerem aktualizacji szczegolowe informacje dostepne w pliku dziennika. gdzie jest ten dziennik i jak mam sobie z tym poradzic?
W folderze z grą, plik WOTLauncher.log. Nie pamiętam aby dziś wyszła jakakolwiek aktualizacja. To co widziałeś to pasek postępu zaawansowania operacji. Gdybyś poczytał nowe wątki, zorientowałbyś się, że padają serwery. Musisz poczekać aż wszystko wróci do normy.
BTW włącz obsługę polskiej czcionki.
Poradniki:[spoiler]Przewodnik po World of Tanks: Zakładanie konta i instalowanie gry.
Vademecum przetrwania - czyli nie daj się zabić.
Warto wiedzieć.
Za co dostaje się doświadczenie.
Zasady Walki.[/spoiler]Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
PanQQ

Re: aktualizacja

Postautor: PanQQ » 21 sie 2011, 11:37

dziekuje

Wróć do „Pomoc”