M4A2E4 [premium]

litwinek270596

M4A2E4 [premium]

Postautor: litwinek270596 » 23 lut 2012, 19:23

Co sądzicie o tym czołgu? Był on dodawany do wyposażenia graczy zarejestrowanych na becie. Osobiście nie grałem nim dużo ale teraz ze względu na to, że potrzebuję kasy na ferdka wróciłem do niego. Jest dość dobry ale jego największa wada to działo. Na dodatek jest dość dobrze losowany.

Czekam na opinie innych.
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Taszi

Re: M4A2E4 [premium]

Postautor: Taszi » 25 lut 2012, 8:34

Na samym początku gry był ok, szczególnie w bitwach 15 M4 na 15 innych M4 :P Ale od innych tierów V odstaje, także od innych premiumów. A "dzięki" swojemu działku też kokosów nie zarabia więc ja na Twym miejscu grałbym czym innym w celach zarobkowych. Nie każdy premium jest idealną zarabiajką, tym bardziej premium-prezent.

Czołg po jakimś czasie sprzedałem bo ani przyjemności z bitew nie było, ani super kasy nie przynosił- a jak ma stać w garażu i obrastać kurzem to na co mi on :P
Garaż: T-50-2; IS-3; S-51; Bat Chatillon 25t; AMX 50 120; Lorraine39 L AM; PzKpfw 38H735(f); Tiger; Maus; Locust; Chaffee; Patton; T34; M103; T110E5; T25/2; T95; T92
Obrazek
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 25 lut 2012, 8:39

Na początku dawał wystarczające zyski aby wyjść na swoje i łatwo zarobić na takiego KW.
Podobnie jak Taszi, sprzedałem ten crap, lecz te bitwy, które na nim zrobiłem zapewniły mi lepszy start bez premki :)
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
kalash

Postautor: kalash » 25 mar 2012, 12:57

Bardzo fajny czołg, spokojnie wygra 1v1 z każdym tierem 5 przez dpm i szybkostrzelność(oczywiście poza kv i "wymaksowanym" T1H).
Główną zaletą są losowania prawie ciągle na górze stawki.
Garaż: Maus, E50 Ausf.M, Gw Type E, ISU-152, KV2, M4A2E4, TigerII + dużo nisko tierowych maszyn.
Nick w grze; KillerBartek
Obrazek
neomagnet

Postautor: neomagnet » 26 mar 2012, 14:35

Grając zwykłem M4 kilka razy się na niego natknąłem i według mnie to żaden przeciwnik. Jak się ma 105mm albo 76mm to się go rozwala prawie bez strat własnych. Od frontu mnie nie przebił. Ten czołg to taka medowa wersja T14, czyli nic nadzwyczajnego według mnie. Ne wiem jak wygląda sprawa z zarabianiem na nim, ale jak go widzę w grze to na ogół kończy jako jeden z pierwszych i to bez fraga.
Awatar użytkownika
Yuki

Postautor: Yuki » 28 kwie 2013, 22:09

Dig, dig, dig... Odkopane :mrgreen:

Niedawno powróciłem do tego czołgu i powiem, ze mimo niedomagającego czasami działa jest on jak najlepszym pojazdem dla osób lubiących się zrelaksować na polach bitew. Jego największą zaletą jest (ooo tak) wielki bonus do lansu w bitwach randomowych. 8-) Jeśli już przestaniesz być totalnym hipsterem, możesz dostrzec, ze mobilność jest całkiem, całkiem (wg mnie lepiej niż w pz4). Opancerzenie też potrafi zrobić swoje mimo 2-letniego leżakowania w garażu. ;)

Tak czy inaczej mam mały apel do ludu forumowego: pokażmy, że beta testerzy jeszcze nie wyginęli. M4A2E4 w ruch i do boju!!! :D

[EDIT]

Taki mały "pokaz" na co stać M4A2E4. Pierwsza bitwa - przegrana wśród 7 i 8 tierów. Druga - zwycięska wśród 6 i 7. (+ przybliżone zarobki) ;)

[spoiler]Obrazek[/spoiler]

[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Obrazek
faloxx

Postautor: faloxx » 29 sty 2015, 7:50

Prawda na temat tego czołgu jest taka, że jest bardzo skutecznym zarabiaczem i na Vt i nie odstaje od rywali na swoim poziomie.

Opinie powyżej są podyktowane tym, że gdy wyszła oficjalna wersja gry to na początku zarabiało się nim wyśmienicie. Potem jak ludzie porobili różne czołgi granie na nim stało się nieznośne. Praktycznie w każdej bitwie rzucało go nawet na 8t, gdzie był zupełnie bezużytecznym złomem. Wtedy uważałem, że devsi dali graczom prezent, takie zgniłe jajo. Dlatego też porzuciłem go na prawie 2 lata, nie grałem nim wcale.

Jakieś dwa miesiące temu postanowiłem nim raz zagrać, dla jaj i od razu zdziwienie, poprawili mu MM. Rzuca go na 5t, czasem jest kilka 6t tanków. I w takim zestawieniu daje radę. Oczywiście trzeba wiedzieć kiedy się wycofać, bo bicie się "face to face" z jakimkolwiek HT gwarantuje dębową jesionkę. Ale jak się trochę pomyśli, to zabawa jest przednia :]

Wróć do „Czołgi amerykańskie”