M4A3E8 Sherman

JimiEx

Re: M4A3E8 Sherman

Postautor: JimiEx » 26 lut 2013, 18:46

Fajny czołg dla osób które lubią mobilne pojazdy.
Prędkość nie powala, ale przyśpieszenie nie jest najgorsze, szybko się obraca, dobrze penetruje, dmg średni, typowy MT. No i najważniejszy przedni pancerz, lubi rykoszetować. Dobry do walczenia na odległość, 1vs1 np. ze 'sportem' mamy pewną wygraną.
Garaż
Francja: AMX 12t , ARL 44 , AMX 105AM
Niemcy: Panther , Tiger , Hummel , JagdPz IV , PzKpfw IV
USA: Sherman Jumbo , M7 , T29 , Hellcat , T34 , M7 Priest
ZSRR: T-43 , IS-3 , SU-152 , SU-8
UK: Churchil I , Covenanter , Matilda
Chiny: M5A1
-> World of Warships - walcz na morzu!
bzkkk

Postautor: bzkkk » 27 lut 2013, 20:40

Rozegrałem tym czołgiem > 1500 bitew.
Bardzo dobry med. Vmax nie powala, ale w zupelnosci wystarcza. Jest mobilny, szybko sie obraca, wiec walka kołowa jest wskazana. Szczególne lubiłem podjeżdzać pod wzniesienia, wyciagać przeciwników i gdy zjezdzali w moją strone objeżdzać ich na wstecznym.

Jest moim głównym czołgiem na kompanie seniorskie. Na początku było cieżko przekonać ludzi, bo ofc tylko sporty i hellcaty, ale znalazłem kompanie w której rozstawiający potrafi wykorzystać plusy tego czołgu. Jest na tyle zwinny, ze czesto robie za spotera, szczególnie przy wzniesieniach. Bardzo często jeżdze na wstecznym, ponieważ rozwija bardzo przyzwoite predkosci.

Działko zadające 100 dmg co 2,73sec(jeśli dobrze pamietam) z dobrą penetracja, potrafi namieszać. Wg mnie bez sensu jest zakladanie 105, wtedy ten czolg traci swój potencjał.
Objechanie przykładowo sporta i nawkladanie mu pestek w jego tyły, potrafi czesto wykonczyć wroga.

Ogólnie, czołg dał mi bardzo duzo fanu, a widok panikujacych graczy ktorzy dostaja pestke co kilka sekund jest kwintesencja Easy 8:)
Awatar użytkownika
zmechol666

Postautor: zmechol666 » 28 lut 2013, 0:02

Podpisuje się wszystkimi kończynami z postem kolegi powyżej :)
Ja może nie rozegrałem 1500 walk tylko 460 (chyba) ale pewne zdanie też wyrobiłem na temat E8.
E8 zalicza się do nielicznego grona czołgów wielozadaniowych, jeśli jest potrzeba to za spotera robi, lub za snajpera a nawet za skauta jeśli sytuacja tego wymaga, ale najlepiej sprawdza się za typowe wsparcie z jego szybkostrzelnym działkiem siejący prawdziwe zamieszanie, przeciwnik nawet nie wie ile tak na prawdę czołgów do niego strzela :lol: .
Na te kilkaset bitw jakie rozegrałem to nadal jest olewany przez 8 tiery bo co on może... z takim śmiesznym Damagem zrobić :) . Osobiście nie obawiam się praktycznie żadnego czołgu jak zasiadam na E8, jego najgorszym wrogiem jest Typek 59 , zawsze mam z nim problem a następny to Cromwell który uważam za godnego przeciwnika. Czołg potrafi nawet nieźle objeżdżać przeciwnika ( pozdrawiam Tygrysy :) ) i nieźle podpalać ( pozdrawiam Kw-1S :) ).
W ogólnym podsumowaniu, mam na nim ponad 1 K obrażeń i ok. 1,5 kila na bitwę, a wiem że można jeszcze lepiej . Radzę go nigdy nie ignorować nie ważne w jakiej siedzimy maszynie i nie jeździć nim na pałę jako kierowcy ( często to widzę) a mądrze wykorzystany da nam dużo zabawy i satysfakcji z ubicia niejednego 8 tieru.
Pozdro
szefo1979

Postautor: szefo1979 » 04 mar 2013, 23:05

czy warto brać silnik FORD GAA?

Tylko 60 koni różnicy a 11000xp
Some_Body

Postautor: Some_Body » 05 mar 2013, 13:37

Ten czołg bazuje na swojej mobilności i zwinności. Każdy koń mechaniczny więcej jest więc przydatny bardzo.

Z resztą czołg jest na tyle przyjemny, że uzbieranie tego expa nie powinno być kłopotliwe.
pojazdy w garażu: T34 / M48A1 Patton / JagdPz E100 / StuG III / KV-1S / T57 / Waffentrager auf Pz. IV / T54

rozwinięte / sprzedane X-tki: Object 268 / T110E5 / T110E4 / E100
tommi

Postautor: tommi » 15 mar 2013, 7:14

Ostatnio nabyłem ten czołg za wolne doświadczenie i kiedy zobaczyłem możliwości działa 105 na złocie nie mogłem się powstrzymać żeby nie spróbować. No i szczerze mówiąc nie zamierzam wrócić do 75, fakt faktem że nie zarabia ale aż tak dużo się też nie traci. Działo które ma 150 penetracji i zadaje 350 średnich uszkodzeń co 6.75 s to prawdziwa rozkosz. Polecam wszystkim dla zabawy sobie spróbować, ja tak gram bo do zarabiania mam T34 a zależy mi na szybkim przejściu na T20.

Wróć do „Czołgi amerykańskie”