M46 Patton

arturro101

Re: M46 Patton

Postautor: arturro101 » 10 maja 2012, 11:31

W ogole to jakakolwiek opinie o czolgu powinno sie wyrażać dopiero wtedy jak sie nauczy nim grac (~200 bitew) bo kazdy pojazd wymaga odmiennej taktyki. W pattonie zawsze widziałem potencjał ale moje wyniki tego nie oddawały. Dopiero niedawno "wyczulem" co ten pojazd może a czego nie i od tego czasu gra nim sprawia wielka frajdę. Jeśli nie trafisz na kompletna bandę idiotów w Twojej drużynie ktora padnie w większości po 2 minutach, to patton jest w stanie namieszac i nierzadko odwrócić losy bitwy. Na pewno nie mozna nim jechac na palę do przodu bo odbija cokolwiek bardzo rzadko ale tez nie mozna snajpic w bazie bo działo nie ma zbyt dobrej celnosci. Polecam granie w plutonie z innym IX tier medem, przeczekanie 2-3 minut i wbicie przeciwnikowi na bazę po arte lub na plecy ciężkich. Sukces gwarantowany.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Janikpoland

Postautor: Janikpoland » 10 maja 2012, 12:35

Spk, dzięki, to pewnie będzie jak z pershem, na początku go przeklinasz a po 300 bitwach to jest najlepsza maszyna w zespole=D, wszystkimi czolgami mam procent zwycięst 46% a pershem 51-52, no i bardzo duzo kasy zarabia, ale uciekam od tematu, potrzebuje tylko 1.000.000 monet i go kupię, jeszcze raz dzięki = )
No, tylko 1,5 miliona do pattona=D
Awatar użytkownika
genuni

Postautor: genuni » 12 maja 2012, 8:03

Polecam granie w plutonie z innym IX tier medem

Wczoraj spotkałem w 4 bitwach 4 plutony z Pattonami ( grałem z nimi w jednej drużynie). 2 plutony były z 2 Pattonami a 2 z 3. W ŻADNEJ BITWIE Pattony nie miały mniej niż 8 fragów (razem)...
Mi niestety brakuje jeszcze 2,5kk kredek, ale zbieram jak najszybciej ;)
Garaż: --- T34--- Hellcat --- M12 --- M48 Patton --- SuperPershing ---
neomagnet

Postautor: neomagnet » 12 maja 2012, 13:27

Patton to doskonała maszyna, a jak ma do pomocy jeszcze inne wysoko tierowe medy to przeciwnik leży i kwiczy. Wczoraj grając persem miałem w drużynie pattona, pojechaliśmy razem i jeszcze typek się przyłączył. Łącznie zebraliśmy 12 fragów. Patton najwięcej bo 6, ja i typek po 3, ale praktycznie sami w 3 rozwaliliśmy całą przeciwną drużynę.

Jak nim grałem na becie to wszelkie HTki 6 i 7 tieru próbowały uciekać na jego widok, coś pięknego jak Tiger odwraca się dupą i próbuje wiać ;p HTki 8 tieru można nim eliminować nawet w walce w zwarciu, strzela szybciej i w większości przypadków ma lepszą penetrację, większa ilość HP również pomaga.
Ludwik-M46 P.

Postautor: Ludwik-M46 P. » 13 maja 2012, 8:48

Witam. Posiadam czołg M46.Patton który jest niesamowicie Zwrotny lecz nie ulepszony. Mam więc pytanie do użytkowników forum co wybrać w nim najpierw silnik 31k doświadczenia , 24k wieża , 68k działo proszę o odpowiedź ( może być w wiadomościach, najlepiej w nich) proszę bo nie wiem co wybrać :?: :roll: .
PrzemuL

Postautor: PrzemuL » 13 maja 2012, 9:48

Ludwik-M46 P. pisze:Witam. Posiadam czołg M46.Patton który jest niesamowicie Zwrotny lecz nie ulepszony. Mam więc pytanie do użytkowników forum co wybrać w nim najpierw silnik 31k doświadczenia , 24k wieża , 68k działo proszę o odpowiedź ( może być w wiadomościach, najlepiej w nich) proszę bo nie wiem co wybrać :?: :roll: .

Działo pierwsze, bez niego ten czołg ma niewiele zalet. Potem dałem wieże aby jeszcze bardziej zwiększyć RoFa i dla największego zasięgu widzenia w całej grze.
Patton jest świetny ale niestety na CW dowódcy nie chcą Pattonów :(.
A ostatnio miałem bitwe(el-Haluf) na CW 2 skłądem. Na początku wyspotowałem całą wrogą drużynę(rush isami-7) jeszcze zanim zdązyli zaatakować. Później dzięki kolejnej zalecie obstrzelałem porządnie isy (świetne opuszczanie działa i ogromny dpm). Później pojechałem na drugą stronę i biłem ich od tyłu, ja ich podświetlałem a oni mnie nie mogli).
Bilans: 4 isy-7 i 1 is-4 zniszczone wielu uszkodzonych plus wiekszosć wyspotowana .
Obrazek
Awatar użytkownika
genuni

Postautor: genuni » 18 maja 2012, 18:36

Mam Pattona bez najlepszego silnika i wieży, ale i tak mnie zachwyca. Załoga z Persa i 3 moduły: stabilizator, dosyłacz i wentylacja. Szkoda, że nie ma większej max prędkości ale nie można żądać wszystkiego ;)
ROxOrPL

Postautor: ROxOrPL » 19 maja 2012, 8:44

genuni pisze:Mam Pattona bez najlepszego silnika i wieży, ale i tak mnie zachwyca. Załoga z Persa i 3 moduły: stabilizator, dosyłacz i wentylacja. Szkoda, że nie ma większej max prędkości ale nie można żądać wszystkiego ;)

Zamiast wentylacji polecam ci Osłoniętą optykę.Z nią Patton jest niesamowitym scoutem który widzi na pół mapy.
Awatar użytkownika
genuni

Postautor: genuni » 19 maja 2012, 12:31

Zrezygnowałem z optyki bo mam załogę z Persa w której dowódca ma zwiad na 100% i radiooperator teraz szkoli umiejętność zwiększającą zasięg widzenia.
Mbed

Postautor: Mbed » 26 maja 2012, 20:59

Generalnie paton doprowadza mnie do szewskiej pasji nie mam jeszcze działa top a to z persa mimo że w nim było ok to w patonie jest załamkom nie wchodzą nawet strzały w dupę albo w bok wierzy do tego mam passę od 3 dni wygrywam gdzieś 25 % walk mimo że wszystkie pozostałe statystyki utrzymuje na takim samym poziomie . W ostatniej walce 32 strzały 25 celnych kilka krytyków wszystkie w boki wież a i tak przebicie nastąpiło 4 razy ręce opadają jedyne co mnie pociesz to swoboda dochodzenia nim do dobrych pozycja liczę że lepsze działo zacznie przebijać e75 w bok wieży dla tego jest to nieosiągalne zostało dziewięć tysięcy ale z moją pasa porażek to może to jeszcze potrwać

Wróć do „Czołgi amerykańskie”