PROBLEM Z HASŁEM! PROSZĘ O PRZECZYTANIE POSTA PRZEZ ADMINÓW.

Wrzucane będą tutaj tematy powtarzające się oraz źle zatytułowane - bez możliwości edycji oraz dalszej dyskusji.
DeyF

PROBLEM Z HASŁEM! PROSZĘ O PRZECZYTANIE POSTA PRZEZ ADMINÓW.

Postautor: DeyF » 21 lip 2013, 9:16

Witam! Postanowiłem założyć w końcu konto na jakimś forum, ponieważ trapi mnie osobiście bardzo poważny problem... wielu z was po przeczytaniu tego posta pewnie złapie się za głowę, albo wykona inny gest politowania, ale tak się niestety stało :D Niedawna akcja "ZMIEŃ SWOJE HASŁO" przyniosła wiele zmienionych haseł użytkowników, bo można było dostać 300szt. złota... u mnie również. Do rzeczy: Nie pamiętam zmienionego hasła, niestety. Mniej więcej wiem jak ono szło, ale gdzieś pogubiłem się z wpisywanymi cyferkami ;// wielu powie: "odzyskaj hasło przez pocztę" - i tu właśnie jest największy problem, bo hasła do poczty również nie pamiętam po zmianie hasła :D rzadko używam @, dlatego proszę o wyrozumiałość. Bardzo zależy mi na obecnym koncie, ponieważ poświęciłem mu sporo gry i podoba mi się poziom na jakim jestem. Chciałbym przy wielu propozycjach przystąpić do jakiegoś klanu, ale bez hasła nie podziałam w tym temacie.
UPRZEJMIĘ PROSZĘ JAKIEGOŚ ADMINA WOT, ABY POMÓGŁ MI ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM. W CELU WERYFIKACJI KONTA JESTEM W STANIE ODPOWIEDZIEĆ NA WSZELKIE PYTANIA DOTYCZĄCE KONTA, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE "JA TO NIE JA", MNIEJ WIĘCEJ WIEM O NIM WSZYSTKO . POZDRAWIAM
-> World of Warships - walcz na morzu!
lesio901

Re: PROBLEM Z HASŁEM! PROSZĘ O PRZECZYTANIE POSTA PRZEZ ADMINÓW.

Postautor: lesio901 » 21 lip 2013, 10:24

To nie jest oficjalne forum WoT

Wróć do „Pole minowe”