Runes Of Magic

Awatar użytkownika
naruto22r

Runes Of Magic

Postautor: naruto22r » 16 sty 2011, 15:06

Czesc. Czy Runes of Magic jest dobry ? A tak przy okazji czy ma ktos do oddania konto na Runes Of Magic ?
Live is Live
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Ryszardix

Re: Runes Of Magic

Postautor: Ryszardix » 16 sty 2011, 16:39

nie graj szkoda czasu... i siły...
Jak byłeś mały to dotykali cię patykami bo nie wiedzieli co to jest!!!
MorSau

Postautor: MorSau » 16 sty 2011, 20:19

o ile nie usunęli mam
ale troche zdup*** :D :P
Awatar użytkownika
mich131

Postautor: mich131 » 17 sty 2011, 8:35

Kiepskie :| lepiej pograj w coś innego
Awatar użytkownika
naruto22r

Postautor: naruto22r » 17 sty 2011, 9:25

Może i macie racje . A czy opłaca się sciągać World of Warcraft i grać na privie ?
Live is Live
Obrazek
AchtungPanza

Postautor: AchtungPanza » 17 sty 2011, 12:48

Granie w WOW na privie to porażka.Na privie możesz się co najwyżej pobawić w WOW a nie pograć, w prawdziwy WOW.Przykład znikających postaci,cziterów,znikających itemów,50% gry nie działa itd.

Jeśli kręci cię WOW idz odrazu w WOW prawdziwy orginał.Grajac w ROM znichęcisz się tylko do tego typu gier.

Przerabiałem już to na sobie.ROM to kopia i to kiepska WOW.I wcale nie jest darmowa.
W grze musisz kupowac różne rzeczy za prawdziwe piniądze.

Radze ci.Kup WOW pierwszy miesiąc masz za free.To jest 30 dni na to żeby się przekonać czy warto w następnym miesiącu wydać na WOW 47 zł. Ja ci powiem warto.

Nawet jak po 4 latach grania miałem już dość grania w WOW.To normalne.Każda gra w końcu przynudza.

To do tej pory wchodzę jednak do świata WOW bo się stęskniłem.Tam naprawdę jest co robić.A świat WOW jest ...przeogromny.A raczej światy WOW.Bo jest ich już teraz kilka.Nad ziemią pod ziemią pod wodą nad wodą.Naprawdę zobaczyć to wszystko nie ma szans w jeden miesiąc.Mówię o zwiedzaniu WOW a nie nabijaniu lvl.Bo ten są maniacy potrafią nabić w miesiąc do 80 lvl.

A najbardziej fajna sprawa w WOW dla mnie to wejśc na AV pvp.Ja pierdykam.Wetdy do bitwy wchodzi około 60 graczy i jest taka zadyma aż miło.Walka na moście kiedy szamani zrzucają w przepaść po kilku graczy na raz.Albo Priest który przejmuje kontrole umysłu nad postacią przeciwnika i kaze jej skoczyć w przepaść.Druidzkie niedziwedzie tanki.Jak czołgi powoli sunące do przodu przez wybuchy a za nimi DK otoczeni sowimi demonami do tego Warlocky wypuszczajacy kaminne demony golemy....Nie da się tego wszystkiego opisać.

Po prostu to jest WOW.

Pozdro.

http://www.divinealliance.org/AVCarnage.jpg AV zadyma aż miło.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 13:02 przez AchtungPanza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
naruto22r

Postautor: naruto22r » 17 sty 2011, 13:02

Tak wiem . Wow to zajebista gra. Ale szczerzę mówiąc :
Ja mam ważniejsze wydatki niż 40 zl na jakąś grę . No a jak już wbiję ten 80 lvl to co ? Co z tego bende mial ? Nic.A zanim go wbije to z 500 zl może pojść.A za to moge sobie o wiele fajniejsze rzeczy od gier kupić.Może zaczne grać jak przejdzie na Free-To-Play jak np :Lord Of Rings Online.
Live is Live
Obrazek
AchtungPanza

Postautor: AchtungPanza » 17 sty 2011, 13:06

Jak wbijesz 85 lvl to wtedy zaczniejsz kompletować sprzęt żebyś mógł wejść na rajdy.

No ale wiesz.Z gry czerpie się przyjemności.Ja czesto gram niskim lvl bo lubie pvp na low lvl.

Płacisz za WoW kiedy chcesz.Nie mósisz płącić cały czas.Ja robie sobie przerwy na inne gry po 3 misiące od WoW. Więc to zalezy od ciebie jak się wciągniesz.

Inna sprawa 85 lvl wbijesz spokojnie w 2 miesiące grając na luzaku.

Skasowłem LOTRO i to całkiem niedawno.No miałem LOTRO 2 lata.I powiem ci.No ja nie przepadam za grami mało dynamicznymi.Kóre polegają tylko praktycznie na chodzeniu po śiwiecie i zbieraniu kwiatków i biciu ciagle tych samych mobków.No LOTR mnie zanudził aż zasypiałem.Powaga.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 13:09 przez AchtungPanza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
naruto22r

Postautor: naruto22r » 17 sty 2011, 13:08

No dobra . Ale jak to sie płaci ? Do abonamentu internetowego dodają ten abonament czy ... ?
Live is Live
Obrazek
AchtungPanza

Postautor: AchtungPanza » 17 sty 2011, 13:14

Mija ci 30 free dni.Wtedy płacisz albo kartą albo pre-paidem.I masz znowu 30 dni wstęp na serwery WOW.Czasami są przerwy na serwis na serwerach.Te dni sa ci doliczane.Czasami jakieś świątecznie okazje to też dostajesz kilka dni free.

Nie masz żadnego abonamentu w WOW.Po prostu jeśli zapłacisz grasz.Jeśłi nie.Gra czeka na ciebie.Ma twoje postacie cały czas i wszystko co miałeś.Nic nie znika.

Ja raz nie płaciłem 6 miesięcy.Az w końcu zatęskniłęm za WOW.

Wróć do „Off Topic - Inne gry”