Mielonka

Wrzucane będą tutaj tematy powtarzające się oraz źle zatytułowane - bez możliwości edycji oraz dalszej dyskusji.
lampart378

Re: E-100

Postautor: lampart378 » 15 lut 2015, 19:08

Szakis pisze:Ja narzekam na mojego E-100 mimo, że to mój ulubiony czołg a nie mam tylko T110 z X tierów, jednak lubię go tak bo ogarnołem tą maszynę i z racji tej spuszczam lanie ludziom, którzy traktują mojego E-100 jak przeciętnego i zazwyczaj jeszcze 100% hp zostaje. E-100 nie wybacza błędów prowadzącemu jak i przeciwnikowi to trzeba wziąć pod uwagę. Nie obrażę się jednak jak go poprawią ale wtedy kiedy będzie dobry jak inne X tiery to już nie będzie to samo, ale może to i dobrze. Nie ma co się oszukiwać, że T29 z daleka penetruje go od frontu nawet jeśli to T29 stoi wyżej (sytuacja z przed 5 min. ale to ja byłem w T29 :p). O JT nie wspominajcie bo jemu już się chyba nie da pomóc - na 8 tier go i 1400 hp, tylko to zostaje.

PS. Nigdy, przenigdy nie załadowałem złotej pestki do mojego E-100 a co za tym idzie nie wystrzeliłem złotego pocisku (tylko zanim go wprowadzono na SB), ale na AP ssie troszkę bo trzeba celować jak jakiś snajper strzelający na 1000m a nie ważne czy strzelamy na odległość czy z bliska.

To co napisałeś gimbusie jest co najmniej żenujące a zwłaszcza to że t29 z tą swoją marną penetracją przebije e100 od frontu...Jagdtiger to najlepszy rdek 9 poziomu ma najlepszy rof dobry pancerz i nie daje się tak objechać jak np. tandetny ob 704 którego też posiadam zresztą na jt mam lepsze wyniki...a co do e100 to jeżeli ktoś pisze że ma słaby pancerz że w ogóle jest słaby to albo troll albo totalny noob bo żeby nie umieć grac tak op czołgiem trzeba mieć co najmniej zespół downa
-> World of Warships - walcz na morzu!
Neoros

Spadaj z tym tematem

Postautor: Neoros » 07 mar 2015, 21:11

1. To chyba nie dział sprzedaży.
2. Taki temat już chyba jest.
3. Nie, nikt nie rzuci się na te niedziałające już chyba kody.
4. Chyba nikt nie wie, że ten pojazd jest OP, ale nie wyprowadzajmy noobków-freefragów z tego błędu.
5. Ortografia i interpunkcja się kłaniają.
Obrazek

Wróć do „Pole minowe”