World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zwiekszenie fps przez lowdetails_pack_0.5.4.1_v.2 i spadek FPS
PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:16 
Szeregowy

a da rade jakoś zrobić żeby FPS był caly czas taki sam czyli 15-20 a nie 3-10

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:20 
Moderator
Awatar użytkownika

Można probować usuwać dym i tym podobne, ale przy Twojej karcie wielkiej różnicy nie będzie.

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:23 
Generał Broni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Słubice
ard napisał(a):
Z tą karta graficzną nic lepszego mieć nie będziesz.
Mnih napisał(a):
Cytuj:
Grafa : NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM)
Z tą kartą nie zwiększysz fps-ów. :)
Hurra, wywróżyłem z fusów! :D

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:45 
Szeregowy

aha no spoko . mam jedno pytanie jeszcze na koniec .
dobry na wymagania na tej gry mam procek i ram ? bo nie chce szukac

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:48 
Generał Broni
Awatar użytkownika

Gimetroniss napisał(a):
bo nie chce szukac
Nie chce mi się odpowiadać.

http://game.worldoftanks.eu/faq

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:50 
Szeregowy

czyli pisze ze spelniam wymagania nie liczac karty graficznej ?:P

PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:54 
Generał Broni
Awatar użytkownika

Gimetroniss napisał(a):
Ech. Ale które, minimalne? Sprawdź dokładnie jaki masz sprzęt.

http://www.dobreprogramy.pl/Identyfikacja-sprzetu-i-oprogramowania,Kategoria,Windows,85.html

PostWysłany: 26 Sie 2011, 08:56 
Sierżant

ard napisał(a):
Gimetroniss napisał(a):
Ech. Ale które, minimalne? Sprawdź dokładnie jaki masz sprzęt.

http://www.dobreprogramy.pl/Identyfikacja-sprzetu-i-oprogramowania,Kategoria,Windows,85.html

Ogolnie kompa masz nieciekawego , ale ja bym Ci polecil przeczyszczenie radiatorow w kompie i nalozenie nowej pasty termoprzewodzacej bo jesli Ci sie wiesza przy graniu ( blue screen ) to moze to oznaczac ze przegrzewa sie poprostu procek lub grafa i tyle a co do grafiki to mozesz kupic jakas uzywke od kogos i w miare sobie pograsz bo na Twojej karcie to raczej juz zbytnio zadne patche nie pomoga ... poszukaj jakiegos GF 8800 GTX lub 9800 GTX+ na allegro i tyle a za takie karty duzo niezaplacisz a w porownaniu do Twojej to bedzie wielki skok w ilosci klatek w WoT ( no chyba ze masz na oku nowa grafe ze sklepu )

PostWysłany: 26 Sie 2011, 15:07 
Starszy Chorąży Sztabowy

Zobacz jeszcze czy w kompie nie masz jakiegoś chińskiego gów** a nie zasilacz bo przez to też może wywalać blue screeny. Co do karty to 8800 odradzam, karty strasznie szybko padają, czasami pomaga pieczenie w piekarniku (dosłownie na 10min 200 stopni). Wiele takich może być na allegro. Natomiast 9800GTX żre prąd jak głupia. Tanio to ja polecam mniej wydaja 9600GT/ GSO lub trochę droższą (około 200zł) Radek 4850.
PS:
Ten procek to chyba zwykły jednordzeniowy albo te udawane 2 rdzenie jakie były kiedyś produkowane przez Intela (Celerony itd. które grzały się niemiłosiernie a wydajnościa nie grzeszyły). Ogólnie komp stary ale jak wymienisz kartę to skok wydajności będzie na pewno. Ale nowy proc przydałby się na pewno.

PostWysłany: 27 Sie 2011, 13:07 
Sierżant

keraj258 napisał(a):
Zobacz jeszcze czy w kompie nie masz jakiegoś chińskiego gów** a nie zasilacz bo przez to też może wywalać blue screeny. Co do karty to 8800 odradzam, karty strasznie szybko padają, czasami pomaga pieczenie w piekarniku (dosłownie na 10min 200 stopni). Wiele takich może być na allegro. Natomiast 9800GTX żre prąd jak głupia. Tanio to ja polecam mniej wydaja 9600GT/ GSO lub trochę droższą (około 200zł) Radek 4850.
PS:
Ten procek to chyba zwykły jednordzeniowy albo te udawane 2 rdzenie jakie były kiedyś produkowane przez Intela (Celerony itd. które grzały się niemiłosiernie a wydajnościa nie grzeszyły). Ogólnie komp stary ale jak wymienisz kartę to skok wydajności będzie na pewno. Ale nowy proc przydałby się na pewno.

Gralem jakis czas na 9800 GTX+ 512 DDR 3 i nie mialem z nia zadnego problemu ... i wcale nie ciagnie pradu tak duzo no i cicha jest jak na aktywne chlodzenie ( przynajmniej na moim zestawie byla cicha ) ... a za 200 zl to kupisz 9800 GTX+ ( wlasnie za tyle wystawilem wczoraj ja bo lezy sobie juz jakis czas na polce i odpoczywa ) i na bank nie pozalujesz jak cos w tym stylu zakupisz sobie ... ja na tym jechalem okolo dwoch lat i naprawde nie mialem ani razu z nia klopotu a i gry w miare na tym chodzily ... wiedz jesli co do ceny to mysle ze warta uwagi ... co do 8800 to fakt ze lubialy sie grzac i czasami sypaly artefaktami ( nie wszystkie ) ... a co do zasilacza to jest on bardzo wazny w kompie ... ogolnie wiesz , najtaniej to kupic ta grafe i tyle ( lub 9600 ) , ale jednak reszta komponentow tez jest bardzo wazna , bo nawet jak bys mial tego GeForca , to u Ciebie bedzie chodzil gorzej niz naprzyklad u kolegi , ktory ma lepsza plyte i mocniejszego procka ... takze jedno z drugim sie wiaze ... co do RADEONA to zdecydowanie odradzam jesli chodzi o tanie modele , te to juz lubia gracza denerwowac ;] nawet na tym forum koles pisze o radku i WoT a ja wiem z wlasnego doswiadczenia ze zawsze cos sie kaszani na nich ... teraz moj koles ma radka z serii 6 zaplacil kilka setek i to samo ;] tzn. ze zawsze jakis bug w grze sie znajdzie przez niego a to tekstura nietaka lub zniknie albo w menu jakies smieci i tu zadne stery niepomagaja ... poprostu niektore gry nie sa zoptymalizowane tak dobrze pod Radka jak pod GeForca ... i nie jest to tylko moja bajka ( choc z doswiadczenia pisze ) i wystarczy wpisac w google problemy radeon to sie naczytasz o czym pisze ... Pzdr.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 2 gości