T28 Prototype

Awatar użytkownika
DiablaK17

Re: T28 Prototype

Postautor: DiablaK17 » 05 gru 2012, 12:30

Nie mam doświadczenia w TDkach, ale myślę, że camo jak najbardziej warto rozwijać w tego typu pojazdach i zawsze ciężej go będzie wykryć w lasku czy innych krzakach. Wsadziłem do niego rammer, wbiłem towarzyszy z myślą o kolejnych TDkach które długo ładują, dalej rozwijam camo, do tego lorneta i 10% skupienia celownika. Więc rof w takim zestawie to 8,52 sec. Jako, że to pierwszy TD 8 tieru, powiem, że jestem zadowolony. Co w nim najbardziej lubię super pancerz na przodzie. Kilka razy zdarzyło się zsolować inną 8 i żeby było śmiesznie nawet, gdy miałem 20% hp i staliśmy w jednej uliczce. Druga super sprawa to działo, z taką penetracją i dmg jest dla mnie kosmiczne, do tego bardzo szybko ładuje. Niestety nie jest super celne, ale można nim pograć. Największą wadą jest mobilność tego pojazdu, niestety bardzo łatwo go objechać, a że słabe boczki to pewna śmierć w starciu z medem. Ogólnie podsumowując dla mnie to typowy HT z mniejszą ilością HP i po początkowych bitwach, gdzie byłem załamany mobilnością okazał się całkiem przyjemnym potworkiem.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Yameso

Postautor: Yameso » 08 gru 2012, 0:44

Radzę też bardzo uważać na artylerię. TD-ek ma otwartą wieżę i pociski z nieba lubią bardzo nieprzyjemnie uderzyć. Zejście prototypa na 1 strzał nie jest rzadkością (od każdej arty >5)
cauliflower29

Postautor: cauliflower29 » 04 sty 2013, 18:43

Gra stockowym Prototypem to koszmar, dwa razy go kupowałem potem sprzedawałem, jak uzbierałem free expa to zdecydowałem się go kupić trzeci raz i zainstalować działko plus resztę części. I nie żałuję, i nie będzie nikt żałował jak dojdzie już do Prototypa w pełnym rynsztunku.
Ma swoje wady, jedna z nich to właśnie arty na która trzeba szczególnie uważać, druga sprawa to prędkość, jest niska ale z drugiej strony mamy pewność że nie wystrzelimy nieraz jak głupcy przed pierwszą linię i nie zginiemy na początku bitwy, trzymamy się z tyłu i punktujemy wroga. Każdy znajdzie dobre miejsca na każdej mapie dla naszego T28. Celność działa mogłaby być trochę lepsza.
Jak w każdym czołgu trafiają się kiepskie bitwy kiedy jesteśmy do tyłu, ale można też ostro pograć jak się trafi dobry team.
Po 81 bitwach jeszcze uczę się grać tym TD ale już go lubię, trafiły się już Stalowe ściany, Rozpruwacz, Spartanin, nawet Opanowany. T28 potrafi zaskoczyć np: zejście Typa59 na strzała.
Polecam go ale wymaksowanego.
Awatar użytkownika
Yameso

Postautor: Yameso » 11 sty 2013, 1:52

Jedna tona więcej? Jasne! Czemu jeszcze wolniej nie posuwać się tym żelastwem?

Celowanie, dosyłacz i lornetka.
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 16 sty 2013, 5:07

Ja bym polecał Lornetka, Dosyłacz, Siatka. Tłumaczę dlaczego. Z racji obrotowej wieży mniej się ruszamy niż na normalnych TDkach, czyli jesteśmy bardziej niewidzialni, dodajemy siatkę której nie przeszkadza obrotowa wieża i nasze szanse się zwiększają, nawet z 100% camo na każdym załogancie. Ulepszony celownik praktycznie niewiele daje na Prototype, wiem to z doświadczenia.
Awatar użytkownika
stona100

Postautor: stona100 » 16 sty 2013, 18:13

Ja za to u siebie zamontowałem siatkę, dosyłanie i osłoniętą optykę. Chociaż nie wiem czy lornetka nie byłaby lepszą...może jakieś opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 18 sty 2013, 3:06

Moim skromnym zdaniem osłonięta optyka to półśrodek, wiele nie daje. To TDk a nie zwiadowca, więcej stoimy w zasadzce niż jedziemy. Ale może Ty masz inny styl gry i akurat używasz go do szturmowania.
Awatar użytkownika
wuj3k

Postautor: wuj3k » 18 sty 2013, 12:17

jak sie jest na topie i jest np miasto
to pewnie ze sie nim szturmuje! nie dosc ze rof fantastyczny, to jeszcze z przodu cie nie przebija.
Syncio

Postautor: Syncio » 30 sty 2013, 20:10

Widze same "ostrożne" opinie... Dobilem do ostatniego dziala i jakos... tak... wracam do Ferdiego :? Ten czolg nie "lezy" mi zupelnie. Gralem aby wymaksowac to cos i mialem nadzieje ze w koncu pokaze to to pazurki ale... nie pokazalo ;) Czy jest dobry? W rekach gracza ktory "czuje" ta bestyje zapewne jest ale ja stracilem checi. Nie bede przytaczal po raz kolejny wad i zalet (wszystko zostalo juz napisane) Mam Isu i mam Ferdiego ( Francuzi in progres) i tymi TDkami gra mi sie wysmienicie. Uwielbiam Ferdiego za pancerz a Isu za $%^&*cie. Ten TD moze i ma kawal stali z przodu ale w dobie "gold ammo dla ludu" niestety nie zdaje egzaminu (Ferdi radzi sobie lepiej) Nie sprzedam ale odstawie na lepsze czasy :|

PS: albo zaraz @%&*@ sprzedam...
shineon

Postautor: shineon » 08 lut 2013, 9:18

Witam
I ja podziele sie moimi spostrzezeniami odosnie tego TDka (wymaksowany, T30 gotowy do zakupu)

Ogolnie calkiem przyzwoity TD niemniej wg mnie ma wiecej wad niz zalet
Zalety:
pancerz przedni, reatak, obtotowa wieza:

Pancerz przedni potrafi odbic przy skontowaniu nawet X tieru choc czasem od przody VII tier potrafi zadac dmg.
reatak dziala na poziomie pozostalych td VIII przyzwoity.
obrotowa wieza atutem szczegolnie na mapach miejskich.
Wady:
pozostaly pancerz, gabaryt, predkosc jazdy, predkosci obrotu,

Lichutki pancerz boczny i brak oslonietej wiezy powoduja duzy otrzymanay dmg nawet od arty IVtieru.- arta na tym td ma pole do popisu:)
Wielkosc powoduje ze jest latwym celem z daleka szczegolnie z boku
Ach ta predkosc cale 17km/h (ztad czesta pomoc innych ppl z wjazdem pod wzniesienia)-arta tezma pole do popisu z tego wzgledu + podczas szybkich rozgrywek ten td staje sie bez uzyteczny zarowno w pomocy przy kampieniu czy obronie swojej bazy znajdujac sie w polowiemap
Predkos obrotu- do zawrotnych nie nalezy i pomimo dodatkowego obrotu wieza i tak manewrowanie tym td oceniam na (- )

Osobno o dmg dziala X tieru na tym td
Dzialo troche mnie zadaje dmg niz poprzedwnik wyzej pisal
Min dmg z dziala jaki zadalem 336, a max 518 jaki mi wszedl]
srednio dmg zadawany z tego dziala na tym tdku miesci sie w przedziale 380-450 w sumie i tak nie najgorzej.
czynnikiem decydujacym ze pozbywam sie tego nijakiego td sa hity za 0. zirytowalem sie juz kilkakrotnie:)
np 3 seria hitow z ponad 100m w ELC za 0 , czy rekordowa seria 5 hitow za 0 w kw4 i T26E4

Wróć do „Czołgi amerykańskie”