E-50

Awatar użytkownika
dazpo

Re: E-50

Postautor: dazpo » 16 wrz 2013, 13:12

RadziuPL pisze:A teraz pytanie, orientuje się ktoś ile wynosiła grubość przedniego pancerza przed patchem?

myślę ze musisz obejrzeć ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=XQS5eZTHuow
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Postautor: HeadHunter1906 » 16 wrz 2013, 15:08

Czyli jednak pogrubili górną płytę :D . Chociaż uważam, że autor filmu trochę przesadza z narzekaniem, bo testuje wytrzymałość dolnej płyty stojąc prostopadle do wroga, a to w warunkach bitewnych nie powinno się zdarzać (przynajmniej u chociaż trochę ogarniętych graczy). Druga kwestia to taka, że dolną płytę w E-75 też dało się przebić niemiecką długą 88mm, więc to, że przebija ją w E-50 nie powinno aż tak dziwić. Trzecia sprawą jest to, że chowanie "brzucha" jest priorytetem w grze większością czołgów, nie tylko w E-50. I po czwarte, nikt tym czołgiem nie powinien stać nieruchomo i dawać przeciwnikowi czas na celowanie. Mimo tego, że nie przesadzałbym z narzekaniem, to E-50 dostał nerfa i trochę niepokojący jest fakt takiego "grzebania" WG w niemieckich czołgach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Freuer

Postautor: Freuer » 06 sie 2014, 15:45

E-50 zamula mobilnością nawet z lepszym silnikiem. :/ A taką miałem nadzieję, że taranowanie wciąż będzie w modzie. Załoga ma drugi perk prawie na ukończeniu. Dałem BiA i perki, a kierowcy konkretnie kontrol. taranowanie. No i co? Jakoś nie mam okazji, a czasem i możliwości. Pewnie to wina zmian w balansie (od czasów pofałdowania terenu i nerfie skrajnych cech czołgów).
A zatem czy warto temu mułowi dać osłonę PO? Przypominam, że wciąż mam podstawową wieżę z podstawowym działem 88mm, a po wymaksowaniu czołg będzie cięższy.
Czeka mnie standard wyposażenia czy jak? :)
TigerSmasherPL

Postautor: TigerSmasherPL » 24 gru 2014, 10:36

jeśli chodzi o masę, to im większa masa tym lepiej-więcej dmg od taranu bo rośnie pęd a w konsekwencji siła, z jaką uderzasz, topowej wiey z działem 105mm i tak nei założysz na stockowe podwozie. Sam miałem na nim tylko dosyłacz, ale jak się ekspi wszystko możliwe to nei ma kasy na nic więcej ;) . Podsumowując: przetestuj osłone, zawsze można zdjać, to tylko 10 golda
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]

Wróć do „Czołgi niemieckie”