Rhm.-Borsig Waffentrager (tier VIII)

Awatar użytkownika
Gigantikus

Re: Rhm.-Borsig Waffentrager (tier VIII)

Postautor: Gigantikus » 07 cze 2014, 6:16

Czołg ponad swoja klasę :-) lecz zmusza do gry w formie "kampa" pancerz niestety. Działo 128 mm czyni niesamowite spustoszenie. kamo po prostu rewelacja zdarzał mi się iż obok mnie w odległości około 50 m przejeżdżał isek i nie widział nawet jak otrzymał 2 buły po 500. Najlepsze osiągnięcie w grze ku mojemu zaskoczeniu to Specjalista, Zwiadowca, Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"Total: 67 244 WN6: 6 718 (100). Wszystko zdobyte w jednej grze. POLECAM TEN CZOŁG ;-)
E 100 z sentymentu
Is 7, Is 4
T110E5 nie wiem po co
T92 nieźle kopie
Lowe - skarbonka
type 59 ach te wspomnienia odległe
E 50 M niezła maszyna
T57 havy - o matko
Obiekt 268 rzeźnik
Hetzer- mały ptaszek z gatek
FV 215b (183) ma moc :-) oraz szklana gębę
Waffentrager auf E100 - zając w kapuście
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 09 cze 2014, 1:41

50 metrów to granica kiedy wykrywasz wszystko niezależnie od ukrycia się, a po pierwszym strzale to świeciłeś się jak reaktor na Kursku, z tej odległości na bank. Podejrzewam że Cię zlekceważył albo miał inny cel. Ciekaw jestem jak sprawa z wykrywalnością po strzale będzie na nim w nowym patchu, bo dla tego TDka to sprawa kluczowa, ma ktoś jakieś wieści ?
Neoros

Postautor: Neoros » 09 cze 2014, 12:56

Dziś chyba jeszcze ostatni dzień testów, szybko wbij, to się dowiesz.
Ale z tego, co zauważyłem, prawie nic się nie zmieniło.
Obrazek
black_bowl

Postautor: black_bowl » 15 gru 2014, 11:14

Moje odniesienie do borsuka jest deczko inne jak poprzedników.
Działo 12.8mm radzi sobie na dyszkach nawet i to z nie najgorszym wynikiem.
Co prawda to jeżdzący wickspot ale cóż , kammo potrafi ładnie działać pestki wchodzące z 200m bez wykrycia czasmi nawet latają.
Co do działa 15mm , cóż jak ktoś lubi z ukrycia sobie na 8-mkach postrzelać śmiało ale na 9 - 10 działo 15mm odpada totalnie. Ciężko przebić , długie przeładowanie ,wolno schodzący się celownik . Ale przyznam że czasami dokładność mnie zdziwiła , czasami zdążyłem odwrócić wieżę i na 400-450m pociski trafiały idealnie w miejsce gdzie celowałem ale to prędzej fart niż celne działo.
Polecam jak najbardziej ze względu na to że jest to coś innego w porównaniu do wszystkich innych niszczycieli

Wróć do „Czołgi niemieckie”