Czy zna ktoś nazwę tego dubstepu? BRW

krzysztofer100

Czy zna ktoś nazwę tego dubstepu? BRW

Postautor: krzysztofer100 » 18 cze 2014, 16:52

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qyitp2EZdrQ[/youtube]
Z góry dzięki! :)
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Yuki

Re: Czy zna ktoś nazwę tego dubstepu? BRW

Postautor: Yuki » 26 cze 2014, 17:24

Czytanie komentarzy na YT nie boli - serio.
Obrazek
krzysztofer100

Postautor: krzysztofer100 » 05 lip 2014, 22:21

Yuki pisze:Czytanie komentarzy na YT nie boli - serio.

Gdybym nie czytał komentarzy to tutaj tego bym nie zamieścił - proste a nie wymaga myślenia.
Awatar użytkownika
Daveed

Postautor: Daveed » 05 lip 2014, 23:55

krzysztofer100 pisze:

Gdybym nie czytał komentarzy to tutaj tego bym nie zamieścił - proste a nie wymaga myślenia.

A gdybyś czytał to byś już dawno znał tytuł piosenki - proste, a nie wymaga za dużo myślenia.
I was angry with my friend:
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

To nie easter egg! To tekst odpowiedzialny za bezpieczeństwo międzynarodowe, więc zostaw i idź psuć coś innego.
Ehh...
krzysztofer100

Postautor: krzysztofer100 » 06 lip 2014, 14:53

Daveed pisze:
krzysztofer100 pisze:

A gdybyś czytał to byś już dawno znał tytuł piosenki - proste, a nie wymaga za dużo myślenia.

Gdybym nie czytał komentarzy to bym tego tutaj nie zamieścił czy tak trudno to zrozumieć? Znajdź mi utwór a zwrócę honor za post, bo ja czytam komentarze bardzo często pod tym filmikiem i nikt do tej pory nie zna utworu a bynajmniej nie podał nikt go, który jest TEN SAM co na filmiku.
Awatar użytkownika
Yuki

Postautor: Yuki » 06 lip 2014, 15:34

krzysztofer100 pisze:
krzysztofer100 pisze:

Gdybym nie czytał komentarzy to bym tego tutaj nie zamieścił czy tak trudno to zrozumieć? Znajdź mi utwór a zwrócę honor za post, bo ja czytam komentarze bardzo często pod tym filmikiem i nikt do tej pory nie zna utworu a bynajmniej nie podał nikt go, który jest TEN SAM co na filmiku.

Gdybyś czytał to nie mielibyśmy z Ciebie takiego ubawu. :lol:

Śmiech za 3... 2... 1...

[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Obrazek
krzysztofer100

Postautor: krzysztofer100 » 06 lip 2014, 16:49

Gdybyś czytał to nie mielibyśmy z Ciebie takiego ubawu. :lol:

Śmiech za 3... 2... 1...

No naprawdę, leję ze śmiechu, a kliknij w ten link i sprawdź czy muzyka jest TA SAMA...
http://zapodaj.net/5d5b626220aca.jpg.html
Zaznaczyłem bardzo mocno, może nie widzisz albo coś... czasem warto użyć czegoś takiego jak jest tłumacz od google... wiesz, cyrlicy rosyjskiej nie mam opanowanej na 100%... a czasem warto sprawdzić czy melodia zawarta pod tymi dwoma linkami się zgadza, ale gdybym tego nie sprawdził to na 100% tego bym tu nie zamieścił... WTF
Ostatnio zmieniony 06 lip 2014, 16:56 przez krzysztofer100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 06 lip 2014, 16:55

Yuki aleś babola walnął :P - przy tym linku w komentarzu gościu pisze że to NIE jest ta muza i niżej jest stwierdzenie że to "tfurczość" autora filmiku
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
krzysztofer100

Postautor: krzysztofer100 » 06 lip 2014, 16:57

Abrakadabra77 pisze:Yuki aleś babola walnął :P - przy tym linku w komentarzu gościu pisze że to NIE jest ta muza i niżej jest stwierdzenie że to "tfurczość" autora filmiku

Lepiej ciągnąć bezsensowny dialog w pierdylionie postów :) Zamiast napisać konkretną odpowiedź w postaci najlepiej linku na YT albo gdzieś indziej do odsłuchania tego utworu... :)
Awatar użytkownika
Yuki

Postautor: Yuki » 06 lip 2014, 18:23

Abrakadabra77 pisze:Yuki aleś babola walnął :P - przy tym linku w komentarzu gościu pisze że to NIE jest ta muza i niżej jest stwierdzenie że to "tfurczość" autora filmiku

Rosyjskiego nie znam a specem od dubstepu nie jestem i oba fragmenty brzmialy dla mnie tak samo.

Mea culpa.
Obrazek

Wróć do „Off Topic - Na luzie”