Czołgi Online

Ataman
Posty: 552
Rejestracja: 17 sie 2010, 17:38

Czołgi Online

Postautor: Ataman » 13 wrz 2010, 20:34

http://tankionline.com/en/

Tak, tak ... nie mylicie się ;)

Tym razem "tanki" w wersji przeglądarkowej. Z tym że z innego (również rosyjskiego) studia, i w technologii flash.

Przyznam się, że prawie zapomniałem o tej grze. A przecież jeszcze rok temu była "hiciorem", w którego namiętnie pogrywała połowa moich rosyjskich znajomych (484 975 zarejestrowanych graczy, głównie z Rosji i ... Chin).
No cóż, w porównaniu do WoT klimaty nieco futurystyczne. Ale zobaczcie możliwości rozbudowy i co się dzieje w bitwie (są filmiki: http://tankionline.com/ru/game/ )
:P

3Dtank (pod taką nazwą gra też występowała) ma kilka rzeczy których mi brakuje w WoT. Gra się trochę trudniej (nie używamy myszki, rozbudowana "klawiszologia"), i coraz mniej graczy na serwerach -> w czasach świetności miała 20.000+ "online", zostało ~10% (poszli grać w WoT, bankowo! zresztą od gracza 3Dtanks dostałem zaproszenie do ruskiej bety WoT)

Nieważne, maniakom gier online polecam, warto spróbować :)

A, sorry - oczywiście zamiast komunikatora głosowego jest wbudowany w grę czat, taka rosyjska specyfika ... oni mają jakąś fobie na punkcie "voice"?!?
(Ich armia zresztą też, najnowszy rosyjski wojskowy sprzęt łączności obowiązkowo MUSI mieć klawiaturę alfanumeryczną. Już widzę jak operator drużynowej radiostacji strzela i pisze jednocześnie ...)
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Off Topic - Inne gry”