M46 Patton

grabaa

Re: M46 Patton

Postautor: grabaa » 03 sie 2012, 21:48

dużo lepszy od pershinga, do póki nie odblokuje się gąsek gra jest nim ciężka, a działo 105 to jak na razie we wszystko wchodzi :}
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
DevilScream

Postautor: DevilScream » 06 sie 2012, 11:54

Bardzo przyjemny czołg.
Podstawa - free exp na gąsienice. Bez tego można jedynie małe rajdy na artę, czy TD uprawiać.
Po zamontowaniu części z Persa da się już całkiem sporo ugrać, ale wiadomo, losowania już nie tak fajne.
Potem następuje wymiana na 105, od której gra tym czołgiem zamienia się w bajkę :) Ot taki Pers na sterydach. Jeśli ktoś preferował styl gry poprzednika będzie wniebowzięty.
Wymiana silnika daje sporego kopa. Można znacznie śmielej się zachowywać na polu bitwy.
Druga wieża + osłonięta optyka daje sporą przewagę nad resztą.

Zarobki wahają się między zamrożonym saldem, a malutkim plusem. Bez premki.

Z ciekawostek - pierwsza wieża z tą szeroką osłoną działa potrafi sporo odbić i chwytać strzały za zero. Kilka dni temu podjechałem do batchata, przyssałem się frontem, a ten tłuk właśnie w okolice działa. Powstały 4 dziury, a straciłem 0 hp, nic mi nie uszkodził.
neomagnet

Postautor: neomagnet » 07 sie 2012, 16:47

Ja jednak sobie pozbieram free expa na działo, albo przekonwertuję, bo przy tych losowaniach strzelanie z 90mm to jak rzucanie kamieniami. Nawet HE nic nie robią przeciwnikom, KW-4 mrugnął na czarno i tyle. Jak się trafi na topko to można nawet coś tam dobić, lub pouszkadzać, ale normalnie to ciężko. Wychodzę nim ostro w plecy jak na razie. Większość bitew przegrywam bo albo trafię na drużynę gdzie są samo stockowe czołgi, albo sam nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc. Podliczając bitwy wygrane i przegrane to wychodzę ok 6-10k w plecy na bitwie.
nofearx

Postautor: nofearx » 25 sie 2012, 14:30

Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć na temat sreberka jeśli chodzi o Pattona?

Mam namyśli czy bez premium mogę spokojniej jeździć Pattonem nie martwiąc się że zaraz zbankrutuje? Nie chodzi mi o to żeby wywozić miliony ale o bilans dnia, jak to się prezentuje.
Sądzę że z ogarnięciem nie miał bym problemu bo Pershing jest dla mnie super i sądzę że dość dobrze go ogarniam (średni exp z 165 bitew - 610 - BEZ PREMIUM), a Patton z tego co widzę to Pershing po siłce :mrgreen:
RsFordFan

Postautor: RsFordFan » 25 sie 2012, 15:42

Bez problemu wychodzi się na plus, osobiście gdy zbierałem expa na m48a1 (grając bez premium) nie straciłem ani kredyta, powiem więcej - coś tam zarobiłem, nie była to duża suma bo okolo 0,5 mln ale jednak.
BLS_19

Postautor: BLS_19 » 25 sie 2012, 18:23

Bez problemu na PLUS ?
LOL.
Chyba z premką!
Bez konta premium- wyczyści Wam Patton konto jak miło.
Nie ma szans by wyjść choćby na 0.
Mam prawie 1000 bitew na Pattonie i ...jestem spłukany.
nofearx

Postautor: nofearx » 25 sie 2012, 20:07

BLS_19 pisze:Bez problemu na PLUS ?
LOL.
Chyba z premką!
Bez konta premium- wyczyści Wam Patton konto jak miło.
Nie ma szans by wyjść choćby na 0.
Mam prawie 1000 bitew na Pattonie i ...jestem spłukany.

Czegoś nie rozumiem, miałeś przykładowo te 900 bitew i widziałeś że tracisz kasę a mimo to grałeś dalej? Całość strasznie naciągana i nie trzyma się sensu :E

Ktoś może jeszcze swoją sytuację opiszę? :)
BLS_19

Postautor: BLS_19 » 25 sie 2012, 21:39

nofearx- pokażę Ci obrazek z tego wątku:
Obrazek

Tak może " zarabiać" Patton [ do kosztów naprawy dodaj 17.000 za ammo].Bo:
Obrazek
Nie twierdzę, że nie da się nim wyjść na zero w ciągu paru bitew. Ale nie w momencie gdy gramy nim dużo, nie ma szans.

Do momenty gdy nie pojawiły się medy trieru X Patton był rewelacyjny.
Teraz w bitwach wysokich tierów Patton nie ma miejsca.
Jest za słaby na medy X tieru i nowe TD.
Zresztą medy IX tieru chyba są lekko pokrzywdzone. Do niedawna IX tierowy Batch... był postrachem. Ale nie Patton.

Gra Pattonem dawała dużo radochy Dlatego też nim grałem( i czasami gram-ale bardzo rzadko).Tak samo jak IS-4 i IS-7. Też nie zarobisz-ale radocha jest. Dlatego warto czasami być na minusie a mieć fun z rozjeżdżania innych np IS-7.
RsFordFan

Postautor: RsFordFan » 25 sie 2012, 23:41

BLS_19 pisze:nofearx- pokażę Ci obrazek z tego wątku:

Tak może " zarabiać" Patton [ do kosztów naprawy dodaj 17.000 za ammo].Bo:
Nie twierdzę, że nie da się nim wyjść na zero w ciągu paru bitew. Ale nie w momencie gdy gramy nim dużo, nie ma szans.

Do momenty gdy nie pojawiły się medy trieru X Patton był rewelacyjny.
Teraz w bitwach wysokich tierów Patton nie ma miejsca.
Jest za słaby na medy X tieru i nowe TD.
Zresztą medy IX tieru chyba są lekko pokrzywdzone. Do niedawna IX tierowy Batch... był postrachem. Ale nie Patton.

Gra Pattonem dawała dużo radochy Dlatego też nim grałem( i czasami gram-ale bardzo rzadko).Tak samo jak IS-4 i IS-7. Też nie zarobisz-ale radocha jest. Dlatego warto czasami być na minusie a mieć fun z rozjeżdżania innych np IS-7.

Chyba żes im gąsiennice uszkadzał, że tak mało kasy, wychodzi bez problemu na plus, rozegrałem nim 450 bitw bez premium, grałem również po patchu 0.7.5 i zarabia tak samo.
Batchat postrachem? Chyba sobie raczysz kpić :mrgreen:
BLS_19

Postautor: BLS_19 » 26 sie 2012, 3:20

RsFordFan :
kosz naprawy Pattona w przypadku porażki: ~18000 kredytów.
przynajmniej z 10 strzałów po 1000 to: 10.000
i zapewne naprawa jakiegoś modułu: 3000.

Minimum 31.000 by na bitwę wyjść na 0.
Powodzenia!

I qrcze- nie cytuj całej wypowiedzi- bo wstawiłeś niepotrzebnie ponownie obrazki, co jest zupełnie bez sensu.

Wróć do „Czołgi amerykańskie”