Brak folderu

witur

Brak folderu

Postautor: witur » 19 maja 2012, 12:36

Kolega znalazł stronę ze skinami czołgów skąd można pobrać skórki i po rozpakowaniu wkleić do katalogu z grą. Jeśli go dobrze zrozumiałem, wkleja się je poprzez podmianę plików w katalogu res_mods w folderze "vehicles" który z kolei zawiera pliki z wszystkimi czołgami poszczególnych nacji.

I tu jest problem. W moim katalogu z grą jest folder res_mods, ale w nim istnieją tylko katalogi poszczególnych patchy (0.7.1.1 , 0.7.2 , 0.7.3) zawierające pliki tekstowe "readme", a brakuje w nich katalogu "vehicles" który u kolegi w każdym katalogu patchy istnieje. Zna ktoś przyczynę, a najlepiej receptę aby to poprawić?

PS.
Pytanie może głupie i naiwne, ale jestem w tym aspekcie zupełnie zielony i proszę o wyrozumiałość.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Fuwa

Re: Brak folderu

Postautor: Fuwa » 19 maja 2012, 14:47

Ten folder vehicle wklej prosto do res_mods 7,3 i już
Obrazek
witur

Postautor: witur » 19 maja 2012, 15:33

Nic z tego, bez efektu. Może znalazłem w grze nie ten folder "vehicles", bo pliki poszczególnych czołgów ważą w nim ok. 20 kb, a ściągnięty plik z nową skórką waży ok. 1700 kb. Ten folder "vehicles" który znalazłem w grze i skopiowałem za Twoją radą do folderu res_mods był w folderze: WOT>res>scripts>item_defs>vehicles.

Jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
Fuwa

Postautor: Fuwa » 19 maja 2012, 16:39

A próbowałeś wkleić ten ściągnięty folder
Obrazek
witur

Postautor: witur » 19 maja 2012, 17:54

Napisałem, że bez efektu, to znaczy, że próbowałem.
Awatar użytkownika
xSACHARAx

Postautor: xSACHARAx » 21 maja 2012, 11:51

Prawidłowo jeżeli nie używałeś nigdy modów, w folderze res_mods, a w nim folder 0.7.3 (obecnie) powinieneś mieć pusty. Po wejściu patchu 7.1 pojawił się folder res_mods i tylko tam poprzez poprawne trzymanie się struktur folderów oraz wklejania plików- mody będą działać poprawnie.

Aby działały Ci skórki musisz trzymać się kolejności wklejania:

skórki na czołgi- res_mods\0.7.3\ tutaj wklejasz pobrany folder vehicles ,wystarczy tylko wkleić i ma działać!- jeżeli możesz to podaj link do strony, z której ściągałeś skórki

A poniżej masz schemat jak poprawnie wkleić celownik np. z czasem przeładowania

celownik- res_mods\0.7.3\gui(tworzymy folder)\flash(tworzymy folder)\i tu po utworzeniu poprzednich folderów tj. "gui" a w nim "flash" wklejamy pobrane pliki celownika

tak mniej więcej wygląda schemat wklejania, jeżeli to nie pomoże to usuń wot-a doszczętnie, i wgraj od nowa. I trzymaj się tego co napisałem, a na pewno zadziała
Obrazek
witur

Postautor: witur » 21 maja 2012, 16:18

Skórki (a właściwie skórkę) ściągnąłem ze strony:

http://skins-wot.ucoz.net/load/raznoe/s ... 18-1-0-745

Powinna działać, bo kolega ściągał z tej strony kamuflaż ISa-3 i działa, ale jak pisałem wcześniej miał w folderze res_mods folder vehicles w którym gdy wklejał pobrany plik, to zamieniał go z już istniejącym. Ja ściągnąłem na PZ-VIb Tiger II, rozpakowałem Winrarem i mam z tego 3 pliki. Wkleiłem je do folderu res_mods tak jak radzisz i nic.
Może coś źle robię, bo (jak wcześniej wspominałem) jestem w tym zupełnie zielony.
Awatar użytkownika
xSACHARAx

Postautor: xSACHARAx » 21 maja 2012, 19:19

Trzeba było tak od razu :D poniżej masz całą strukturę

res_mods\0.7.3\vehicles\german\G16_PzVIB_Tiger_II (w ten folder wrzucasz te 3 pliki)
Obrazek
witur

Postautor: witur » 21 maja 2012, 20:26

Chyba się nie rozumiemy.
Ja w folderze res_mods nie mam folderu vehicles. Dlatego założyłem ten temat "brak folderu". W folderze res_mods mam tylko foldery z patchami (0.7.1.1 , 0.7.2 , 0.7.3) w których są jedynie pliki tekstowe readme z tekstem: This folder is used for World of Tanks modifiers (mods). I tyle. Nie mam w co wkleić rozpakowanych plików ze skórkami, ponieważ u mnie struktura to: res_mods/0.7.3 i tyle. Bez folderu vehicles/german.
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 21 maja 2012, 20:28

Nie wierzę... A na to żeby UTWORZYĆ folder vehicles nie wpadłeś ? Ludzie ogarnijcie się trochę ...
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"

Wróć do „Inne”