M46 Patton

nofearx

Re: M46 Patton

Postautor: nofearx » 25 wrz 2012, 15:08

neomagnet pisze:Ja na celność nie narzekam. Zdarza mi się strzelać na większe odległości i głównie trafiam. Fakt jest faktem, że czasami ma niezły rozrzut ale według mnie i tak jest przyzwoicie. Co prawda med według mnie powinien mieć celniejsze działo, żeby strzelać podczas jazdy, ale ja się już przyzwyczaiłem, że amerykańcami lepiej nie szarżować za bardzo. Ze 105 bardzo szybko odblokowałem 2 wieżę i jest lepiej, ale muszę założyć też topowy silnik. Teraz na zakrętach i podjazdach potrafi sporo stracić.

Jedyne co mnie strasznie wkurza w tym czołgu to jego losowania... a dokładniej ilość artylerii na drużynę. Rozumiem jeszcze jak są 2 max 3, ale 6-7? To nie jest gra. Mam coraz większą ochotę się go pozbyć i olać wszystkie 9 i 10 tiery.

Celność sam mam na poziomie 85% więc mimo wszystko nie jest źle ale i tak czasem zdarzają się takie dziwadła że aż się za głowę łapię.
Silnik dużo daje, śmigamy równo po górkach i zboczach :)
Co do art to rzadko mi się zdarza grać z taką ilością, ot może bitwa na 20?
Ale fakt faktem, sam doszedłem do wniosku że 9 i 10 tier to już nie ta sama gra co na 8 tierze który daje sporo frajdy ;)
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina_NUG

Postautor: GrubaRozkmina_NUG » 12 paź 2012, 12:47

Już wcześniej pisałem o Pattonie, że to świetny czołg. Teraz po blisko 400 grach jest dla mnie najlepszym czołgiem jakim grałem :). Ma w sobie to coś co pozwala mu niszczyć bardziej niż inne pojazdy. Gdy go jeszcze nie miałem widziałem, że dużo najlepszych graczy gra nim bardzo dużo. Na randomach widzę też dzięki XVM, że na Pattonach częściej siedzą dobrzy gracze niż np. na takich t54 czy e50. Teraz gdy już sam go posiadam całkowicie ich rozumiem :D, potężny zasięg widzenia, niesamowity DPM działa i w ogóle nie będę wypisywał więcej zalet bo nie starczy mi miejsca :). Jest to czołg który wybitnie mi pasuje i gdy przesiadam się na jakikolwiek inny to ciężko mi się przestawić :).
Jako ukoronowanie tych 400 bitew trafiła mi się wczoraj epicka wręcz bitwa z 11 zniszczonymi pojazdami, 5 medalami i około 7800 dmg :). Nie był to może najlepszy wynik bo na swoim profilu widzę, że raz miałem lepszy ale to tą bitwę zapamiętam bo adrenalina lała się litrami :D.

http://mwreplays.com/replay/8LBHJF1QLBMG/
Prawdy WOT:
drużyna po lewej ma zawsze słabsze pojazdy niz prawa

VII t. w 60% wrzuca mnie z X -tkami a niejednokrotnie uczestniczyłem w bitwach gdzie jadąc PziV lub VK3001P lądowałem z IX-tkami

Pantera | Jagdpantera | JT | Sherman | T-50 | T-44 | IS-8 | IS-4 | SU-152 |
neomagnet

Postautor: neomagnet » 03 gru 2012, 19:34

Trochę nim pograłem, ale coś mi się wydaje że nie ogarniam go jeszcze w 100%. Jeżeli chodzi o jego wady to zdecydowanie papier a nie pancerz. Nie ma szans żeby czegoś nie wpuścił, wieża raz na jakiś czas odbije od dział z niższą penetracją, ale jak ktoś chce grać z nadzieją, że wieża wytrzyma ostrzał to może od razu wyjść z bitwy. To nie T32 czy T34. Działo jest ok, sporo przebija, na krótkich dystansach wymiata, na dalekie nie warto strzelać, sam się nauczyłem, że max na jaki można mieć pewność to ok 250-280m, później zaczyna się loteria, im dalej tym mniej szans. Średni dmg powinien zostać obniżony w statach na 350, wtedy byłby zgodny z rzeczywistością. Wyniki powyżej 400 to ok 1 na 15 pocisków. I nie jest to chwilowe, jest tak od kiedy kupiłem najlepsze działo. Mobilność nawet ok, ale trochę mu brakuje prędkości według mnie, gdyby miał te 55km/h to totalny brak pancerza byłby czymś rekompensowany.

Ogólnie widzę go tak:
Widzi bardzo daleko, ale nie strzeli na taką odległość. Działo doskonałe na krótkie dystanse ale pancerz zniechęca do takich walk. Wieża potrafi odbić lub złapać za zero, ale jest to mniej niż bardzo niepewne i nie można na to liczyć. Czołg ma kopa, potrafi się szybko zebrać, ale niski vmax nie pozwoli na ewentualną ucieczkę spod luf przeciwnika. Podsumowują czołg do wszystkiego i do niczego... A jednak coś w sobie ma. Moje staty na nim są śmiesznie niskie, ale czołg lubię. gra jest przyjemna, a jak drużyna jest ogarnięta to można naprawdę powymiatać. Do solówek jakoś nie mam nerwów na nim. Choć takie mausy, e100 czy większość TD to bardzo chętnie likwiduję w walkach solowych. Na wszelkie france nie wyjeżdżam, pewna śmierć. E-75 to jak dla mnie również wróg nie do pokonania w walce 1vs1. objechać go się nie da, od frontu nie przebijemy, zostaje tylko właz :/ A traf podczas jazdy... nie mówię że się nie da, ale jest to trudne.

Gdyby usunąć artylerię, która wali do niego chyba ze strachu o własne dupska to napisałbym że czołg jest świetny, a tak to napiszę tylko, że jest bardzo dobry.
makrolon11

Postautor: makrolon11 » 13 gru 2012, 12:43

Rozegrałem Pattonem około 340 walk , vin ratio to około 55%, żadna rewelka ale dla mnie to dobry % ,czołg ten jest czymś czego brakowało mi w HT. Nigdy nie jadę nim na pałę aby tylko coś przyświecić - czekam na odpowiedni moment , gdy drużyna przeciwnika się rozjedzie po mapie . Łapię takiego delikwenta i w kółeczko jak mucha którą ktoś próbuje złapać . Działo przyzwoite , zasadą dla Mt jest atakowanie z boków i z tyłu i do tej zasady się dostosowuje a działo się sprawdza wtedy bez problemu. Ktoś wyżej napisał , że nic nie potrafi odbić ... nie zgodzę się , wiele razy w starciu z T54 potrafił mi odbić i to w momencie najbardziej odpowiednim , gdy obaj byliśmy do zniszczenia na 1 bombę. Pomimo , że już przesiadłem się do M48A1 i w pełni spełnia to czego po nim oczekiwałem to zawsze widząc Pattona na polu bitwy mam do tego czołgu sentyment i szacunek ;)
Pozdrawiam
W garażu:
KW-1S, IS-7
T21 , M48A1 Patton
Leopard Prototyp A , Löwe , G.W. E 100 , E-100
105 leFH18B2 , AMX 50 120 , Bat Chatillon 25t
FV215B
121
neomagnet

Postautor: neomagnet » 16 gru 2012, 10:24

Zauważyliście, że magazyn jest teraz gorszy niż u ruskich? Od 8.2 dosłownie w każdej bitwie uszkadzają mi magazyn. Nie zdażyło się jeszcze, żeby pozostał sprawny. Masakra.

Edit: Dobra to była po prostu bardzo pechowa seria ;p
striker13

Postautor: striker13 » 11 lip 2014, 20:21

W koncu buff pattona ...Zobaczymy jak znaczacy okaże sie , wydaje mi sie ze celnosc poprawia do ok 0.38 i aim time 2 sek.

Wróć do „Czołgi amerykańskie”