T32

Newbiep

Re: T32

Postautor: Newbiep » 17 maja 2013, 19:05

Jak nie wchodzi ci w zwylkego tigera to nie wiem jak ty strzelasz? :) Moze w jarzmo dziala? Jak tak to nie wal tam tylko gdzie indziej :)

~1,8k SREDNIEGO DMG na bitwe tym czolgiem to nie jest jakis problem, skoro mi sie to udalo.
Nie uzywalem na nim gold ammo i jakos przebijalem nie tylko VII i VIII tiery ale tez IX i X (nawet te najgrubsze gdy popelnialy bledy)... trzeba tylko znac weakspoty i rozsadnie wybierac cele np.: nie ma co strzelac w dobrze ustawionego E75 (bo to zmarnowana pestka), podczas gdy gdzies w zasiegu strzalu jest ustawiony bokiem/tylem inny, miekszy czolg.

T32 jest tak dobry jak jego uzytkownik (to sie tyczy tez znacznej wiekszosci innych czolgow)... dobry gracz bedzie robil na nim sieczke, a typowy random-pomidor... jak to random-pomidor, zginie bez pozytku i bedzie narzekal na swoja maszynke.

Na pewno nie jest to idealny czolg na pierwsza "osemke" dla poczatkujacych ze wzgledu na:

-dosc niska penetracje dziala w porownaniu do konkurencji (brak znajomosci weakspotow, male obycie z gra i stosunkowo slaba znajomosc map na pewno dadza sie we znaki)

-slaby pancerz kadluba (czesto widze jak T32 pchaja sie na chama byle do przodu po czym odparowuja w pare sekund... to nie rusek, on jest zupenie do innego stylu :) )

Swoja droga na T32... zarabialem i bardzo rzadko wychodzilem chocby w okolicach 0, a minusy moglbym policzyc na palcach jednej reki. Gram bez premium
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Wallyleeusz

Postautor: Wallyleeusz » 17 maja 2013, 19:21

kabaret36 pisze:Fatalny czołg mam go 100% odblokowanego
Co z tego że wieża nie do przebicia skoro działo nikogo tez nie przebija - NAWET Z ZWYKLYM TIGEREM MA PROBLEM. Nie wiem jak to się dzieje ale na t29 100% wchodziło w tigera.
nawet isa 3 pot kątem 90% w bok przebić nie moge No JAPIER***E na samą myśl że musze w nim wbić ponad 100k expa. Teoretycznie obrażenia mają być takie same ale praktycznie są o wiele mniejsze.

P.S w d*pie mnie ściska jak po 5 bitwach jestem 40k w plecy
Na tym czołgu problemem jest zrobić 1500dmg przez te wszystkie mecze dobiłem tylko do 3000dmg rekordowo , a t29 robiłem po 6k... bijąc ósemki i siódemki

Odpuść!!! To samo działo jest pierwszym działem na M103 (IX). Gram nim trochę i powiem fantastyczny czołg mimo że działo jest z T29 to daje radę aż się zdziwiłem że aż tak dobrze się z tym działem gra i uszkodzenia wchodzą. Na M103 też nie ma strasznej tragedii, znam gorsze działa stockowe np.na BDR B1G albo VK 30.01 (D). Podpatrz filmiki na necie i stosuje bardzo posobną taktykę jak na T29 tylko pamiętaj iż to jest VIII tier. Pozdrawiam i powodzenia

P.S.
Pamiętaj później jest M103 czołg rewelacyjny nawet na stocku ;-)
Awatar użytkownika
zmechol666

Postautor: zmechol666 » 18 maja 2013, 15:07

Tydzień temu kupiłem sobie T32, pierwsze bitwy na stocku to były kompletne klapy, nie dość że losowania z samymi pro graczami co na ich miejscu bym odinstalował WoTa to czołg na stocku to druga kompletna klapa jak dla mnie, do tego grube losowania i mogłem jedynie robić za wrak który przynajmniej blokował mosty i inne wąskie dróżki. Sytuacja się całkowicie odmieniła po odblokowaniu wszystkiego, wtedy T32 nabrał całkowicie nowego znaczenia w końcu mogłem grać wieżą, w końcu tank się obracał jak należy po lepszych gąskach i szybkostrzelność lufki o 2 sek. też dużo zmieniło po odblokowaniu wieży. Nadal trzeba uważać ale teraz przynajmniej idzie wykorzystywać miejscówki gdzie T32 jest nie do ruszenia. Mam nawet takie wrażenie że kadłub jak by lepiej odbijał ? . Teraz tylko zostało polepszać statystyki po fatalnym starcie i zmierzać po kolejne dziecko amerykańskiej myśli :)
Ale T32 można spokojnie polecić .
Pozdro
Awatar użytkownika
karolko

Postautor: karolko » 29 maja 2013, 10:24

T 32 (według inteligentych inaczej):
1. wolny
2. mała penetracja
3. powoli się obraca
4. miękki przód
5. miękka wieża
6. wolno ładuje

T 32 (według inteligentnych):
1. bardzo szybki (wystarczy odblokować ostatni silnik)
2. ogromna penetracja (wystarczy grać na premium ammo)
3. szybko się kręci (wystarczy odblokować drugie gąsienice)
4. to nie jest typowy HT - to taki ciężki MED/snajper - i tak trzeba nim grać
5. nieprzebijalna wieża (wystarczy odblokować drugą wieżę)
6. bardzo szybko ładuje (wystarczy odblokować 2 wieże i założyć went/rammer)

Wszystko co powyżej - daje nam dobry HT 8 tiera - nie najlepszy, ale też nie najgorszy. Jeśli ktoś mówi, że T32 nie da się grać - to po prostu traci czas przy WoT.
NIEMCY:JgdPzE-100,E-100,Maus,E75,Lowe,Panter II,Nashorn
AMERYKANIE:M110E5,T69,T54E1,M46 PATTON, T1
ROSJANIE:ST1,KV-4,T-44,IS-3
FRANCUZI:AMX12t,AMX M4 45
ANGLICY:Valentine,Alecto
Do kupienia:GW TIGER

Mój nick w Wot-BadJuju
Newbiep

Postautor: Newbiep » 29 maja 2013, 10:35

(...)
2. ogromna penetracja (wystarczy grać na premium ammo)
(...)

wcale nie trzeba uzywac premium ammo... prawie 200mm penetracji to watosc w zupelnosci wystarczajaca, a nawet dobra :) ale moje zdanie to może pewna nalecialosc z KW5 (tam mam 167mm penetracji i wystarcza :) )

do pkt 2. napisalbym (wystarczy "wymaksować mózg", zamiast uzywac zlotka, bo na "Stockowy Mózg" nawet złoto nie pomoze :) )
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
Reznow45

Postautor: Reznow45 » 29 maja 2013, 14:48

T-32 to świetna maszyna, jednak wszystko zależy od konkretnych sytuacji, mapy i drużyny, co nam z nieprzebijalnej wieży i świetnej armaty, gdy nasi w tym czasei giną i po chwili zaczynasz obrywać z tyłu? Pojazd ogólnie świetny, jeśli dobrze pójdzie, to potrafi zdziałać na prawdę wiele.
Garaż: T32, T28, M46, ISU, Centek I, Caernarvon, 13/75
Awatar użytkownika
karolko

Postautor: karolko » 06 sie 2013, 10:15

Moją ulubioną mapką dla tego czołgu jest Lakeville. Jak się dobrze ustawię by bronić doliny, to nic mnie nie jest w stanie wykurzyć... Cały czas dingi od wieży. Potrzebne są tylko 2 ogarnięte TD, żeby blokować ewentualny rush na mnie. Pamiętam jedną grę: ja sam w T32 bronię doliny (bezpośrednio na górce) oraz 2 TD zakampione pod bazą - we 3 trzymaliśmy w szachu 6 czołgów: E75, IS3, T34, T29 i jakieś tałatajstwo - ubiliśmy 5 z nich - tylko IS 3 jakoś dotrwał do końca bitwy (druga strona mocno napierała - mieli do pokonania dużo mnie czołgów)

Mój nick w Wot-BadJuju
Duszak

Postautor: Duszak » 06 sie 2013, 15:15

Godny następca T29 , po wymaksowaniu w miarę szybki i zwrotny jak na HT . Kadłub miękki , ale na większości map mamy gdzie go ukryć i wtedy robimy za bunkier . Co do reszty map nie leżą mi mapy miejskie . Jakoś nie potrafię nim grać wśród budynków gdzie niewiele miejscówek na ukrycie brzuszka , a co 2-3 bitwę ostatnio rozgrywam nim na linii Zygfryda , Eńsku , Ruinbergu czy Himmilsdorfie . Wychylanie się zza budynków to proszenie się o strzał w boczek lub zdjęcie gąski , a nie wszędzie da się zastosować sidescraping . No i bardzo wrażliwy na ostrzał arty , ale to można w dużej mierze zniwelować znając miejscówki artylerii .
Jedyny poważny minus odziedziczonej po poprzedniku 105-ki to penetracja . O ile na VII tierze świetnie sobie radziła , tak z IX i X tierami już ma problem , zwłaszcza na większe odległości . Przydałoby się tak z 10-15 mm penetracji więcej lub obniżenie kosztów pocisku tak do 800 kredytek . Przy niespiesznej wojnie pozycyjnej , wywalam 15-20 pestek i ciężko wyjść na swoje .
Ogólnie czołg raczej wsparcia i do blokowania linii natarcia wroga , do frontalnego ataku lufa w lufę używać w ostateczności .
Duszak - WoT EU randomy bez premki i napinki na staty ;P .
Niemcy - GW Panther , Tiger (P) , Tiger II , Panther II
Rosjanie - KV-1 , KV-4 , IS-3 , T-44 , S-51
Amerykanie - T 25/2 , T32 , T20 , T71
Brytyjczycy - Black Prince , Comet
Francuzi - ELC AMX , AMX M4 45
Chińczycy - chwilowo nic
Awatar użytkownika
karolko

Postautor: karolko » 07 sie 2013, 8:37

Ja tam nie mam takich problemów z penetracją - standardowo gram z gold ammo - przełączam się na zwykłe tylko jak mam strzelać do czołgów poniżej 8 tiera. Z goldem nie ma najmniejszych problemów z penetracją.

Wszystko zależy od podejścia, dla mnie na przykład T32 jest tylko przystankiem na drodze do M103 - chcę uzbierać expa jak najszybciej się da - T32 i tak sprzedam (po prostu chcę M103 i tylko jego). Tracenie czasu ze standardową amunicją to z mojego punktu widzenie bezsens, im więcej spenetruję - tym więcej expa - tym szybciej odkryję M103 - proste i logiczne po mojemu. Cena amunicji gold nie jest mi straszna - mam Lowe, który zarabia i na utrzymanie garażu, kupowanie nowych zabawek oraz na takie "ekstrawagancje" jak gold ammo na czołgach, top gaśnice na wybranych. itp.

No, ale jak pisałem - to kwestia podejścia do tematu. Ze zwykłym ammo też się da grać.

Mój nick w Wot-BadJuju
Awatar użytkownika
zmechol666

Postautor: zmechol666 » 08 sie 2013, 0:44

Zostało mi już nie wiele do odblokowania M103, więc trochę naskrobie na temat T32.
Czołg na pewno nie jest dla nowicjuszy, znacznie trudniej się nim gra niż np. IS-3 który znacznie więcej od kierującego wybacza. T32 to czołg miejscówkowy ( lubię to zdanie :) ) praktycznie w każdej mapie znajdzie się dla niego miejscówka którą należy wykorzystać. W wraz z patchem polepszyła się celność dział, należy uważać bo przebicie włazu już do trudnych nie należy, największym utrapieniem to nie gold pociski, nie arty ale losowania, grałem kilkoma 8 HT ale T32 należy do grupy tych których losuje bardzo wysoko, granie z X poziomem jest na porządku dziennym, a tam niestety zbyt dużo się nie zdziała, nawet gold pestki maja dość słabą penetracje a ściąganie gąsienic, spowalnianie przeciwnika mnie delikatnie mówiąc ... Irytuje, nie tego oczekiwałem od VIII HT.
Ale mimo swoich dość poważnych wad, to lubię nim grać, nawet jeśli w bitwie nie zrobię dobrego damage.
Pozdro

Wróć do „Czołgi amerykańskie”