T110E5

striker13

Re: T110E5

Postautor: striker13 » 23 lip 2014, 16:00

Jak dla mnie ten czolg zasluguje na Buffa i to dobrego .Wedlug mnie jest po prostu nijaki ani to nie jest med bo wolny,za slaba moblinosc ,jak na HT to malo hp pancerz taki sobie bo wieza i gorna plyta dosyc ok jedynie ten cycek i dolna plyta bardzo slabe . Wezmy pod uwage np HT'ka bytoli FV 215b ma super dzialo ,celuje szybko ,laduje szybko, celne, wieza imo lepsza ok dolna plyta jeszcze gorsza niz w E5 ,ale przynajmiej ma sporo hp i mozna jeszcze pokusic sie od sidescrape'a ,a w E5 jak powiedzialem nie ma nic tak naprawde dobrego .Rozumiem , ze to MBT ,ale tak naprawde realia w tej grze sa zupelnie inne i HT powinny byc HT'kami a nie wiadomo czym.Bardzo liczylem na ten czolg ale sie rozczarowalem myslalem ze to bedzie to . Co waszym zdaniem powinni buffnac w tym czolgu bo mnie boli 1 sprawa a, mianowicie cycek na wiezy powinien byc twardszy (prawie tak jak w E3 ) bo jakas depresje dziala posiadamy a ten WS utrudnia w wykorzystanie tej zalety i ROF podobny jak w FV 215b . A waszym zdaniem ?

PS: Za ewentualne bledy przepraszam.Prosze o poprawke.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 23 lip 2014, 21:11

Mała wytrzymałość? Ma 2200 HP, podczas gdy is7 - 2150. T57 - 2250. AMX50B - 2100.
Moze za duzo bys chciał :)? wg mnie wytrzymałosc jest dobra, bo wazy ok 54 ton (porównaj z masą e100 i bedziesz wiedział o co chodzi).
Buffnąć? nie ma potrzeby. Czołg jest bardzo dobry, kwestia ogrania, bo mi np M103 niezbyt dobrze sie jezdziło. E5 to co innego. Mobliny, szybkostrzelny, ładnie kroi dmg i z daleka nieźle odbija. Zawsze mozna sie schowac zanim powolny ciezki niemiec czy rusek namierzą. G
Cyc to głowna bolączka, faktycznie, mogłby zbierac mniej. No ale cos za cos. Rzuszaj wieżą, ciezej trafic w cyc.
striker13

Postautor: striker13 » 24 lip 2014, 11:47

Pejotl79 pisze:Mała wytrzymałość? Ma 2200 HP, podczas gdy is7 - 2150. T57 - 2250. AMX50B - 2100.
Moze za duzo bys chciał :)? wg mnie wytrzymałosc jest dobra, bo wazy ok 54 ton (porównaj z masą e100 i bedziesz wiedział o co chodzi).
Buffnąć? nie ma potrzeby. Czołg jest bardzo dobry, kwestia ogrania, bo mi np M103 niezbyt dobrze sie jezdziło. E5 to co innego. Mobliny, szybkostrzelny, ładnie kroi dmg i z daleka nieźle odbija. Zawsze mozna sie schowac zanim powolny ciezki niemiec czy rusek namierzą. G
Cyc to głowna bolączka, faktycznie, mogłby zbierac mniej. No ale cos za cos. Rzuszaj wieżą, ciezej trafic w cyc.

Każdy pancerz z daleka ma wieksza efektywnosc , krecenie wieza czesto nic nie daje bo trafiam czesciej na dobrych graczy ktorym nie trzesie sie reka jak przyjdzie co do czego .Ja rowniez uwazam , ze ten czolg az tak slaby nie jest , ale czegos mi w nim brakuje (glownie ten cycek mnie irytuje.)

Wróć do „Czołgi amerykańskie”