Mod pokazujący statystyki innych graczy

Awatar użytkownika
BiGStaRpr0

Re: Mod pokazujący statystyki innych graczy

Postautor: BiGStaRpr0 » 15 maja 2012, 15:18

witam napisali byście co i jak jeszcze raz ale na wersje gry 7.3 bo mi nie działa ja robilem tak jak kolega w pierwszym poście pozdro
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
kondziu911

Postautor: kondziu911 » 16 maja 2012, 11:47

xSACHARAx pisze:kondziu911 nie wrzucaj do katalogu "flash" pliku VehicleMarkersManager bo to on odpowiada za zmianę

Też o tym pomyślałem ale zrobiłem tak że po przerzuceniu tego pliku do res-mods podmieniłem to z orginalnym plikiem z gry :P
Dopiero teraz zczaiłem jaką głupote zrobiłem :P
Awatar użytkownika
juzonmr

Postautor: juzonmr » 04 cze 2012, 14:51

BiGStaRpr0 pisze:witam napisali byście co i jak jeszcze raz ale na wersje gry 7.3 bo mi nie działa ja robilem tak jak kolega w pierwszym poście pozdro

Zrob tak jak tutaj napisano, dziala w 100%

Do wersji 7.3
1.Ściągamy i instalujemy na "C" dysku:
DokanLib 0.6.0
2.Sciągamy:
xvm-full-2.2.zip
Zapisujemy go do foldery z grą:
C/ Games/World_of_Tanks
a następnie wypakowujemy do folderu z grą: -Prawy przycisk myszy- "wypakuj tutaj"
Jeżeli po polecenu "wypakuj tutaj" pokaże się "potwierdź zmianę pliku" klikamy "wszystkie"
3.Teraz mamy nowy folder w folderze z grą o nazwie "xvm-doc". Otwieramy go, dalej otwieramy "samples" i otwieramyTeraz mamy nowy folder w folderze z grą o nazwie "xvm-doc". Otwieramy go, dalej otwieramy "samples" i otwieramy "Full config EN" a z tego folderu("Full config EN") kopiujemy plik o nazwie XVM do
C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.7.3.\gui\flash
4. Następnie startujemy gre za pomocą programu
"wot-xvm-proxy" który znajduje sie w folderze z grą;
C:\Games\World_of_Tanks
Po kliknięciu na ten program pojawi się czarne okienko i po paru sekundach gra się uruchomi. U mnie wszystko wyszło mimo że nie jestem orłem komputerowym.
Ps. Nie zamykać czarnego okienka, za każdym razem jak chcemy mieć widoczne statystyki innych graczy grę startujemy za pomocą
"wot-xvm-proxy"
W szopie:
Marder II, Ferdinand, E-50, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw VIB Tiger II, E-75, Grille, Hummel
T-150,
T29, T32, T34
Exerion

Postautor: Exerion » 07 cze 2012, 10:10

Mam następujący problem. Otóż przekopiowałem wszystko (wg. opisu). Uruchamiam grę za pomocą "wot-xvm-proxy". Gra normalnie się odpala, ale w bitwie nie pokazuje mi ŻADNYCH statystyk, efektywności itp. Wszystko wygląda tak, jakbym wystartował z normalnego launchera.
Czy ktoś wie gdzie tkwi problem?
Z góry dziękuję.
stiopan

Postautor: stiopan » 07 cze 2012, 10:43

U mnie najwięcej problemów robił dokan, ma sporo zależności różnych usług i żeby poprawnie działał trzeba je sprawdzić w narzędziach administracyjnych. Trzeba czytać komunikaty w tym czarnym okienku, może uda Ci się zorientować co jest nie tak.
roki1001

Postautor: roki1001 » 10 cze 2012, 14:31

Wszytko zrobione zgodnie z instrukcją włącza się okon dosowe coś tam starting game , wchodzę do bitwy i niestety nic nie wyświetla , może ktos zna przyczynę problemu?
Awatar użytkownika
Geralt1979

Postautor: Geralt1979 » 10 cze 2012, 16:14

Prawdopodobnie nie masz zainstalowane .NET Framework
nick w grze: Geralt_z_Rivii
Awatar użytkownika
Egon

Postautor: Egon » 11 cze 2012, 19:28

Witam.

U mnie również wszystko według instrukcji, framework zainstalowany a nie robi wynalazek.
W uroczym dosowym okienku ostatni komunikat to: "Can't assign a drive letter or mount point"
Gra zainstalowana niestandardowo w sensie lokalizacji instalacji. Gdzieś trzeba ręcznie wklepać ścieżkę dostępu czy dodatek robi tylko przy jedynej słusznej instalacji w C/ Games/... :?:
Nie tyle groźny jest rosyjski czołg co jego pijana załoga.
Awatar użytkownika
juzonmr

Postautor: juzonmr » 12 cze 2012, 17:08

Nie wiem z czym macie problem, sprobujcie moze recznie przekopiowac pliki z rozpakowanego folderu xvm-full-2.2 (rozpakowac w zewnetrznej lokalizacji). Ja tak zrobilem i smiga. Tak poza tym ten mod to tylko taki gadzecik, bo bardzo czesto jest tak, ze w przeciwnej druzynie jest wielu graczy z kilkunastoma tysiacami bitew i wygranymi grubo powyzej 50%, a nasz team rozklepuje ich w 5 min, mimo, ze statystycznie jestesmy duzo "slabsi".
W szopie:
Marder II, Ferdinand, E-50, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw VIB Tiger II, E-75, Grille, Hummel
T-150,
T29, T32, T34
Awatar użytkownika
Szakael

Postautor: Szakael » 10 lip 2012, 20:34

dziś zainstalowalem moda i w drodze na miejscówke gapilem sie w staty :lol: wlasnie wygralem bitwe w której mialem 20% na wygraną ja jedyny na zielono, z 3 pomarańczowe reszta na czerwono(co wg. programu znaczy noob) a u wroga 4 gostków z jakimiś jeszcze znaczkami przy czolgach(nie wiem ocb z tym) no i zrobilem na nich prawie specjalistę(gdyby nie strzal za zero) :lol:
ale fakt gość w IX tierze z ledwo 4k bitew i 41%wr, nie gra zbyt rewelacyjne. Więc ten mod to taka ciekawostka, mozna dostosować taktyke pod leszczy, bądź bardziej ogarniętych, przydatne.
Dobry byłby mod ktory liczyłby dmg graczy, obok liczby zabić, jest taki?
PS.
Te punkty, to przyznawane są stosunkowo do tieru jakim się gra? czy gość klepiący is7 bedzie miał 2000p a ms1 100p w obu przypadkach mając duzy wpływ na bitwę ?
Jeśli wróg jest w zasięgu, ty również.

Wróć do „Inne”