Klan EX_NO szuka graczy

Subforum poświęcone polskim klanom WOT i rekrutacji.
TigerSmasherPL

Klan EX_NO szuka graczy

Postautor: TigerSmasherPL » 06 lis 2015, 15:55

Klan Extreme Noobs (EX_NO) ogłasza nabór!
Jesteśmy klanem dość starym, jest nas mało, ale rozwijamy się i otwieramy na nowych graczy, klan nastawiony jest głównie na grę w plutonach i twierdze- (tylko potyczki, bo nie jesteśmy maniakami, kazdy gra kiedy i ile chce). Na 6 tierze potyczki są w formacie 7 n 7, mamy pewnych graczy ale nie zawsze wszyscy są online, stąd im więcej ludzi, tym częstsze twierdze, dlatego możesz być pewny/a, ze jeśli dołączysz w celu grania twierdz to będziesz w głównej drużynie. Mamy serwer ts3 (ale nie ma spiny o obecność), gwarantujemy miłą atmosferę i pomoc w polepszaniu statystyk i misjach
wymagania:
1-staty- nie mają znaczenia, o ile ogarniasz "jako-tako" wota, żeby jeździć twierdze na 6 tierze
2-posiadanie ts3- jakoś trzeba się komunikować, a czat głosowy wota jaki jest, każdy wie ;) nie jest obowiązkowe, chyba, że chcesz grać twierdze, wtedy absolutnie wymagane
3-minimum kultury osobistej, nie chcemy graczy typu "siema pl hcem dojść do klanó mam 5 czouguł ale nie mam suofnika"
Chcesz dojść? Pisz tutaj, przy okazji podbijesz post;) albo na privie a najlepiej w samej grze, wtedy szybciej zobaczę ;) (nick mam taki jak tutaj)
mały update: ja mam już coraz mniej czasu na wota, więc zgłaszajcie się raczej do 19jatoniety99 lub rekrutera gaciu11
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2016, 15:33 przez TigerSmasherPL, łącznie zmieniany 7 razy.
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]
-> World of Warships - walcz na morzu!
TigerSmasherPL

Re: Klan EX_NO szuka graczy

Postautor: TigerSmasherPL » 27 maja 2016, 20:09

podbijam 23.09
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]

Wróć do „Klan szuka graczy”