E-50

esina

Re: E-50

Postautor: esina » 10 sie 2012, 11:09

celność pogorszyli z 0.30 do 0.32
ktoś tutaj podawał 0.34 ...to błąd.
W garażu:
TETRACH IS-3 IS-4 IS-8 IS-7 T-44 T-54
MARDER II VK4502 (P)Ausf.B TIGER II E-75 E-100 MAUS PANTER II E-50
AMX 13-90 BAT CHATILLON 25t
M4A3E8 M6
TYPE 59

Czekają na kase:
ARL 44 T-62A E-50Ausf.M T29
-> World of Warships - walcz na morzu!
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 11 sie 2012, 19:19

Dzieki.
Szkoda, bo odczuwalne bardzo.
Sporo miejscowek stracilo swoja wartosc.
Mam nadzieje cos sie polepszy, bo inaczej to tylko E 50M zostaje i X tiery :(.
Awatar użytkownika
HerrGraves

Postautor: HerrGraves » 15 sie 2012, 13:13

Witam,

Który stabilizator pionowy pasuje do E-50, MK1 czy MK2? I od razu proszę o info jak wygląda sprawa w E-50M. Przez pomyłkę kupiłem MK2 i nie pasuje mi do Panthery II, teraz nie wiem czy sprzedawać a czy trzymać dla następców.

Pozdrawiam

---
+1 NIEZNAJOMOŚĆ FAQ
-lszekg
Zali wzrok orli zgaśnie, czyż ulegniemy w walce?
Ciaśniej ściśnijcie światu na gardle proletariatu palce!
Naprzód pierś podaj nagą, niech flaga na niebo zawiewa,
Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 19 wrz 2012, 18:52

Nikt si enie podzielil do tej pory wrażeniami po patchu?
W koncu chce sie grac tym czolgiem tak jak powinno zawsze. Pojawily sie nowe losowania ktore sa zbawieniem dla E 50. Niby tierki 8 ale nie zapominajcie ze E 50 ma z przodu 20mm mniej niz KT ktory to 8 tierem jest.
Przed patchem troche przytlaczala ciagla walka z potworami. Teraz mi sie bardziej podoba.

Bardzo nie podoba mi sie nerf na celnosc. Cos cudownego zostalo pokarane przez WG. Dajcie spokoj żeby 3 strzaly pod rzad nie trafialy z 400-500m w dok T34? Za 0 czy rykoszet.
Ja roznice czuje w co drugiej bitwie. Szczegolnie przy wyzszych losowaniach. Nie mam zaufania do tego dziala. Trzeba walic weakpointy tym czolgiem, a 3 pod rzad to troche nie sprawiedliwe. Nie mowiac jak boli granie bez premki przy kosztach pestek 1250.

E 50 to tez czesto podstawowy dla druzyny i mam w pamieci jak przezemnie naratcie padla. Po prostu odbijalo sie albo za zero, bardzo irytujaca.

Mimo to czolg magia.
Awatar użytkownika
HerrGraves

Postautor: HerrGraves » 07 lis 2012, 16:17

Do wczoraj zastanawiałem się co takiego fajnego jest w tych niemieckich MT. Przyznam szczerze, że po początkowym zachwycie celnością 75L100 na Pantherze czołg mnie znudził. PantheraII - po której spodziewałem się cudów - szybko sprowadziła mnie na ziemię, miałem wielkie problemy ze zmuszeniem się do zbijania premek dnia. E-50 z 88 też niczym pozytywnym mnie nie zaskoczyła. Zacząłem się już zastanawiać, czy nie dać sobie spokoju z tą linią i skupić się na czymś czym potrafię grać. Aż nadeszła wiekopomna chwila i wyexpiłem 10,5cm KwK45 L/52(B). To działo tak zmieniło ten czołg, jak gold ammo E-100. Czołg z nieśmiałego dobijacza stał się pogromcą wszystkiego na co trafi. Nie żałuję ani minuty spędzonej na grindowaniu tej linii, nie mogę się doczekać E-50M. Polecam z czystym sumieniem :D

Pozdrawiam
Zali wzrok orli zgaśnie, czyż ulegniemy w walce?
Ciaśniej ściśnijcie światu na gardle proletariatu palce!
Naprzód pierś podaj nagą, niech flaga na niebo zawiewa,
Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa
warren302

Postautor: warren302 » 12 lis 2012, 17:31

HerrGraves pisze:... Aż nadeszła wiekopomna chwila i wyexpiłem 10,5cm KwK45 L/52(B). To działo tak zmieniło ten czołg, jak gold ammo E-100. Czołg z nieśmiałego dobijacza stał się pogromcą wszystkiego na co trafi. Nie żałuję ani minuty spędzonej na grindowaniu tej linii, nie mogę się doczekać E-50M. Polecam z czystym sumieniem :D

Dokładnie mam takie samo odczucie, no może poza pogromcą wszystkiego co trafi. Zdecydowanie średni dam na poziomie 390 przy walce z kołowej na bliskim dystansie lub przy ataku z flanki to jest czego brakowało Pantherze II. No i skątowany pancerz odbija strzały z dział VIII t.

Mnie zdecydowanie to leży.

Polecam
Obrazek
k0p3c

Postautor: k0p3c » 17 gru 2012, 19:13

Wczoraj po długich męczarniach, bo inaczej nazwać gry PII nazwać nie mogę ( przy 186 bitwach win ratio 53% ) zakupiłem tą maszynkę. Odrazu montaż wszystkich możliwych elementów opracowanych np. z E75 plus wolne doświadczenie na gąski i wieżę. Działo z PII zacząłem się nim męczyć ale po ponad 10 bitwach z tą wykałaczką zakupiłem gold żeby szybko przeskoczyć na top działo, bo to z Pantery to po prostu kpina na tym tierze. Zamontowałem stabilizator, dosyłacz i wentylację. Ekipę przerzuciłem z PII, drobne korekty umiejętności wprowadziłem i teraz niemiecka maszynka nawiązuje równorzędna walkę !
Ilość fragów i dmg podskoczyła, a co za tym idzie skuteczność walki.
Czołg bardzo mi się podoba, idzie powalczyć i pokąsać dmg nie rzadko na plus 400, co cieszy oko, nie powiem.
Z przyjemność gram tym czołgiem i już się nie mogę doczekać M pakietu na tej maszynce :D
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 29 gru 2012, 8:48

E-50 czolg idealny :).
Rozwijalem w nim zaloge ponad 1000 bitew i zastanawiam sie nad zresetowaniem zalogi (50% taniej).Powoli zbliza sie 4 umiejetnosc do wyboru.
Zastanawiam sie czy nie wrzucic BiA. Co byscie wybrali i co myslicie o moim wyborze?

Teraz mam:
Dowodca- Naprawa, 6 zmysl, zwiad.
Celowniczy-Strzal z biodra, snajper, camo
Kierowca- Gł jazda, kontrolowane uderzenie, hamowanie sprzeglem,
Radioop.- Naprawa, rozeznanie w syt, camo
Ladowniczy-Naprawa, camo ,zastrzyk adrenaliny,

Dodam ze 3 umiejetnosc jest na 92% wiec niedlugo wbije 4 skill

D- BiA, 6 zmysl, naprawa, i jako 4 zwiad,
C- BiA, Snajper, Strzal z biodra, i jako 4 "wyznaczony cel" albo "camo"
K- BiA, Gl. jazda, hamowanie sprzeglem, jako 4 kontrolowane uderzenie
R- BiA,Naprawa, Camo, rozeznanie w syt.
L- BiA,Naprawa, zastrzyk adrenaliny, camo

Wychodzi 3x naprawa i 3x camo. Tylko ze camo bedzie jako 4 wiec slabo z tym bedzie. Cos za cos.
E-50 sie nie pali , nie pada ammo rack, ani silnik. Wiec nie ma co tracic umiejetnosci na to.
Jak Wam sie podoba moje ustalenie?? Czy BiA jest warty zmian? CZy moze inaczej dobrac wszystko?
Awatar użytkownika
Szakis

Postautor: Szakis » 29 gru 2012, 11:28

Prawda jest taka, że 1 umiejętność powinna być BiA u wszystkich, 2 naprawa u wszystkich (ja tylko u kierowcy mam jazdę terenową) dalej kamuflaż u wszystkich ( u mnie tylko u kierowcy jako 3 naprawa) a dalej umiejętności indywidualne dopiero. Ale to tylko moje zdanie.
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 30 gru 2012, 9:32

Bia naprawa i camo, 4 umiejetnosc to wiadomo ze idzie powoooooli wiec tylko perki dzialajace od poczatku wchodza w gre. CZyli 6 zmysl odpada a dla mnie to podstawa na E-50.
Uwazasz ze camo jest tak wazne? Mi sie wydaje ze w dynamicznym medzie nie ma to az takiego znaczenia.
Zastanawiam sie nad zwiad i rozweznanie w terenie czyz nich nei zrezygnowac ale za bardzo nie ma co w zamian wziazc.

Przy okazji kilka slow o gold ammo.
Nie wiem jak na innych czolgach, ale na E 50 jest kompletnie nieskuteczna.Woze kilka pestek na grubego zwierza :). Same rykoszety i za 0 no bez przesady. Powiedzmy przez miesaic wystrzelilem z 40 pociskow chyba z 8-10 zadalo obrazenia. To jakas paranoja. Woze 6 sztuk i max 2 zadaly. Zazwyczaj 1, reszta nieskuteczna.

Szczytem hamstwa byla bitwa ktora mialem przed chwila.
IS7 stal 150m ode mnie ja w krzakach. Dolna plyta ding gorny pancerz ding. 3 w bok wierzy ding. Pozniej zajechal mnie amx 90 i co dostal w bok i tak kochani ding.

6 gold strzalow i 0 obrazen :((((. Nie wiem jak an innych czolgach, ale chyba przestawe uzywac golda na E 50, bo takie serie po 5 rykoszetow na 6 staja sie irytujace. Jedyne to E100 raz pieknie wylapal.

Sorki za post pod postem, ale martwi mnie totalny brak zainteresowania ta maszyna, a jest nie mniej wartosciowa niz E75 o ktorym powstaja cale eseje,

Po raz kolejny chcial bym podziekowac za swietny ruch tworcow i zmienienie losowan. W koncu czolg walczy na swoim poziomie, a nie jest tarcza dla X tierow.
E50 nadal jest bardzo delikatny, ale potrafi cos zrobic wczesniej niestety bylo sie zbyt zaleznym od druzyny.
Co prawda nie kazdy potrafi wyciagnac z tej maszyny co sie da i stad narzekania. Szczegolnie fani HT.
Jako ze dzialo zadaje srednio 380-450 obrazen nasz med podczas szarzy kasi jak HT. Do tego dzieki predkosci i wadze ma jakby ukryty strzal.
Wazne zeby sprobowac wyjechac niezauwazny lub zauwazony lecz z duza predkoscia.
Jak rozwalic IS3 w 20 sek heheh.
Wyjezdzamy... o IS3 dostaje raz w przod 400 hp my tez -400 hp, taran kolejne 300 hp (jak lzejszy czolg to i z 500 bez problemowo sie uzyska), 2 plomba kolejne 400 i albo juz po nim albo jeszcze trzeba go tylko dobic. Po prostu bajka. Szczegolnie kiedy grajac wczesniej Tigerem 2 czy Pantera 2 byl on traktowany przeze mnie jako morderca i ciezko kawal blachy do pogiecia. Oczywiscie zdazaja sie cuda i mozna wyjsc calo wjezdzajac miedzy 3 rywali hehe. Kolejny przyklad rozwalanie 3 Art w 6 sekund (tak to mozliwe). Wyjezdzam strzal 1 do 0, taran 2 do 0, kolejny strzal 3 do 0 heheh. Wiadomo warunki laboratoryjne, ale jest to mozliwe i napewno nie raz tak mialem. Trzeba pamietac ze E50 zadko zadaje ponizej 400 a czesto 440 hehe.
Jak nie zlamie albo druzyna nie da ciala to spokojnie sie 2-3 fragi wywozi srednio. Ktos tu kiedys napisal, ale powtorze Med musi sie ruszac (arta)i ogarniac pole bitwy, a nie stac oko w oko z reszta to nie HT to lowca hehe. Mysle ze ludzie glownie narzekaja, bo nie wiedza ze E 50 jest duuuzy i jako jeden z pierwszych widoczny na polu bitwy, wiec badzcie gotowi na atak wszystich art na was. Przeciez Jak widza was i obok T54 skieruja armaty na Was. Ilez to razy udawalo mi sie skupiac kilka art na sobie i z wiekszym raczej szczesciem wychodzic z zyciem, a nie raz celowo to robic zeby nasze natarcie spokojnie szlo do przodu.

Pozdrawiam wszystkich grajacych tym czolgiem i zachecam do expienia go jak i zalogi wtedy jest wrecz brutalem i gra na nosie jak chce wrogiej druzyny. Walczac z HT IX tier i X wiadomo lekko nie jest chociaz z 9 to boje sie tylko czolgow z magazynkiem. Z X jak mowilem wyzej chowac sie uciekaz i uwazac. Chociaz przed patchem tez dawalem rade.

+1 post pod postem, jest opcja edytuj. scalam ci uprzejmie
-Pejotl79

Wróć do „Czołgi niemieckie”