PzKpfw. IV Ausf. D

Mazda_PL

PzKpfw. IV Ausf. D

Postautor: Mazda_PL » 15 gru 2012, 10:48

Witam!
Stockowy PzKpfw. IV Ausf. G mnie troszkę irytuje, i postanowiłem go zmienić ( jego pierwszą wieżę ) na pierwszą wieże z PzKpfw. III/IV, która jest podobna do tej z wersji Ausf. D. Problem pojawił się bardzo szybko, gdyż przed paroma patchami ( kiedy nie było jeszcze folderu res_mods ) bardzo łatwo szło remodelować czołgi pod względem podmienienia dział, wież czy gąsienic. Teraz jest już z tym troszkę więcej zabawy, która mnie przerosła. Pierwsze co zrobiłem, to otworzyłem folder res/packagess/german_vehicles i wyciągnąłem folder G01_Pz_IV_AusfG i G28_Pz_III_IV na pulpit, gdzie podmieniłem wieżę ( Turret_1 z III/IV na Turret_1 z IV ), wszystko zrobiłem jak należy, wrzuciłem to do german_vehicles, ale nie dało pożądanego skutku. Postanowiłem więc, cały folder vehicles wrzucić do res_mods/0.8.2. Po czym skutek był ten sam, gdzie PzKpfw. IV Ausf. G z jedną i drugą wieżą wyglądał tak samo, jak przed remodelowaniem. Skończyły mi się już pomysły, i postanowiłem poszukać na internecie, gdzie znalazłem jeden wątek, który umarł śmiercią naturalną. Ostatnią deską ratunku, która pozostała biednemu, zirytowanemu kolesiowi, który chce mieć historycznie wyglądające czołgi, została właśnie Wasza pomoc, gdzie na pewno macie większe doświadczenie ode mnie. Dlatego bardzo bym Was prosił, o pomoc, gdyż do szału mnie doprowadza widok PzKpfw. IV Ausf. G :evil:
Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź, Mazda_PL ;)
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Czołgi”