M2 Light Tank

loo

M2 Light Tank

Postautor: loo » 13 mar 2012, 17:35

Temat poświęcony LT 2 tieru M2 Light Tank

cd uzupełniania listy xD
HT: T34 , M103 , IS7 , IS4 , TigerII
MT: Typ57, PantherII
Arty: M12 , S-51 , GWTiger
TD: Jadgpanther

Czekają na miejsce/chęć gry: Lorraine
-> World of Warships - walcz na morzu!
Pedro

Re: M2 Light Tank

Postautor: Pedro » 15 kwie 2012, 22:00

Całkiem przyjemny czołg, szybki, nie źle opancerzony jak na swój tier, dobrze losowany (1-3), mam na nim 50 bitew (63%wygranych) i 71 fragów około 100 wyspotowanych. Przyjemna zabaweczka
Andrzej1993

Postautor: Andrzej1993 » 14 maja 2012, 18:21

Czołg ten kupiłem dla własnej zabawy przedwczoraj, głównie dlatego, że zainteresowało mnie jego główne uzbrojenie - kaem M2 HB Browning .50
Przede wszystkim, jego niewątpliwym plusem jest duża prędkość (57 km/h) oraz - po wyszukaniu, kupnie i zamontowaniu - uzbrojenie (działo M-5 kal. 37 mm). Czołgiem udało mi się dwa razy w ciągu dnia zdobyć tytuł Specjalisty, mam na nim 26 rozegranych bitew oraz 27 zniszczonych czołgów (dlatego, że używam M2 HB).
Minusem z pewnością jest jego pancerz, który jest jak papierek, oraz owy kaem M2, który ma bardzo długi czas ładowania, pociski niewielką penetrację, a i w dodatku latają, jak Żyd po pustym sklepie.
Niemniej, nadal jeżdżę z tym kaemem, a załogę będę doszkalał do 100 %.
Przyjemny czołg, warty uwagi.
Katafalk

Postautor: Katafalk » 18 maja 2012, 0:42

Najbardziej uniwersalny czołg II tieru. Pancerz wcale nie taki papierowy, dużo odbija od autocannonów, a poza tym ma jednakową grubość z każdej strony. Przeciętne działko nadrabia dużą mobilnością i sporym zasięgiem widzenia. Bardzo przyjemny w grze.
MatriX

Postautor: MatriX » 27 maja 2012, 12:26

Mam na nim już "X" bitew, kupiłem go dla zabawy i okazał się super zakupem. Mały, zwrotny, szybki, z pancerzem odbijającym większość pocisków z działek automatycznych i czasem małych 37mm. Wieża wolno się obraca ale to nie problem, gdy mamy zamontowane działko 20mm. Sieje ono 15 strzałów ( 3 za każdym naciśnięciem ) i jak cały rój pocisków wejdzie w takiego BT-2 to nie ma przebacz- baj baj.

Lubię go bardzo za to działko i dobre zarobki. Fajna odskocznia od wyższych tierów i tertrarcha :)
W garażu na randomie: Tiger II*, SU-85*, Tetrarch*, M2 LT*, StuGIII.
Odblokowane: SU-100, Tiger P ,KW-3 ,T-150, E75, SU-8 i wiele wiele innych.
W planach: IS i coś do zarabiania.
Newbiep

Postautor: Newbiep » 27 maja 2012, 13:17

Czołg bardzo fajny ma wystarczajacy pancerz i bardzo dobry autocannon ten z 15 pociskami w magazynku i bardzo dobra mobilnosc ale pełnię swoich możliwości osiąga dopiero przy załodze 100% i odpowiednim pokierowaniu (nie "na pale" tylko z pomyslem) :) dobry czołgista może tą maszynką SAM wygrać bitwę. zaryzykuję nawet stwierdzenie że M2 LT jest OP (na II tierze). Poniżej taka przykładowa bitwa ktora miała wygladac na zasadzie "wejdz do bitwy, puknij cos, zgin i wracaj na wysokie tiery" (nie lubie prowincji i po prostu staram sie jak najszybciej skonczyc gre na tej mapie) a co wyszlo potem to juz bajka :)

http://www.youtube.com/watch?v=2ntNEnPQDLk

ponad 1k expa, około 20k kredytow i pare odznaczen (wszystko bez premki-niestety przez nieuwage obcielem koncowke z wynikami)
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Tajfun403

Postautor: Tajfun403 » 22 gru 2015, 19:50

Mój ulubiony :)
Nie wiem, dlaczego większość ludzi publicznie nim gardzi.
Chyba nikt nie grał w nim na stocku: na jednym magazynku można zestrzelić do 3 czołgów, a jak na jego przeciwników, penka suizy nie jest potrzebna
Jeden z najmocniejszych pancerzy na 2 tierze: od automatów lecą medale, a jak już ktoś przebije, to AP/APCR, więc nie trzeba się martwić, że arta weźmie na 1 hita :P
Prędkość bardzo dobra jak na taki pancerz. Może skręca wolno... i ludzie niepotrzebnie biorą topowy automat... to jego minusy.
Nie zawsze top jest najlepszy ;)

I tak nie widuję dużo tych czołgów w bitwach, a brytyjskiego klona, chyba 1 raz na ~sto bitew.
Ludzie go nie lubią, bo nie patrzą na parę(naście) plusów, lecz na 2 minusy :(

Dla tych, co go nie lubią:
Dawaj stocka*, przodem do wroga.
Skręcaniem nie przekreślaj, jak i topem pogorszonym**
Licz se dingi, od automatów powszechnych

* Lepszy na powszechne papierówki
** Wiele pojazdów ma to samo działo, lecz z lepszymi parametrami
damon64

Postautor: damon64 » 08 lut 2016, 14:42

chyba jeden z fajniejszych czołgów moim zdaniem :)

Wróć do „Czołgi amerykańskie”