Skiny ( gdzie strzelac )

Awatar użytkownika
flap_PL

Re: Skiny ( gdzie strzelac )

Postautor: flap_PL » 18 mar 2012, 13:40

Dobra o to mi chodzilo dzieki. Patrzelem inne linki z tego tematu to albo nie dzialaly albo byly bez tych czołgów.
Beta:Pz4, Pz3 ,Leopard, Stug 3,
Teraz: PzIV, VK3601(H),, VK3002 (DB), Hetzer, KW,PzVI Tygrys
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
HUBertPL

Postautor: HUBertPL » 03 kwie 2012, 12:57

A są pojazdów niskich tierów ? Nie widziałem nigdy dla czołgów z kompanii junior, a byłoby to fajne - niby się wie gdzie walić, ale zawsze coś można nowego podłapać.
Awatar użytkownika
ard

Postautor: ard » 03 kwie 2012, 13:33

HUBertPL pisze:A są pojazdów niskich tierów ? Nie widziałem nigdy dla czołgów z kompanii junior, a byłoby to fajne - niby się wie gdzie walić, ale zawsze coś można nowego podłapać.
A potem nikt nie potrafi zniszczyć czołgu z większej odległości, musi podjechać blisko aby zobaczyć reklamy w celowniku. W ten sposób nigdy nie nauczycie się celować i strzelać. W poradnikach masz opisane słabe miejsca prawie każdego czołgu.
Poradniki:[spoiler]Przewodnik po World of Tanks: Zakładanie konta i instalowanie gry.
Vademecum przetrwania - czyli nie daj się zabić.
Warto wiedzieć.
Za co dostaje się doświadczenie.
Zasady Walki.[/spoiler]Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
HUBertPL

Postautor: HUBertPL » 03 kwie 2012, 14:11

Art - zlikwiduj sobie tą stopkę.

A strzelać chyba umiem - sprawdź sobie statystyki. Ale uważam że zawsze można lepiej :)
Awatar użytkownika
ard

Postautor: ard » 03 kwie 2012, 14:22

HUBertPL pisze:A strzelać chyba umiem
Ale te skiny nic Ci nie dadzą. Jeśli umiesz strzelać, to tylko będziesz miał brzydsze skórki. Jeśli zaczynasz i na niskich tierach będziesz się tylko na nich opierał, to słabo Cię widzę w przyszłości. Do niskich tierów nikt nie tworzy skinów, bo po co? Tam masz dwa trzy czołgi, którym od przodu nie wchodzi.
Poradniki:[spoiler]Przewodnik po World of Tanks: Zakładanie konta i instalowanie gry.
Warto wiedzieć.
Zasady Walki.[/spoiler]Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Bunduk

Postautor: Bunduk » 03 kwie 2012, 14:37

To gdzie strzelać można ogarnąć patrząc choćby na sam model czołgu, różnorakie włazy, dziurki, wieżyczki dowódcy itp. Po jakimś czasie gry może nawet mniej więcej się ogarnie gdzie strzelać czołgom w moduły i załogę. No ale jak ktoś chce używać skinów to niech ich używa, nic złego w tym nie widzę.
Awatar użytkownika
ard

Postautor: ard » 03 kwie 2012, 15:26

Gazpacho pisze:nic złego w tym nie widzę.
BTW nie widziałeś nigdy gościa, który zamiast strzelać, kręci lufą i nie wie co zrobić? Zastanawia się w którą "bramkę" strzelić. Najczęściej tak robię gdy wróg się przemieszcza bądź obraca, bo im weak pointy "uciekają".
Warto wiedzieć.
NatTadi23

Postautor: NatTadi23 » 04 wrz 2014, 8:09

Jestem nowym graczem to gdzie mam strzelać ?
Madrian

Postautor: Madrian » 01 gru 2014, 0:06

NatTadi23 pisze:Jestem nowym graczem to gdzie mam strzelać ?

W tył, w boki, w górę wieży, spód pancerza, gąsienice, wystające wieżyczki, celowniki, peryskopy... Słowem z najbardziej prostopadłe powierzchnie w stosunku do twojego działa i najbardziej delikatne miejsca.
Co dziś wybrać na wizytę u sąsiadów: WZ-131, AMX 13 75, PZ 35T, Leopard, PzIII/IV, VK3601H, E-75, STUG III G, JgPanther II, Cromwell, Val AT, Alecto, Chaffe, T71, M4, M41, T29, Hellcat, T-127, LTTB, T-28, T-34, T-43, KV-85, KV-4, IS-3, ST-1,SU-85, Chi-He... ???

Wróć do „Czołgi”