Patton III (M48)

Awatar użytkownika
Speclock

Re: Patton III (M48)

Postautor: Speclock » 13 lip 2012, 7:09

Zgadzam sie z poprzdnikiem. Jednak jestem fanem Pattona (900 bitew:)) więc już zbieram powoli te 160 000 exp żeby go od razu po wejściu pacza zaaklimatyzować z garażu. Mam nadzieje że obecny Patton nie będzie smutny z tego powodu:) działo ciekawe w Nowym, a 45 000 exp aby je odblokować pewnie pomoże lepiej go poznać na początku! Nadchodzi rewolucja na CW-coś mi się wydaje że X medy i X TD narobią niezłego bigosu, a mój Patton na przedzie :)
Prawdziwą moc w sobie znaleść musisz...
-> World of Warships - walcz na morzu!
mrDarkness

Postautor: mrDarkness » 13 lip 2012, 15:21

Ogólnie sam wygląd ma przeciętny( jak kto woli mi tam się podoba ), ale w boju gra się nim bardzo dobrze ... mógłby jeździć ciut szybciej, albo prędzej rozwijać daną mu prędkość.
W pojedynku 1by1 z T62a kiedy to po trafieniu przez arte straciłem jakieś 20% hp ... i gąski...
wyskoczył na mnie nie wiadomo z kąt... myślałem że to już tylko kwestia czasu kiedy to rusek z 100%hp dokończy dzieła ... Ku mojemu zdziwieniu 2 jego pierwsze strzały zakończyły się "dingiem" a mój zerwał mu gąsienicę ... Niczego nie planując po prostu podjechałem do niego face to face i tu się zaczęło ... Mały grzybek na wierzy M48 wydawał się łakomym kąskiem dla T62a ale jego pierwszy a potem drugi strzał okazał się chybionym pociski ześlizgnęły się podobne sytuacje występują też na moim T110E.
Potem cofając się próbował zminimalizować odległość między nami by ostrzelać mój front.
W między czasie ja próbowałem strzelać w jego włazy w wierzy tak samo bez skutecznie.
Postanowiłem też odjechać i tu wzrosła moja przewaga diametralnie kiedy on ładował w mój front kadłuba rykoszetował raz za razem ... a ja jego przebijałem jak chciałem.
Skończyło się tak że ja straciłem kolejne 20%-30% a Ruska zlałem aż miło (grałem z normalną amunicją a i Rusek też ... nawiązała się dyskusja po, że to ja właśnie takowej używałem)
Miałem też kilka bitw sam na sam z nowym TD objektem kiedy to jego strzały po prosu rozmazywały się na moim przodzie.
Pancerz ma niezły naprawdę od przodu daję rade tylko ta prędkość, ale to norma.
Działo też fajne super skupia z modułami bije wszystko, wchodzi tak samo.
Teraz jeżdżę i szukam osamotnionego E50m.
BLS_19

Postautor: BLS_19 » 15 lip 2012, 13:32

Czołg nie do utrzymania bez premium. Koszty naprawy porównywalne z IS-4 / IS-7.
"Zwykły" Patton daje więcej radości z gry Ten nowy jest nijaki.
neomagnet

Postautor: neomagnet » 15 lip 2012, 15:49

Względem Pattona z 9 tieru to ten jest mniej mobilny, ale ma lepszy pancerz. Nie wiem w jakim celu v-max zostało obnizone do 44 km/h, ale niech im będzie. Topowe działo bardzo fajne, super celne, ale penetracja jest jakby niższa niż na papierze, czuć lekki niedosyt.
Awatar użytkownika
Szakis

Postautor: Szakis » 15 lip 2012, 16:22

I ten wychył działa w dół, poezja nie znam czołgu z takim wychyłem, chyba nawet amerykańskie HT z czasów T30 takie dobre nie były.
Awatar użytkownika
gora1234

Postautor: gora1234 » 16 lip 2012, 14:11

gram na sb e50m nowym pattonem i t62 i moim zdaniem patton m48 jest najlepszy szkoda tylko że nie jest elite na start
Awatar użytkownika
mateusz01

Postautor: mateusz01 » 19 lip 2012, 12:43

Bardzo ładny czołg, dużo odbija szczególnie wieżą, działo- cud, miód i malina. Szkoda tylko że jest taki powolny, bo te 45 km/h to trochę mało jak na meda.
Obrazek
Czołgi: M48A1 Patton, T110E5, Lorraine 40t, GW Tiger, Cromwell, Churchill, T1, IS-3, T-54
/'''''''''''''''''''\=======
/''''''''''''''''''''''''''''''''''''\
\_@_@_@_@_/
Awatar użytkownika
futuresolider

Postautor: futuresolider » 04 sie 2012, 8:46

Ahas pisze:Nowy Patton jest paskudny. "Stary" prezentuje się pięknie, zaś nowy tak, jakby ktoś go przeżuł i wypluł. Właściwości jezdne ciężko mi ocenić, chociaż mam wrażenie, że jest gorzej niż u poprzednika. A i te 4 km/h prędkości mniej da się odczuć... Od prawdziwej oceny wstrzymam się
jednak do momentu wejścia i rozegrania kilkunastu bitew na normalnym serwerze.

Nie rozumiem cię, to że jest trochę okrąglejszy i bardziej stawia na oryginalność? Stary patton wyglądał jak T110E5 wagi lekkiej a pershing jak T32.
Awatar użytkownika
Ahas

Postautor: Ahas » 04 sie 2012, 10:45

No jeszcze musi się człek tłumaczyć na starość z tego, że coś mu się nie podoba. Pozwolisz, że nie odpowiem, bo tłumaczenie dlaczego wolę kształt jabłka od kształtu gruszki wydaje mi się bezsensowne.

edit:
Żeby nie było totalnie bezsensownie napiszę, że Patton miło mnie zaskakuje. Bardzo ładnie zgrany celownik w trakcie jazdy, czasem coś zrykoszetuje, mobilność mimo wcześniejszych obaw i narzekań iście przyzwoita. Jednak prawdziwą ocenę będę mógł pewnie wystawić po 500 walkach heh.
Awatar użytkownika
GrubaRozkmina_NUG

Postautor: GrubaRozkmina_NUG » 04 sie 2012, 11:33

Nie rozumiem cię, to że jest trochę okrąglejszy i bardziej stawia na oryginalność? Stary patton wyglądał jak T110E5 wagi lekkiej a pershing jak T32.

Nie rozumiem czemu prawdziwe czołgi biorące udział w wojnach i produkowane masowo miałyby przypominać prototypy...
Prawdy WOT:
drużyna po lewej ma zawsze słabsze pojazdy niz prawa

VII t. w 60% wrzuca mnie z X -tkami a niejednokrotnie uczestniczyłem w bitwach gdzie jadąc PziV lub VK3001P lądowałem z IX-tkami

Pantera | Jagdpantera | JT | Sherman | T-50 | T-44 | IS-8 | IS-4 | SU-152 |

Wróć do „Czołgi amerykańskie”