T28 Prototype

virtello

Re: T28 Prototype

Postautor: virtello » 23 maja 2012, 6:23

203mm pancerza przy umiejętnym ustawieniu praktycznie nie daje możliwości przebicia żadnemu HT do 8 tieru o ile nie pozwalasz mu dokładnie przycelować w jakiś weakpoint. Rola blockera polega na blokowaniu a nie na wkopaniu się w ziemie i wymianie ognia. Trafiając jako top tank często decydujemy o losach bitwy (specjalista, obrońca i stalowa ściana w jednej bitwie kupiła moją sympatie do tego td) trafiając na X tiery montujemy sprzęt w krzakach i czekamy na dobry los. Radzę też trzymać się blisko twardych przeszkód bo artyleria wręcz kocha T28 i jego maksymalne 18km/h
-> World of Warships - walcz na morzu!
Gumi75

Postautor: Gumi75 » 25 maja 2012, 12:02

Witam
Gram jakiś czes tym czołgiem. Mam wszystko rozwinięte na max. Czołg jest ok tylko strasznie wolny i nie celny na większe odległości. Grając nim tak jak i innymi TD nie można dopuścić by przeciwnik wjechał nam na bok a co gorsze tył bo już po nas. Ogólnie czołg super. Wczoraj ubiłem nim 8 na mapie.
Awatar użytkownika
Babymoore12

Postautor: Babymoore12 » 29 cze 2012, 13:05

T28 Prototype hmm...czołg fajny ale jak jest wymaxowany. Granie nim jako stockowy jest nudne , monotone , tracimy kase żadko zarabiamy na nim . Z 105mm no szału nie ma . Większy dmg i penetracja . Pocisk kosztuje 1 000 kredytów a to coś jednak jest . Taki przykład pocisk do działa 105 mm kosztuje 1 000 kredytów a pocisk do 120 mm kosztuje o 10-30 kredytów więcej (nie tysięcy) .. A 120 mm ma dużo więcej penetracje i dmg choć jest mniej celne . Odblokowywanie silnika czy gąsienic przed zdobyciem 120 mm nie ma sensu bo tak czy siak 120 mm zamontujesz na stockowych gąsienicach a nowy silnik czy gąsienice mało ci dają . A zdobycie ich obu to 20 k expa a wtedy brakowac ci będzie jedynie 30-35 k expa do 120mm , o ile masz już odblokowane 105 mm za 16k expa.Polecam dla tego czołga jeśli jest stockowy premium to sporo da . To taka opinia o moim czołgu. Aha bym zapomniał o pancerzu :) Pancerz jak na 8 tier no raczej dobry chociaż zwykłe T28 ma dużo większy pancerz. Jeśli dobrze się ustawisz i masz farta E - 100 z najlepszym działem cie nie przebije. To tyle .. :)
Awatar użytkownika
chowart

Postautor: chowart » 06 lip 2012, 14:09

Dziwny jest ten pancerz prototypa. Ostatnio odbiłem isa 4 i bl 10 z isu 152, nawet nie byłem jakoś zkątowany. Natomiast Wczoraj bylem mocno skątowany, a przebijał mnie lowe (mowa o dolnym pancerzu) i nie strzelał w żadne wakespoty, tylko normalnie w blachę...Miałem też zwykłego t 28 ,ale on w dolną belkę już wyłapywał wszystko od trierów 8 w górę, wiec zastanawia mnie ile ma dół w prototypie i w zwykłym t 28, bo myślałem że mają tyle samo czyli 203, ale jakoś na prototypie więcej odbija dół
sokoltdx

Postautor: sokoltdx » 28 lip 2012, 13:00

Moja przygoda z T28 prototype dobiegła końca, gdyż zbadałem T30.

Podsumowianie : TD jest wyśmienity. Bardzo Dużo odbija, działo jest szybkie i średnio zadaje 400dmg. Jezeli nas wylosuje na górze listy, śmiało można walczyc w pierwszej linii, dzieki obrotowej wieży juz byle skaut nam nic nie zrobi. Po wbiciu załogi na 100% i najlepszego działa z każdej bitwy wychodziłem z minimum 3-4fragami, rekord to 7 , procent trafień 74% czyli dla mnie przyzwoicie. Dzialo w miare celne i czesto dostajemy snajpera.

Teraz gdy sie przesiadlem na T30 juz tak duzo nie odbijam, byle kw5 mnie przebija, co w przypadku prototypa bylo by nie do pomyslenia.

Wady : Bardzo wolny, miekka wieza obok jazma dziala, zawsze wale w to miejsce jak spotykam drugiego t28p i zawsze wchodzi, bo w osade dzialka nie koniecznie.

Ogolnie polecam, swietna zabawa i samemu naprawde mozna wiele zdziałac.
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 10 paź 2012, 3:24

jacekkk pisze:Mam pytanko : czy warto odblokowywać gąski czy raczej szkoda expa (15k) czy jest zauważalna różnica w prowadzeniu TD po wprowadzeniu patcha 8.0 ?

Różnica niewielka, ale moim zdaniem warto. Zwłaszcza że na Prototypie zostanę na dłużej bo chcę potem z niego pójść w obie gałęzie TDków USA. celność działa po patchu nie spadła, jest nadal boleśnie dla przeciwnika precyzyjne.
Awatar użytkownika
Wroona

Postautor: Wroona » 16 paź 2012, 19:45

Przedni pancerz poezja, odpowiednio ustawiony ciągle odbija nawet od gniazda km-u i pod ryjkiem też dinguje, kilka razy odbiłem od Mausa :D. Działo dobre jak na ten tier, czołg bardzo wolny, obrót, prędkość, wieża też. Jeśli atakują cie od przodu jesteś panem sytuacji, i odbijasz aż miło. Ale jak cie objadą, to szybka śmierć boki, tył papier. Samemu ciężko jest sobie poradzić, bo właśnie zaraz cie objadą. Czołg na krótki dystans uzależniony od drużyny, z daleka jest już lepiej.
Deformator1977

Postautor: Deformator1977 » 19 paź 2012, 9:39

Od wczoraj jeżdżę tym czołgiem i dawno mi się tak dobrze nie grało żadnym td. Przesiadka z T25/2 okazała się zbawieniem:)

Od razu powiem, że mam wyposażenie na max, działo i reszta z T28, dokupiłem tylko gąski.

Z modułów wybrałem dosyłacz, osłonę HE i szybsze celowanie.

Zalety:
- szybkostrzelne i celne działo poziomu 10 (chociaż czasami sprawuje się gorzej niż wynika to z parametrów)
- obracana wieża.
- niezły pancerz.
- działo nie pada jak szybko jak w T28, dlatego że większość przeciwników strzela do nas z AP w dolna płytę (jak macie inne doświadczenia to napiszcie).

Wady:
- wolny, chociaż jak ktoś pojeździ T95 to pojęcie wolny nabierze innego znaczenia hehe.
- łatwy kąsek dla arty ze względu na otwartą wieżę.

Dzisiaj stojąc lekko po skosie odbiłem Jagdtigera i kilka razy E-50.

Najbardziej muszę uważać na szybkie medy. Szczególnie T-44 potrafi wyjechać nie-wiadomo-skąd i wtedy tak naprawdę mogę sobie wcisnąć F7:)

Poza tym jeżeli już AMX 13 75 albo 13 90 przebije się do drugiej linii z pełnym magazynkiem to może być ciężko.

Celowo nie piszę o Lorraine i Batmobilu bo są to czołgi, na które wszyscy polują także rzadko je widzę z bliska:)

Pozdrawiam,
Błażej
Gumi75

Postautor: Gumi75 » 01 lis 2012, 14:30

Witam grałem zrobiłem już T30. Czołg przyzwoity ale strasznie wolny. Trzeba się raczej trzymać z tyłu. Boki wszystko przyjmują i lepiej mieć pomoc jak wpadnie inny czołg. Działo nieźle wali ale dość niecelne zwłaszcza z daleka.
Awatar użytkownika
wuj3k

Postautor: wuj3k » 05 gru 2012, 11:31

witam,

warto nosic siatke i szkolic zaloge w camo?
i ile sekund wynosi rof dla topowego dziala?

Wróć do „Czołgi amerykańskie”