Schürzen (Fartuchy Pancerne)

Awatar użytkownika
nick

Schürzen (Fartuchy Pancerne)

Postautor: nick » 09 mar 2012, 7:58

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... live-camo/ - nieaktualne

Edit:
stary temat nie podbija więc daję link do aktualnego
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... g-project/
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 17:30 przez nick, łącznie zmieniany 1 raz.
Septimus33 pisze:IS to taki odpowiednik chama ze sztachetą który wali mocno, niecelnie i bez żadnej finezji szczęśliwy że w ogóle trafił. Tygrys może przykładowo kulruralnie zerwać tedekowi gąsienniczkę i wykończyć w białych rękawiczkach
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
mixon

Re: Schürzen (Fartuchy Pancerne)

Postautor: mixon » 08 kwie 2012, 11:52

Czy mając LV/100 i Schmalturma w panterze, będzie mimo to wyglądać jak na obrazku.
Czyli LV/70 i Turm ausf G?
Gembam pisze:Graczom w WoT nieobce jest poczucie bezsilności i złość na grę i innych graczy. Profesjonalna ekipa forum stara się, by te emocje pozostawały przy nas nie tylko podczas grania, ale również tutaj... ;)
Awatar użytkownika
mixon

Postautor: mixon » 08 kwie 2012, 14:10

Czyli wymaxowany Panther będzie wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciu?
Gembam pisze:Graczom w WoT nieobce jest poczucie bezsilności i złość na grę i innych graczy. Profesjonalna ekipa forum stara się, by te emocje pozostawały przy nas nie tylko podczas grania, ale również tutaj... ;)
Awatar użytkownika
mixon

Postautor: mixon » 08 kwie 2012, 20:49

Coś co mi nie działa.
Mam stockową panterkę w garażu.
Pobierałem ten 4.
Robiłem to tak jak z skinami, do folderu G03_PzV_Panther wrzuciłem i wywaliłem wszystko.
U mnie wygląda to tak w G03_PzV_Panther jest folder G03_PzV_Panther_118_ZEROID a w nim G03_PzV_Panther i tam wszystko wywalone.
Może robię coś nie tak?
Wam normalnie działa?
Awatar użytkownika
ard

Postautor: ard » 08 kwie 2012, 20:53

Zmieniono "ścieżki" do plików. Tu masz krótki opis jak to zrobić, http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=45&t=85.
Poradniki:[spoiler]Przewodnik po World of Tanks: Zakładanie konta i instalowanie gry.
Vademecum przetrwania - czyli nie daj się zabić.
Warto wiedzieć.
Za co dostaje się doświadczenie.
Zasady Walki.[/spoiler]Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
mixon

Postautor: mixon » 08 kwie 2012, 20:59

Mnie dotyczy tylko to 1 prawda?
Bo 2 to malowanie czołgu we własny wzór, a tu mam już gotowy.
Jakby co skin do AMX 50 100 mi działa.
Tylko z tymi Schurzenami mam problem.

Już wszystko działa.

Wróć do „Czołgi”