Battlefield 3

Awatar użytkownika
Harakiri20

Battlefield 3

Postautor: Harakiri20 » 02 paź 2011, 20:50

Zapewne niektórzy z Was grają już w bete Battlefield 3 - jak Wasze wrażenia ?

Przypominam tylko że jest to beta - a nie demo :)

Przy okazji jeżeli nudzi Was gra solo i myślicie o dołączeniu do klanu to zapraszam do:
Obrazek
Klan Polish Tactic Team =PTT= zaprasza w swoje szeregi

Oferujemy:

:!: Stronę klanowa wraz z forum
:!: Serwer teamspeak 3
:!: Publiczny serwer Battlefield 3
:!: Dobra zabawę
:!: Grę zespołową
:!: Nowe znajomości
:!: Grę fair play

Oczekujemy:

:!: Wiek 18+ (możliwe wyjątki dla młodszych wykazujących się kulturą osobistą)
:!: Oryginalnej kopi gry Battlefield 3
:!: Programu Teamspeak 3
:!: Sprawnego mikrofonu
:!: Kultury osobistej
:!: Poczucia humoru
:!: Zaangażowania

Strona klanowa: http://www.ptt-klan.pl
Portal: http://www.gramy-online.com.pl

Clan Leader: Wodzu
Gadu Gadu: 9861982

vice Klan Leader: Luk
Gadu Gadu: 4922026

Adres Teamspeak 3: (bez hasła zapraszamy wszystkich do wspólnej gry)
Obrazek

..::Serdecznie Zapraszamy::..
Obrazek
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
silver

Re: Battlefield 3

Postautor: silver » 03 paź 2011, 13:04

Dotychczas wolałem coda ale za sprawą 3 części to się chyba zmieni. Co do samej bety, to fajnie że w końcu można używać dwójnogów od karabinów maszynowych a nie jest to tylko ozdoba i wtedy można nawet ogniem ciągłym napieprzać :) i jeszcze fajnie że nie trzeba ich tylko na ziemi kłaść gdy leżymy, tylko można je rozłożyć na nie mal wszystkim. Ciekawe są też latarki a mianowicie że można nimi oślepiać, tylko czasami denerwuję jak barany biegają po powierzchni i świecą bezczelnie po oczach ale rozwala mnie to jak snajperzy mają czasami je włączone i chyba nawet nie wiedzą o tym :P, jak coś się nam błyszczy, patrzymy przez lunetę swojego karabinu w tą stronę a tam snajper celujący do nas ;)

a i jeszcze jedna ciekawa rzecz co do bety :D
Obrazek
Jose pisze:Poza tym nie podoba mi się twój mentorsko-ironiczny ton i w związku z tym nie mam chęci na kontynuowanie tej dyskusji
Awatar użytkownika
nick

Postautor: nick » 03 paź 2011, 21:43

moim zdaniem lekka porażka
gdzie ta 'fotorealistyczna' grafika? z wyjątkiem pięknej gry świateł, tutaj autorzy się popisali
bugów, błędów, niedoróbek i wad mógłbym wymieniać przez lata, więc skupię się na plusach
po pierwsze na pewno wyżej wspomniane dwójnogi, ciekawe rozwiązanie, było już w CoD:UO ale niezbyt fortunnie wykonane
drugi plus to rozwijanie klas, mniej więcej podobne do rozwijania drzewek w WoT
no i ogólnie gameplay nie jest zły, tylko te bugi kładą całą grę

edit: no i nie zapominajmy o szumnie zapowiadanej destrukcji otoczenia, która bije biedą
Septimus33 pisze:IS to taki odpowiednik chama ze sztachetą który wali mocno, niecelnie i bez żadnej finezji szczęśliwy że w ogóle trafił. Tygrys może przykładowo kulruralnie zerwać tedekowi gąsienniczkę i wykończyć w białych rękawiczkach
Awatar użytkownika
Cortesso

Postautor: Cortesso » 04 paź 2011, 21:01

Destrukcja - bida z nydzą, możliwe że przez taką mapę
grafika - podobno jest cały czas wszystko na low, co by tłumaczyło że nawet mi się gra nie zacina i chodzi, ale popatrzcie z bliska na worki z piaskiem
dwójnogi - było, i to dawno, w DoD (znany modzik do HL, coś jak CS tylko o ww2 i trochę inny)
latarki i te...eee... zapomniałem nazwy, powiedzmy "lasery" - dobry pomysł z oślepianiem ale działa to na zbyt dużą odległość (latarka)
Co do tych błysków snajperów - to odbicie słońca od lunet przeciwko camperom
Awatar użytkownika
lszekg

Postautor: lszekg » 04 paź 2011, 21:16

Akurat mi podobają się te wszystkie smaczki. Są fajne, miłe dla oka. A przez te latarki można dostać ogromnego wkurwa. Nie dość że przeciwnik świeci ci po pysku, to jeszcze goście z "dróżyny" muszą się odwracać i doprowadzać cię to światłowstrętu.

I właśnie te "dróżyny" są (no, oprócz bugu z Predatorem i problemami z założeniem ładunków na MCOM'ie) najsłabszym punktem Bety.
Ja nie wiem co za małpy musza siedzieć przed tymi monitorami, żeby organizować takie jazdy... Rozumiem że dodali czołganie się, i że teraz można fanie pokampić se w krzaczorach. Też to robię, ale na Boga! Noż ja przynajmniej próbuję pomóc atakującym. Wiem że ten fiut z drugiego końca mapy jest w cholerę absorbującym celem, jednak jak chcą sobie poleżeć w krzaczkach do końca rundy proponuję stronę BRONIĄCĄ!

Kolejnym punktem są ci wspaniali PR0 - czy raczej pr0, którzy walą do swoich jak im się coś nie spodoba. Bo miłościwy pan ślachcic grał w BF 2, i uważa za swój święty obowiązek łajać batem pospólstwo.

A ostatnie - jak ktoś chce sobie "poszczelać" bez zbędnych zobowiązań, niech poczeka na DM w pełnej wersji. W becie można dostać przez to białej gorączki. Jak gdyby taki nie rozumiał, że gdyby przyłożył się do wykonania zadania, byłby już nie na 10, a na 30 poziomie. I się kuwa rwie "do przodó zabijać wroguw", a nie usiądzie przy defie, żeby go do cholery obronić. Nawet jak wrogich biletów zostało w pizdu, a front jest już blisko celów.

Aghr...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kalash

Postautor: kalash » 06 paź 2011, 18:56

Hmm.. wg mnie gra jest całkiem niezła z wad najbardziej rzuca mi się w oczy straszna "nierealistyka" bitwy to typowe nawalanki bez większego sensu. Multiplayer'owi brakuje trochę fabuły i w grze jest bardzo dużo bugów. Ale to wszystko jest do naprawienia i mam nadzieję, że naprawione zostanie.
Garaż: Maus, E50 Ausf.M, Gw Type E, ISU-152, KV2, M4A2E4, TigerII + dużo nisko tierowych maszyn.
Nick w grze; KillerBartek
Obrazek
Awatar użytkownika
Smok_91

Postautor: Smok_91 » 24 paź 2011, 18:36

może bym się skusił KIEDYŚ zakupić ale cóż... mój sprzęt raczej tego nie uciągnie (chociaż Wiedźka2 brał bez problemu)
Obrazek
Paulusmaximus pisze:gongi za 1200+ HP powodują orgazmy u dziewic w Jordanii.
Desolator

Postautor: Desolator » 25 paź 2011, 19:39

Właśnie ukończyłem tryb dla pojedynczego gracza i niestety jestem trochę rozczarowany. Otrzymaliśmy jedynie słabszego klona Call of Duty z ładniejszą grafiką. Oprawa graficzna jest dobra ale szczerze mówiąc o jakimś gigantycznym skoku jakościowym nie ma mowy, wydaje mi się że Crysis 2 był ładniejszy. Pomysł na prowadzenie wątku fabularnego jest taki sam jak w Black Opsie. Główny bohater jest przesłuchiwany i kolejne misje są retrospekcjami, wcielamy się również w różne postacie. Czas potrzebny na ukończenie kampanii jest praktycznie identyczny jak tytułów z serii Call of Duty, 5-6h i gra ukończona. Nie wiem jak kiepsko trzeba grać, żeby kampania nam starczyła na te 12h, które zapowiadali twórcy ;) Oczywiście cała kampania jest oskryptowana, do bólu liniowa i przeciwnicy nie grzeszą inteligencją. Jednak najbardziej zawiodłem się na tym, że tryb dla jednego gracza cechuje niezbyt duży rozmach i jest za mało spektakularny. Niewiele scen zapadło mi w pamięć, ponadto większość z nich można zobaczyć w premierowym zwiastunie. Tryb single oceniam na 7/10, jest z pewnością lepszy niż w Medal of Honor ale gorszy niż w Black Opsie.

Obstawiam, że nadchodzący Modern Warfare 3 zaprezentuje nam jednak znacznie ciekawszą i bardziej spektakularną kampanię.
Obrazek
W garażu:
ZSRR: IS-4, IS-8, KW-4, T-43, SU-100, S-51
Niemcy: E-75, E-50, Ferdinand, GW Tiger
USA: M110E5, M103, T30, T34, T25 AT, T20, M41, T49
Francja: Lorraine 40t, AMX 13 90, AMX M4 (1945), AMX 13 75, AMX 12t
Awatar użytkownika
Smok_91

Postautor: Smok_91 » 25 paź 2011, 20:31

Desolator pisze:Właśnie ukończyłem tryb dla pojedynczego gracza i niestety jestem trochę rozczarowany. Otrzymaliśmy jedynie słabszego klona Call of Duty z ładniejszą grafiką.

nie chce Cię rozczarować, ale seria Battlefield od nr 2 poprzez takie cuda jak Bad Company czy właśnie 3, były tworzone pod multi ;) a w takich grach single player to swoisty samouczek albo coś w ten deseń. sam jak kiedyś nabyłem BC2 to najpierw szybko przeszedłem kampanię by zapoznać się z grą, bronia i ogólnym mechanizmem by mieć jakieś pojęcie przed wskoczeniem do multi ;) także niestety to już nie te czasy, gdzie fabuła była bardzo ważna jak nie najważniejsza. teraz wśród FPSów liczą się tryby dla wielu graczy. a fabuła to jakies tam strategie, przygodówki i inne :P
Obrazek
Paulusmaximus pisze:gongi za 1200+ HP powodują orgazmy u dziewic w Jordanii.
Desolator

Postautor: Desolator » 25 paź 2011, 21:02

Smok_91 pisze:nie chce Cię rozczarować, ale seria Battlefield od nr 2 poprzez takie cuda jak Bad Company czy właśnie 3, były tworzone pod multi ;)

Doskonale o tym wiem, że seria Battlefield od zawsze stawiała na multi. Jednak mam prawo być rozczarowanym, bo według zapowiedzi najnowsza część serii miała mieć również porządny i długi tryb solo, a tak się nie stało:
Karl Troedsson, menadżer EA Dice udzielił wywiadu, w którym zdradził długość kampanii. I tak wątki fabularne pozwolą na przeszło 12 godzin rozrywki solowej.

Troedsson zdradził, że zawarcie długiej kampanii ma na celu ściągnięcie większej ilości graczy. EA Dice jest pewne, że fani gier sieciowych już oczekują nowego Battlefielda, ale ciągle zostają gracze, którzy wolą porządną rozgrywkę solo.
Obrazek
W garażu:
ZSRR: IS-4, IS-8, KW-4, T-43, SU-100, S-51
Niemcy: E-75, E-50, Ferdinand, GW Tiger
USA: M110E5, M103, T30, T34, T25 AT, T20, M41, T49
Francja: Lorraine 40t, AMX 13 90, AMX M4 (1945), AMX 13 75, AMX 12t

Wróć do „Off Topic - Inne gry”