M41 Walker Bulldog

striker13

M41 Walker Bulldog

Postautor: striker13 » 04 paź 2014, 17:29

Czołg chyba najlepszy z pośród tych nowych LT amerykańskich ,bardzo szybki, mobilny dobry VR ,depresja armaty chyba -10*.Armaty są bardzo dobre bo mamy wybór pomiędzy zwykłą armatą 76 mm strzelająca regularnie co 3,3 s (z dodatkami pewnie mniej) lub magazynkiem który ma aż 10 pocisków ! ,reload 32 s ,osobiście preferuje armatę strzelającą regularnie bo ma lepszą celność i szybkość celowania .Jedyny mankament to magazyn który pada nade często.
PS: Pociski standardowe to APCR'y osiągają cel bardzo szybko co mi się podoba :)
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Freuer

Re: M41 Walker Bulldog

Postautor: Freuer » 11 lis 2014, 23:52

I właśnie dlatego nie warto brać magazynku na randomy w takich czołgach. :) Już w T37 wiadomo było, że regularne strzelanie z ciut większą peną, itp. jest korzystniejsze. Poza tym Bulgot ma za mało pocisków w stosunku do wielkości magazynka. 50 pocisków to za mało dla czołgu z magazynkiem na 10 pocisków. Jakie stosunek heat do apcr? 40:10? 30:20? W przypadku walki z kolosami (ratowanie bitwy) wystrzelisz 5-7 golda, potem znowu 5-7 golda i za chwilę się okaże, że ładujesz mniej niż 10 pocisków. Wątpie by czołg był w stanie bezkarnie wpakować cały magazynek w przeciwnika (prócz duelu), więc chyba lepiej mieć zwykłe działo bez magazynka.
Gdy miałem T71 (łohohohoho... grało się tym setki bitew) magazynek 6 pocisków był w sam raz. :)

Mnie zastanawia inna rzecz. System naprowadzania czy stabilizator pionowy? Nie odczuwam dyskomfortu strzelając z naprowadzaczem, a 100kg różnicy może korzystnie wpływać na mobilność. Czekam na hejterów, każcie mi kupić stabilizator. :P
Może już jutro wypróbuję pieska na drużynówkach. :D
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 05 sty 2015, 18:54

Hmmm.... mi sie wydaje ze ja na nim mogę wozić ... 70 (siedemdziesiąt) pocisków.....
moze ja mam jakies dodatki, jakies zbiorniki z co2 co tam amunicje upycham ;)

Zaczałem nim niedawno, wiec kilka slów. Czołg jest przegięty, koksy potrafia zrobic nim cuda. Na początku grałem z topowym działem single, ale to nie dla mnie - kaszanka była... 0 emocji
Jak ktos kochał magazynkowe francuzy, to bedzie wniebowzięty. 10 pocisków w magazynku, strzał jakies 1,5 sek szybszy niz na normalnym działku. A to nie ejst czołg do chowania sie po kazdym strzale. Czołg jest ewidentnie do zasadzek. Do klepania wroga, ktory ma opuszczone gacie. Doskakuje, 5-6 szybkich plaskaczy i zwiewam. I następny. Swietna prędkości i zwrotność, czołg dał mi tyle radosci, ze ciezko sie z nim rozstawać, po kolejnych bitwach.
Jesli wylosuje na 8, to jestes królem pola walki a reszta liże ci stopy, na 9 jest juz ciezej, a na 10 trzeba sie spocić często zmieniając sie w aktywnego spotera. Ale warto.
Wady? troszke za duza sylwetka.

PS: "I właśnie dlatego nie warto brać magazynku na randomy w takich czołgach. " hmmm ciekawe, mi sie bardziej komfortowo gra na magazynku, czuje sie pewniej -proponuje zrobic sobie trening na 2 buldożki, jednego wziac bez maga drugiego z magiem. Ten bez maga jest bez szans. A dodam, że często walczę na randomie z innymi buldogami czy innymi szybkostrzelnymi
Awatar użytkownika
Freuer

Postautor: Freuer » 06 sty 2015, 0:55

Zmieniłem zdanie względem magazynku - aktualnie gram tylko z magazynkiem. Pół minutowa przerwa dobrze robi. ;)

Martwił mnie inny problem... Niedawno miałem okropne bóle głowy powodowane przez seryjnie wybuchający ammorack! :/ 6 razy na 9 kolejnych bitew to za wiele. Może zwariowałem, ale biorę teraz tylko połowę AP. :lol:
Neoros

Postautor: Neoros » 06 sty 2015, 11:07

Freuer pisze:Martwił mnie inny problem... Niedawno miałem okropne bóle głowy powodowane przez seryjnie wybuchający ammorack! :/ 6 razy na 9 kolejnych bitew to za wiele. Może zwariowałem, ale biorę teraz tylko połowę AP. :lol:

Przecież to nie ma wpływu. To tylko wpływa na jakość eksplozji, a nie na jej częstotliwość.
Obrazek
scout1974

Postautor: scout1974 » 28 sty 2015, 21:41

Mnie ,,psiakiem" gra się fantastycznie ...nawet przy moich marnych umiejętnościach udało mi się zrobić ,,Majsterka" z sześcioma skreśleniami (szkoda że to nie lotek)
Radocha przy tym nie z tej ziemi
Fakt sylwetka pokaźna ale zauważyłem że sporo wysokotierowych scoutów wielkością są zbliżone bardziej do medów

Wróć do „Czołgi amerykańskie”