T95

Awatar użytkownika
axel52

Re: T95

Postautor: axel52 » 27 sie 2013, 19:44

KW4fan pisze:. Wg mnie jest to bardzo mocny czołg...ale tylko wtedy gdy stoimy przodem i daleko od wroga

jasne tylko takich sytuacji raczej za wiele nie ma w obecnych czasach a dodaj gold ammo wszech obecne to sam widzisz że T95 to już nie to samo co kiedyś
Garaż :
IS-7 , IS-4 ,Obiekt 261 , Obiekt 263 , Obiekt 268 , T-62A , JagdPz E-100 , AMX 50B , AMX 50 Foch [155] ,Bat.Chat 155 58 , Bat.-Chat 25t , Tortoise , T110E5 , T110E4 , M48A1 Patton , T34 , Indien-Panzer , WZ-111 mod 1-4
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 21 wrz 2013, 3:59

Może to już nie to samo, ale nadal bardzo groźny przeciwnik. Bardzo wielu graczy mimo niewielkiej odległości nie wie jak do niego strzelać. A nawet Ci którzy wiedzą, mają problemy jeśli ruszamy przód i w tył albo jeszcze lepiej jeśli kręcimy się na boczki. Doskonały TDk na przełamanie linii frontu jeśli grają IX Tiery maksymalnie, możemy wtedy bez zbytniego ryzyka pojechać wprost na przeciwnika, a jeśli reszta pojedzie za nami to wygrana w kieszeni. Stalowe Ściany sypią się co rusz tak samo jak Opanowany i Spartanin. Mimo swojej ociężałości i niewyrabiającego silnika (bywa że nie daje rady wjechać pod niektóre wzniesienia) udaje się nim w ciasnych uliczkach (wąwozach) ubić zwinne medy kiedy przyprzemy je do muru bądź skałki. Jednak dobrze jest kiedy ktoś nas wspiera, to TDk który powinno się jeździć w plutonie, albo nie wybierać się na samotne wędrówki poza zasięg strzałów naszego teamu. Polecane przeze mnie moduły na niego to Dosyłacz, Wentylacja, Bardzo Duża Osłona Przeciw-odłamkowa. Ten ostatni moduł przydaje się nie tylko na artę, wiele osób po paru odbitych przez nas strzałach ładuje amunicję OB. Koniecznie trzeba na nim mieć naprawę w perkach załogi, im więcej tym lepiej. Maskowanie na nim jest średnio przydatne, to TDk typu jedź i niszcz albo kamp się przy bazie broniąc jej. Maskowanie i tak nam średnio się przydaje, bowiem po pierwszy strzale będziemy zazwyczaj wykryci i wtedy ratuje nas pancerz, jednak kamuflaż zalecam są bowiem mapy gdzie jest ono potrzebne. Przy niewyszkolonej w naprawie załodze zamiast Osłony założyć Skrzynkę z narzędziami i Duży zestaw naprawczy. To ratuje w sytuacji zdjętych gąsienic a te spadają czasem kilka lub kilkanaście razy na bitwę więc szybka naprawa to priorytet. Oprócz naprawy i kamuflażu dobrze jest mieć na nim Hamowanie sprzęgłem, i Żarówkę, przydadzą się one potem na T110E3 bo na T95 z powodu jego ślimaczego tępa tak obrotu jak cofania się to średnio przydatne są. Zanim dojdzie do bitwy polecam podjąć decyzje czy bronimy bazy, czy jedziemy najkrótszą trasą na przeciwnika bez pokonywania wzniesień, pamiętając że jesteśmy najwolniejsi w grze i możemy do wroga zwyczajnie nie zdążyć dojechać do końca walki. TDk kocha wszelkiego rodzaju "przepychacze" pod warunkiem że ktoś nas do niego dopchnie, warto poprosić na początku bitwy o taką przysługę, wielu graczy chętnie to zrobi bo mają darmową tarczę na dół kadłuba. T95 polecam tym graczom co nie zrażają się wolną jazdą za to lubią miłą uchu muzykę odbitych pocisków i wybuchających przeciwników, a także mają z kim jeździć w plutonie.

Ps. Mój rekord na nim Potencjalnych Obrażeń to ponad 28 tys, a HPków pod koniec bitwy miałem zdjętych może z 200 :)
Dhannte

Postautor: Dhannte » 18 mar 2014, 14:47

Witam,

Należę do grupy która jest zadowolona z posiadania T95 w garażu. Właściwie wszyscy poprzednicy napisali już wszystkie możliwe wady i zalety tego pojazdu. Fakt jest wolny ale tego należało się spodziewać widząc statystyki. Jeśli ktoś jest z tego powodu zawiedziony albo zamierza narzekać widać, że zapomniał pomyśleć zanim go kupił. Więc powiem tym którzy go jeszcze nie mają, jeśli chcecie wiedzieć jak jest źle z prędkością to porównajcie swoje wrażenia z gry T25At a T28. Efekt przejścia na T95 będzie podobny. Ludzie narzekali na zmiany w balansie wynikające z pojawiania się innych czołgów, czy też nacji twierdząc że czynią T95 gorszym. Gram na T95 od niedawna, może mają racje, że kiedyś był groźniejszym ale w moim odczuciu jest nadal bardzo groźną bronią. T95 miał naturalnego wroga w artach teraz po zmianach ten wróg został zredukowany. Walki bez art istnieją i nie są rzadkością. A nawet jeśli są to 1 arta nie jest tak groźna jak 3 ( co kiedyś było częstym zjawiskiem). Ale o tym mało kto pisze, zwłaszcza wśród jego przeciwników, a to znacząco rekompensuje problem z pojawieniem się kilku upierdliwych medów czy TD. Pancerz T95 i działo 155mm to najważniejsze zalety jego. Inne może są bardziej szybkie, mają duży demeg, szybkostrzelność, celność ale co z tego skoro na większy dystans on może próbować wbić wam 3000 demega a wy nadal będziecie mieć pełno hp. W tym czasie jest bardzo prawdopodobne, że on już zginie od waszego ognia, bo jego pancerz nie wystarczy. Grając T95 jedynym TD który nie bał się wymiany ognia (z 9) był tortoise ale i tak w większości sytuacji to ja czołgałem się dalej a on się dymił. Obiekty się chowały za osłonami (domami, wzgórzami) i gdy chciały oddać strzał musiały się przemieścić dając mi szanse na strzał w jakiś niebezpieczny obszar (spód podwozia, przednie koło) efekt on w 90 % oberwał za 700-800 a ja miałem sporo szans na rykoszet lub strzał bez penetracji. Nie raz wychodziłam z walki z największą ilością obrażeń jakie można było utrzymać, czasami nawet bez stalowej ściany bo zabrakło 1 strzału aby było 10 trafień otrzymanych. Zgodzę się z wcześniejszymi opiniami, że czasami walki kończą się bez waszego udziału jeżdżąc na T95 ale jeśli weźmiecie w nich udział możecie być pewni, że to co uczynicie wpłynie na wynik walki (może dla tego tyle niechęci do niego od osób które go już sprzedały). Ktoś napisał, że T95 nie może wjechać na niektóre wzniesienia, nie wiem o których pisał ale na większość istotnych dla gry możecie wjechać (gorzej jak zniszczą silnik wtedy to tylko z górki lub po równym, o małych pagórkach możecie nawet zapomnieć - nadmienię że jakoś po wymianie działa na 155 mm rzadziej kończyłem z uszkodzonym silnikiem).
aankawanka

Postautor: aankawanka » 30 kwie 2014, 7:54

Ja go lubie sprawdza się pod moim stylem gry
krywicherek

Postautor: krywicherek » 05 mar 2015, 16:16

Gram nim taktyką szturmową, powoli ale non stop do przodu i sieję zamęt w oczach wroga :)
Tankermax

Postautor: Tankermax » 13 maja 2015, 9:56

Jest to zdecydowanie jeden z lepszych jeśli nie najlepszy TD jakim grałem. Po wymaksowaniu go grałem po kilka godzin tylko nim :) Druga sprawa jest taka, ze trzeba lubić grać z trochę z ukrycia. Trzeba być cierpliwym i wyczekiwać okazji.
ZDOBĄDŻ 4000 GOLD DO World Of Tanks KLIKNIJ W LINK
Awatar użytkownika
Gorzki93

Postautor: Gorzki93 » 15 paź 2015, 16:42

Zostało mi 10k expa do dychy. Niszczara rewelacja. Nim się nie stoi, nim sie rozjeżdża wrogów. Będę musiał go sprzedać, bo hajsu zawsze brakuje, ale kto wie na przyszłość.
X_______T110E5, IS-7
IX_______T95, VK45.02B
VIII______AMX50 100, Panther 2,
VII______Black Prince, T-43, SU-100M1, T71, Auf.Panther
Inne_____SU-100, CGC, 59-16, T21, E8 Sherman, A-20,
flipor

Postautor: flipor » 09 gru 2015, 16:55

Dzień dobry! To na prawdę bardzo dobry czołg, aktualnie na nim gram i nie mam do czego się doczepić, Pozdrawiam
nansa

Postautor: nansa » 27 wrz 2016, 17:51

nie ma to jak jazda T-95 z uszkodzonym silnikiem i rannym kierowca hahah :) a pod górke to stoi :)
Neoros

Postautor: Neoros » 05 paź 2016, 6:53

nansa pisze:nie ma to jak jazda T-95 z uszkodzonym silnikiem i rannym kierowca hahah :) a pod górke to stoi :)

Tog w takiej sytuacji cofa. Nie ważne, że próbujesz jechać do przodu.
Taki protip. W Togu zadziałało. Odwróć się i spróbuj cofać w stronę górki. Takie stare sprawdzone triki z innych gier o dziwo w tak zaawansowanej WoTowej fizyce też są skuteczne.
Obrazek

Wróć do „Czołgi amerykańskie”