Chaffee Sport

TigerSmasherPL

Chaffee Sport

Postautor: TigerSmasherPL » 06 paź 2014, 9:00

Nie widzę tu tematu o nim, więc zakładam.
Najpierw krótkie info: jest to "sportowa" wersja chaffee zbalansowana do wyścigów 3 vs 3 na mapie port, v max 90 km/h(po skoku z rampy chwilowo ponad 100), ocywiście nie da się nim grać na randomach.
Genialna zabawka, nie grałem "zwykłym chaffee", więc nie mogę porównać, fun z gry przedni, jedyne, co wkurza, to podpalenia, skoro silnik jest niezniszczalny, to zbiornik też mógłby być.
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]
-> World of Warships - walcz na morzu!
Neoros

Re: Chaffee Sport

Postautor: Neoros » 06 paź 2014, 20:54

Takie pytanie do Ciebie TigerSmasher - po co ten temat, skoro za kilka dni Chaffee Sport zniknie na, chyba, zawsze?
Obrazek
Madrian

Re: Chaffee Sport

Postautor: Madrian » 10 paź 2014, 22:10

To czołg stworzony tylko do jednego celu - wyścigów i nie wiele wspólnego ma z czołgiem o podobnej nazwie.
Do strzelania raczej nie służy, tylko do wyścigów. Zaliczyłem "dużą" misję w jakieś 3 dni. Z tego może tylko ze dwa razy przez zniszczenie wroga.

To wyścig i wygrywa z reguły ten, co jest na mecie pierwszy. Dlatego najbardziej opłaca się nie bawić w strzelanie, tylko skupić na jeździe. Skoki może cieszą, ale czołg który leci - nie jedzie. Dlatego po paru wyskokach darowałem sobie takie zabawy, a skocznie przejeżdżałem obok.

Podstawowa taktyka, to skupić się na biegu, najlepiej całym teamem, pierwszy na mecie się chowa, żeby nie było resetu.

Zwykle jak przypominałem teamowi, że to wyścig, a nie strzelanina - wygrywaliśmy, bo team jechał równo, wpadaliśmy na metę i szybki cap.
Jak się team brał za strzelanie, zwykle była przegrana.

Mała rada - jak jesteś pierwszy na mecie, to się chowaj za coś, żeby cię nie trafili. I spokojnie punktuj. Jak wrogi team jest pierwszy - strzelaj lub taranuj wszystkich po równo, żeby przerwać odliczanie.

A czołg jest tylko zabawką. Zaraz zniknie, a za jakiś czas dostaniemy inną zabaweczkę. Może coś zrobią na Halloween? :)
Co dziś wybrać na wizytę u sąsiadów: WZ-131, AMX 13 75, PZ 35T, Leopard, PzIII/IV, VK3601H, E-75, STUG III G, JgPanther II, Cromwell, Val AT, Alecto, Chaffe, T71, M4, M41, T29, Hellcat, T-127, LTTB, T-28, T-34, T-43, KV-85, KV-4, IS-3, ST-1,SU-85, Chi-He... ???

Wróć do „Czołgi amerykańskie”