M103

Piecia37

Re: M103

Postautor: Piecia37 » 11 paź 2012, 8:54

No ok , napewno sprobuje bo szkoda tyle kasy :) a zbieranie jej zajmuje mi dlugie tygodnie :( wyczailem sam ze z boku wszystko go przebija i zaczelem sie ustawiac przodem ale i tak to na niewiele sie zdaje :( tak samo mialem z IS3 , wprawdzie nie ten sam problem ale znow tamtym na odleglosc nic nie moglem trafic , zero celnosci a byl juz wymaksowany. zaczynam podejrzewac ze nie wszystkie tanki sa takie same . dzis musialem kupic premium choc zarzekalem sie ze nigdy nie bede napyhal im kieszeni ale musialem bo jzu zaczynalo mi brakowac kasy , no i myslicie ze na premium jest lepeij ? moze o tyle ze zamiast 10-15k do tylu tylko 3-4:) masakra :) nadrobie tygrem kase na premium i dalej bede meczyl M103 :) dzieki za porady i owodzonka w grze :)
-> World of Warships - walcz na morzu!
stiopan

Postautor: stiopan » 11 paź 2012, 10:37

To może zanim go dobrze wyczujesz trzymaj się trochę z tyłu? Nie camp ale i nie pchaj się do przodu. Działo jest celne więc spokojnie złapiesz dmg. Na fragmencie mojego zdjęcia widać że można killować wszystkie czołgi w grze więc tu nie powinno być problemu.

Ja grałem na premce więc na zarobki nie narzekałem choć oczywiście na następcę nie zarobił. Ale kilkaset tysi na nim wyczesałem. Bez premki będzie gorzej bo koszty są spore ale to akurat na tym tierze to norma.
Piecia37

Postautor: Piecia37 » 12 paź 2012, 10:37

stiopan pisze:To może zanim go dobrze wyczujesz trzymaj się trochę z tyłu? Nie camp ale i nie pchaj się do przodu. Działo jest celne więc spokojnie złapiesz dmg. Na fragmencie mojego zdjęcia widać że można killować wszystkie czołgi w grze więc tu nie powinno być problemu.

Ja grałem na premce więc na zarobki nie narzekałem choć oczywiście na następcę nie zarobił. Ale kilkaset tysi na nim wyczesałem. Bez premki będzie gorzej bo koszty są spore ale to akurat na tym tierze to norma.

Probuje teraz nim grac jak medem bo inaczej nie ma szans , fakt ze moze troszke lepsze pociagniecie ma pierwsza 120-tka ale jak mnie namierzy ze dwa tanki to juz leze , nie ma szans i choc trzymam sie raczej za pierwsza linia to i tak jakos smiesznie z daleka mnie wykrywaja i szosty zmysl dowodcy zawsze jaks pozno reaguje :( juz do tej pory stracilem pol miliona kredytow , musialem kupic premke zeby nie byc zmuszonym czego sprzedac, choc mam wyjscie odsunac go na bok i grac innymi ale pokusa jest silniejsza. MOim skromnym zdaniem jak na IXtier powinien miec troszke lepszy pancerz bo w walce czolo w czolo nawet IS trzeci daje mu bez wiekszych staran rade
Awatar użytkownika
wuj3k

Postautor: wuj3k » 15 paź 2012, 14:07

Piecia37 pisze:Probuje teraz nim grac jak medem bo inaczej nie ma szans , fakt ze moze troszke lepsze pociagniecie ma pierwsza 120-tka ale jak mnie namierzy ze dwa tanki to juz leze , nie ma szans i choc trzymam sie raczej za pierwsza linia to i tak jakos smiesznie z daleka mnie wykrywaja i szosty zmysl dowodcy zawsze jaks pozno reaguje :( juz do tej pory stracilem pol miliona kredytow , musialem kupic premke zeby nie byc zmuszonym czego sprzedac, choc mam wyjscie odsunac go na bok i grac innymi ale pokusa jest silniejsza. MOim skromnym zdaniem jak na IXtier powinien miec troszke lepszy pancerz bo w walce czolo w czolo nawet IS trzeci daje mu bez wiekszych staran rade

ale glosisz herezje, jak sie ustawiasz tak, ze masz wrogow z boku to sie nie dziwie, z przodu to rykoszetuje az milo! musisz wczuc sie w ten czolg, to nie med, to HT, mozna jezdzic na pierwszej lini, tylko ustawiac sie do wrogow przodem! rof i pena w dziale jest nie samowita, przebijesz z przodu wszystkie czolgi. przyjemny czolg
Obrazek
Awatar użytkownika
yamato-i

Postautor: yamato-i » 16 paź 2012, 6:56

Na moim M103 ciąży jakaś klątwa, która sprawia że win ratio oscyluje zaledwie około 40%. Czołg wymaksowałem a załoga kończy 2 perk, jednak odsetek przegranych jest dosyć wyskoki, nie mam szczęścia do niego. Ostatnie działo sprawuje się świetnie, ale wieża moim zdaniem jest za słaba, wielka i łapie wiele. Płakałem kiedyś na ISa-8 za jego papierowość, jednak 103 gorsza.
Obrazek

Obrazek
stiopan

Postautor: stiopan » 16 paź 2012, 7:16

Nie żartuj. M103 nie jest tytanowy ale też nie jest z papieru. Stój zawsze przodem do czołga wroga, kryj się po strzale a jak nie ma gdzie to ruszaj się delikatnie przód-tył. Wtedy trudniej będzie trafić włazy. Owszem, są działa co cię przebiją zawsze ale to taki już urok tego tieru. Nie licz na to że na 9 tierze będziesz nietykalny. Ważne żeby zanim się padnie zrobić swoje a na tym czołgu "to bułka z czymś tam..."
Munga

Postautor: Munga » 16 paź 2012, 8:34

Ten czołg ma mega pancerz. Nie wolno tylko stać w miejscu. Wygranie pojedynku twarz w twarz z is7 przy 50% obu czołgów to żaden problem :)
Garaż:
Lorraine40t, T-62A(!), IS-4, IS-7, Obj.261(!), MS-1, Obj.704, E-100, Leichttraktor, T34, T110E5
Awatar użytkownika
DiablaK17

Postautor: DiablaK17 » 16 paź 2012, 11:09

Z tym mega pancerzem to się nie zgodzę. Powiedziałbym, że jest pomiędzy IS-8 a E-75. Natomiast jeśli chodzi o pojedynki z IS-7 z taką samą ilością HP to zgadzam się w 100%. Działo jest super i nie ma takiego czołgu w grze, którego nie przebije od frontu. Co do gry nim, trochę podobnie jak IS-8, czołg wsparcia. Bardzo fajnie pojechać za takim Mausem czy IS-7 i ładować kluski za ich pleców. A kolega niech się nie przejmuje tym win ratio, bo na tych tierach IX i X randomy zostały opanowane przez stado baranów, zwłaszcza kierowców IS-7, IS-4 i E-75, którzy myślą, że są nieśmiertelni. Wczoraj jadąc M103 zjechałem całego IS-4 do 120hp, aż wkońcu mnie dobił. Więc nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Jak najwięcej takich akcji, żeby zaskoczyć przeciwnika, wspierać większe lwy, a jak jesteśmy na górze listy pobawić się z wystawianiem wieży i powinno być ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
yamato-i

Postautor: yamato-i » 16 paź 2012, 11:18

Stosuję od dawna taktykę-na wprost-i inne równie przydatne techniki. Po prostu nie mam farta do niego. Na powiedzmy 5 bitew, przeważnie 3 mam w plecy. Wówczas przesiadam się na E-75 i odrabiam straty. M103 mi się podoba ale jak do tej pory mam szczęście do losowań, gdzie zanim coś zrobię 1/3 skladu już odparowuje. Takie szczęście mam tylko na tym czołgu. Nie raz udawało mi się samotnie bronić flanki z powodzeniem, lecz w pojedynkę przy przewadze wroga i braku wsparcia, trudno coś zdziałać.
Obrazek

Obrazek
nagazie

Postautor: nagazie » 19 paź 2012, 9:10

Czy na M103 robiliście najlepsze działo czy zostawaliści przy pierwszej 120tce i robiliście od razu Xtier? Ta pierwsza 120tka jest moim zdaniem wyśmienita i sie zastanawiam czy nie szkoda expa na najlepsza.

Wróć do „Czołgi amerykańskie”