M4A3E8 Fury

Keyser_S0ze

M4A3E8 Fury

Postautor: Keyser_S0ze » 31 paź 2014, 8:38

Witam. Jako, że pojawił się (w związku z premierą filmu) nowy premium tank rodem z USA zakładam posta. Czołg nieznacznie gorszy od swojego poprzednika na tym samym tierze. Ale bardzo ładnie wyglądający i dodatkowo załoga nosi te same nazwiska jak bohaterowie filmu. Co do samej gry to tak jak w zwykłym M4A3E8 Sherman, działo szybkostrzelne z dobrym wychyłem pionowym ale jak na mój gust brakuje z 50 demejdżu więcej. Coś tam wieża odbije, pancerz skontowany również ale nie należy za bardzo na to liczyć. Dość mobilny i stosunkowo szybki. Mi gra się nim dobrze. Jako ciekawostkę podam, że w związku z promocją na doświadczenie dla załogi w pierwszej bitwie zadałem 1000 obrażeń za co skill skoczył mi po jednej bitwie o 20% !! A po 24 bitwach mam już 90 % skilla. Czytałem, że nie warto go kupować bo ciągle na ósemki rzuca mnie tak nie rzuca najczęściej z 50 % na siódemki i tak po 25% swój i ósemka. Generalnie jako coś ciekawego i innego polecam niby to 124 pln ale aż pięć miejsc dodatkowych w garażu + jedno za Fury + 4200 golda i załoga 100% to według moich obliczeń na bolka oko tak z 3 dychy wychodzi za sam czołg więc może być.
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Czołgi amerykańskie”