M18 Hellcat

Megster

Re: M18 Hellcat

Postautor: Megster » 22 wrz 2012, 15:25

Czy to normalne, że Hellcat tak wolno się rozpędza? Przesiadłem się z T49 i szok. Mam najlepszy silnik, gąski nieopracowane - choć nie wiem czy one coś poradzą. W porównaniu do poprzednika przyspieszenie jest, delikatnie mówiąc, słabe...
-> World of Warships - walcz na morzu!
przemo8998

Postautor: przemo8998 » 22 wrz 2012, 17:48

Tak, w którymś to patchu znerfili jego przyspieszenie.
mark09

Postautor: mark09 » 06 paź 2012, 21:56

Co do przyspieszenie, testował ktoś "Ulepszone drążki skrętne" w Hellcacie. Zastanawia mnie jak ten TD wtedy się zbiera, przy zamontowanych najlepszych modułach jest ok 1,35 tony zapasu do limitu obciążenia. Z drążkami powinno 3,53 tony do maksymalnego limitu. Co prawda nie zmienia się masa samego pojazdu, ale na pewno sama manewrowość się zwiększy i mniejsze straty prędkości będą przy skrętach.
Osobiście testowałem benzynę, ale to była tak znikoma poprawa zarówno osiągów jak i obrotu wieży, więc szkoda dodatkowego sreberka.
Awatar użytkownika
zmechol666

Postautor: zmechol666 » 06 paź 2012, 22:12

przemo8998 pisze:Tak, w którymś to patchu znerfili jego przyspieszenie.

Od tego momentu jak go osłabili przyspieszenie to już nie był ten sam czołg :( . Mimo wszystko jest to całkiem niezły kosiarz ale wg. mnie nerw był niepotrzebny, ten niszczyciel nie posiada pancerza , wszystko nas dziurawi jak chce , broni się tylko swoim działem i mimo wszystko nie najgorszej mobilności, zarobki również mu okroili . Już dość dawno temu go sprzedałem ale wspominam go mimo wszystko bardzo mile i na pewno potencjalni gracze którzy go zakupią powinni być zadowoleni.
Pozdro
tom21

Postautor: tom21 » 06 paź 2012, 22:36

mark09 pisze:Co do przyspieszenie, testował ktoś "Ulepszone drążki skrętne" w Hellcacie. Zastanawia mnie jak ten TD wtedy się zbiera, przy zamontowanych najlepszych modułach jest ok 1,35 tony zapasu do limitu obciążenia. Z drążkami powinno 3,53 tony do maksymalnego limitu. Co prawda nie zmienia się masa samego pojazdu, ale na pewno sama manewrowość się zwiększy i mniejsze straty prędkości będą przy skrętach.

ile razy jeszcze trzeba będzie powtarzać że drążki skrętne nie mają kompletnie żadnego wpływu na manewrowość?! drążki zwiększają jedynie limit obciążenia, czyli mając je czasami nie musisz ulepszać zawieszenia aby wpakować resztę modułów, nic poza tym
Garaż: KW5; T-44; IS4; Jagdtiger; Bat Chatillon 25t; Object212; T-50-2; PzKpfwIII/IV; M4A3E2; MEDIUM MARK I + 2 miejsca w garażu
Czołgi odkryte na które nie mam hajsu:
IS7,Object 704
Awatar użytkownika
wuj3k

Postautor: wuj3k » 10 paź 2012, 10:22

ile razy jeszcze trzeba będzie powtarzać że drążki skrętne nie mają kompletnie żadnego wpływu na manewrowość?! drążki zwiększają jedynie limit obciążenia, czyli mając je czasami nie musisz ulepszać zawieszenia aby wpakować resztę modułów, nic poza tym

+ dodaja 30 % hp do gasek ( źrodło wiki )
"+10% Suspension Load Limit and +30% to Suspension hit points (in-game description is incomplete)."
tak czy innaczej ten czolg robi masakre wsrod wrogow!
penetracja, rof , dmg i wychyl dziala sprawia ze staje sie zabojczy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina_NUG

Postautor: GrubaRozkmina_NUG » 10 paź 2012, 14:50

On nie jest zabójczy, zabójczy to jest JT z 500m. Hellcat to MASAKRATOR, to pogromca, to nemezis dla każdego kto nawinie się pod lufę a jeśli się nie nawinie to mobilność Hellcata pozwala mu wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, że zawsze jest ktoś do kogo można strzelić aż do wyczerpania amunicji:D. Inne TD nie mogą sobie na takie rzeczy pozwalać, muszą czekać na wroga i jeśli wróg się nie pojawi to trzeba powiedzieć papa dobrym wynikom po bitwie :).
Jedyny czołg który jest w miarę bezpieczny to kw4, reszta wliczając w to isa 3 i KT musi respektować kociaka :).
Prawdy WOT:
drużyna po lewej ma zawsze słabsze pojazdy niz prawa

VII t. w 60% wrzuca mnie z X -tkami a niejednokrotnie uczestniczyłem w bitwach gdzie jadąc PziV lub VK3001P lądowałem z IX-tkami

Pantera | Jagdpantera | JT | Sherman | T-50 | T-44 | IS-8 | IS-4 | SU-152 |
beduiniec

Postautor: beduiniec » 10 paź 2012, 16:42

Mowicie ze okroili jego zarobki wiec zapytam ile srednio zarabia na wygranej i czy sa straty po przegranej bitwie. Waham sie czy go kupic bo mam w garazu kt vk28 a po wejsciu anglikow zamierzam kupic jgp2 i nie wiem czy po zakupie m18 moj garaz bedzie jeszcze w stanie sie zbilansowac bez zakupu premki
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina_NUG

Postautor: GrubaRozkmina_NUG » 10 paź 2012, 17:03

Wyjść na minus nie ma szans, po prostu to niemożliwe. Co do zarabiania to zależy ale dobry gracz z palcem w tylnej części ciała wyciągnie z niego min. 15k co bitwę na czysto, słaby raczej poniżej 8 nie zejdzie nawet grając jako scout samobójca.
Prawdy WOT:
drużyna po lewej ma zawsze słabsze pojazdy niz prawa

VII t. w 60% wrzuca mnie z X -tkami a niejednokrotnie uczestniczyłem w bitwach gdzie jadąc PziV lub VK3001P lądowałem z IX-tkami

Pantera | Jagdpantera | JT | Sherman | T-50 | T-44 | IS-8 | IS-4 | SU-152 |
pwoznicki

Postautor: pwoznicki » 23 paź 2012, 7:50

GrubaRozkmina_NUG pisze:Wyjść na minus nie ma szans, po prostu to niemożliwe. Co do zarabiania to zależy ale dobry gracz z palcem w tylnej części ciała wyciągnie z niego min. 15k co bitwę na czysto, słaby raczej poniżej 8 nie zejdzie nawet grając jako scout samobójca.
Taaaa i co jeszcze? Zagraj bez premium to zobaczymy czy te 15k średnio/bitwę będziesz miał na czysto:)
Obrazek

Wróć do „Czołgi amerykańskie”