T29

Michciosek

Re: T29

Postautor: Michciosek » 18 lut 2013, 14:28

cześć
musiałem założyć nowe konto bo tamte permlaga dostało ale to wciąż ja Michciosek 333 ;)
Co do tego cuda:
Zgadzam się z logiką -celujesz- trafiasz więc wysnajpienie t29 we właz to żadna sztuka nawet 6 tierem a i wieży proszę między bajki nie wsadzać bo ostatnio t95 z gold ammo( nie wiem jakim cudem ja go spotkałem) zawiódł się w tym wypadku na swoim dziale co było do przewidzenia. A co do zwarcia:
Ostatnio przez brak wsparcia z ekipy pojechałem na samobójce na E-75 ( face to face) przykro się skończyło mimo iż mu tylko 500 hp zostało ale to było do przewidzenia więc niema co próbować tym wozem na zwarcie bo was pozamiatają, nawet i 8 tiery, zwłaszcza 3 synek z rodziny is i kwulce (4,5) jak i nasz starszy braciszek t32.
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wieży to zapraszam na trening ,niech weźmie nawet te TD 10 tieru, wieża t29 wytrzyma wszystko( no oprócz odłamków ale to drobiazg :mrgreen: )
-> World of Warships - walcz na morzu!
PieseqLeszek

Postautor: PieseqLeszek » 25 lut 2013, 16:33

Michciosek pisze:cześć
musiałem założyć nowe konto bo tamte permlaga dostało ale to wciąż ja Michciosek 333 ;)
Co do tego cuda:
Zgadzam się z logiką -celujesz- trafiasz więc wysnajpienie t29 we właz to żadna sztuka nawet 6 tierem a i wieży proszę między bajki nie wsadzać bo ostatnio t95 z gold ammo( nie wiem jakim cudem ja go spotkałem) zawiódł się w tym wypadku na swoim dziale co było do przewidzenia. A co do zwarcia:
Ostatnio przez brak wsparcia z ekipy pojechałem na samobójce na E-75 ( face to face) przykro się skończyło mimo iż mu tylko 500 hp zostało ale to było do przewidzenia więc niema co próbować tym wozem na zwarcie bo was pozamiatają, nawet i 8 tiery, zwłaszcza 3 synek z rodziny is i kwulce (4,5) jak i nasz starszy braciszek t32.
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wieży to zapraszam na trening ,niech weźmie nawet te TD 10 tieru, wieża t29 wytrzyma wszystko( no oprócz odłamków ale to drobiazg :mrgreen: )

eeeeee nie rozumiem, wieże t29 przebiłem z podkalibrowego pocisku na kw1 ale nie wiem gdzie trafiłem ;) ale ważne że weszło :D
Okkol

Postautor: Okkol » 27 lut 2013, 1:44

eeeeee nie rozumiem, wieże t29 przebiłem z podkalibrowego pocisku na kw1 ale nie wiem gdzie trafiłem ;) ale ważne że weszło :D

Pocisk podkalibrowany to pocisk tzw : gold ammo więc nie ma co "szczytować" że się nim trafiło, bo byle głupek siejący gold ammo (na prawo i lewo) na 5 tierze przebije 7 ( może nie za każdym razem hehe........), a jak się przyłoży to i 8 dołoży.....

Pozdrawiam
pniak

Postautor: pniak » 28 lut 2013, 11:45

Ten czołg (po wymaksowaniu) to prawdziwy POTWÓR. Wystarczająco mobilny, dosyć uniwersalny (można nawet próbować kampy na Serene Coast). Po nauczeniu się korzystania z pancerza na wieŻy, ósme tiery to żaden problem. Na każdej mapie znajduje się wiele miejsc, z których można prowadzić skuteczny ogień na naszych warunkach, pozostając nie do wyjęcia dla przeciwników (trzeba jednak pamiętać o artkach!). Idealny na randomy, gdzie skoordynowany atak prowadzą jedynie (niektóre) plutony. Kadłub od biedy tez czasem coś odbije, jeśli nie zapomnimy o Harlem Shake ( ;) ). Jedyna wada tej maszynki to stosunkowo mała ilość HP.
tom21

Postautor: tom21 » 10 mar 2013, 11:05

witam, stoję właśnie przed poważnym dylematem, otóż zbieram expa na t29 oraz t20 na shermanie. zamierzałem najpierw kupić t20 i odkryć tam działko 90mm żeby mieć co potem założyć na t29. czy waszym zdaniem opłaca się wydać ponad 20k wolnego expa które od dawna zbieram żeby przeskoczyć jakiś czołg którym nie lubiłbym grać i kupić t29 w promocji za pół ceny ale z racji że mam go od strony shermana mieć go całkowicie na stocku? (działo 76mm nie zachwyca, wrogowie widząc tak wielką wieżę z taką wykałaczką chyba polali by się przed monitorem ze śmiechu)
Garaż: KW5; T-44; IS4; Jagdtiger; Bat Chatillon 25t; Object212; T-50-2; PzKpfwIII/IV; M4A3E2; MEDIUM MARK I + 2 miejsca w garażu
Czołgi odkryte na które nie mam hajsu:
IS7,Object 704
waldek69

Postautor: waldek69 » 13 mar 2013, 2:09

Domyslam się, że grasz szermanem M4A3E2. Zarówno T20 jak i T29 podstawowe są fatalne do grania. Zbadaj najpierw T20 i całkowicie odpuśc sobie badanie działa 105mm. Badaj możliwie szybko jak się da działo M3 90mm. Nie opłaca się wydawać wolnego expa. Czasem mimo, że masz działo trzeba gąski zbadać i wtedy może się przydać.
Awatar użytkownika
4kwizytor

Postautor: 4kwizytor » 18 mar 2013, 18:27

Niedlugo zbadam T29 i chcialbym wiedziec ile kosztuje calkowita naprawa :) i ile wychodzice srednio z walki bez premi :)

Gram obecnie T20 i spotykajc na swojej drodze T29 wiem ze bedzie zabawa :)
Co zrobić, żeby nic nie robić,
a zarobić, nie ruszając się z miejsca,
nie męcząc mózgu i w pełni zgodnie z prawem?
zostać politykiem
Newbiep

Postautor: Newbiep » 19 mar 2013, 13:27

naprawa wymaksowanego czolgu to ok 7k

jesli grasz z glowa i nie walisz na wiwat to czolg odwdzieczy sie solidnymi zarobkami
gdy nim gralem (wrzesien zeszlego roku) to zarabialem za srednio-dobra bitwe (a dobrych bitew bedziesz mial na prawde bardzo duzo gdy ogarniesz ten sprzet) 15k na czysto

poza tym od tamtego czasu wiele sie nie zmienilo (o ile w ogole cos) z T29 wiec wciaz powinien wrecz ociekac epickoscia :)
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
misquamaqus

Postautor: misquamaqus » 11 kwie 2013, 6:51

Pykałem wczoraj (właściwie dwa dni) na T29 i powiem tyle: zarobiłem nie wiele (bańkę miałem :P), ale nie chodzi o zarobki, chodzi o zabawę.
Co najmniej 3 gry na 10, to po prostu mistrzostwo świata.
Nawet taki średniak jak ja potrafi zrobić cudowną grę tym czołgiem (wymaksowany ofkors).
Jeżeli ma się tak doskonałych zawodników, jak np.

http://obrazki.elektroda.pl/4439324500_1365662945.jpg

To można miec ogromną radość z gry.

Za to jest jedna dziwna - nie wiem jak to opisać - "dolegliwość".

Chodzi o to, że działo 105mm raz jest dokładne i wręcz zaskakuje celnością i efektywnością, a w następnej rozgrywce nie da się trafić w drugi czołg z 50 m :D
Zamiast w cel, działo strzela w ziemię/w niebo :D

Kurcze, mam 3 specjalność, więc załoga wyszkolona (niestety nie mam dodatków, bo to już 3 raz powracam do tego czołgu i zawsze sprzedaje dosyłacze, itp).

Wcześniej (starsze wersje gry) takich "niestabilności" w strzelaniu 105mm nie było.
Może jak kupię stabilizator i dosyłacz, to będzie lepiej.

Co do działka/zapałki 76mm, to na prawdę twórcy gry zrobili nie zły fun :D

Nawet 90mm na tym klocu wygląda śmiesznie, choć 90mm działko jest absolutnie snajperskim cudem.

p.s... panowie, czy Wy też macie taki śmieszny garaż (od wczoraj tak się zmienił) ?

http://obrazki.elektroda.pl/1442345500_1365662613.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/7895709000_1365662614.jpg
Awatar użytkownika
Keritt

Postautor: Keritt » 10 maja 2013, 11:49

Czołg świetny. Wczoraj w jednej bitwie ponad 3.2k dmg. Schowany kadłub i ani Tygrys, ani T-150, ani AT2, ani Jagdpantera nie mogli mnie ruszyć. Ja ich owszem. W całej bitwie straciłem 11hp :shock: Szybkość jest ok, manewrowość wspaniała. Czołg tańczy jak baletnica. Topowe działo mogło by być celniejsze, ale źle nie jest. Rzadko kiedy schodzę na nim z dmg poniżej 2k. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ta maszyna.
Treffas Wagen 1917

Wróć do „Czołgi amerykańskie”